Jump to content

Цікаве звернення до співмешканців будинку


Ruslyk

Recommended Posts

Posted

Вот як один з мешканців столиці вирішив боротися з затятим меломаном

post-3-13003570964658.jpg

п.с. Вибачаюся за наявність нецензурних слів :blush:

Posted

Роздрукую і повішу в себе в під"їзді, бо в нас ще гірше - не Rammstein, а "Владімірскій централ, вєтєр сєвєрний..." І не тільки ввечері, а й о 4 ранку. :mdr:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...