Перейти до змісту

Утеплення фасадів будинків і квартир


Vitok27

Рекомендовані повідомлення

Надаємо послуги з утеплення фасадів.

Комплексний підхід: від заміру об'єкта до здачі.

Маємо в наявності риштування, інструмент та матеріал.

Досвід та якість роботи.

0976966742

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

третя фотка, якщо будинок не в Ліпінах, то це не ви робили, це будинок мого брата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото деяких об'єктів

третя фотка, якщо будинок не в Ліпінах, то це не ви робили, це будинок мого брата

Не знаю чи замовник Ваш брат, але будинок не в Ліпінах. Щоб довести вам, що ми робили цей будинок, можу повністю перерахувати який матеріал застосовувався, яка його кількість, марка виробника і навіть назву кольору декору. Назвіть хоч на якій вулиці цей будинок...

Забув написати ціну.

Від 80грн/м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка орієнтовна вартість утеплити бокову кімнату з зовні на 5му поверсі пятиповерхівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка орієнтовна вартість утеплити бокову кімнату з зовні на 5му поверсі пятиповерхівки?

Тут ціна залежить від можливості поставити риштування чи виконувати роботи з канатів.

Ціна роботи з матеріалом 160-165грн/м.кв. Окремо робота 85грн/м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото деяких об'єктів

третя фотка, якщо будинок не в Ліпінах, то це не ви робили, це будинок мого брата

Не знаю чи замовник Ваш брат, але будинок не в Ліпінах. Щоб довести вам, що ми робили цей будинок, можу повністю перерахувати який матеріал застосовувався, яка його кількість, марка виробника і навіть назву кольору декору. Назвіть хоч на якій вулиці цей будинок...

Забув написати ціну.

Від 80грн/м.кв.

На початок сезону думаємо знизити ціну квадратного метра до 70грн/м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...