Jump to content

Візьму на квартиру дівчину


Mynch

Recommended Posts

Posted

Дівчина візьме на однокімнатну квартиру в центрі з усіма умовами працюючу співжительку 25-30 років. 750 грн/міс

тел. 066 2371100

Posted

я би взяв за те щоб мене кормила й все

грудьми? :blink:

Я б також взяв, але я ніколи не міг привести додому дівчину: спочатку із-за батьків, тепер через жінку.

Вибачте за офф-топ, сприйміть як веселий ап теми.

Posted

я би взяв за те щоб мене кормила й все

грудьми? :blink:

Я б також взяв, але я ніколи не міг привести додому дівчину: спочатку із-за батьків, тепер через жінку.

Вибачте за офф-топ, сприйміть як веселий ап теми.

грудью теж було б добре, але краще картопля, вареники, сало...й грудью)) :rolleyes:

Posted
Я б також взяв, але я ніколи не міг привести додому дівчину: спочатку із-за батьків, тепер через жінку.

Жінка тебе кормить, а пожив би ти холостяком хоча би рік-два, не така це проста штука як здається.

Posted
Я б також взяв, але я ніколи не міг привести додому дівчину: спочатку із-за батьків, тепер через жінку.

Жінка тебе кормить, а пожив би ти холостяком хоча би рік-два, не така це проста штука як здається.

Мені тебе не зрозуміти, я ж народився жонатим ;)

Posted

Ну так може ти від мами зразу до жінки, я звідки знаю. Все таки по справжньому на одинці (без матері-жінки-сестри) довгий час не так багато чоловіків живе.

Posted

Ну так може ти від мами зразу до жінки, я звідки знаю. Все таки по справжньому на одинці (без матері-жінки-сестри) довгий час не так багато чоловіків живе.

2 роки в гуртожитку в другому місті тебе влаштує?

Posted

Дівчина візьме на однокімнатну квартиру в центрі з усіма умовами працюючу співжительку 20-30 років. 750 грн/міс

тел. 066 2371100, 066 7031030

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...