Перейти до змісту

не розумію рибалок які сидять в +10 на льду ))


nazik2010

Рекомендовані повідомлення

Кожен день їду на навчання ,і дивлюсь на рибалок,які в +10 сидять на стиру і пробують щось зловити,невже власне життя нічього не варте в порівнянні з рибкою?)) :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це герої їх тре поважати )

Ну а насправді. Думаю у них свої якісь секрети, я допускаю що є ситуації при яких лід при +2-3 міцніший ніж при -15 (течія і т.п)

Але при +10 реально дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага,вот і я думаю,там без секретів не обійтись)))))вони напевно передаютсья від покоління до покоління))) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при морозах лід набув певної товщини, а тут різке потепління, лід не може отак зразу розтанути, потрібно тиждень а може й більше, а рибаки цим користаються, проста фізика, от і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при морозах лід набув певної товщини, а тут різке потепління, лід не може отак зразу розтанути, потрібно тиждень а може й більше, а рибаки цим користаються, проста фізика, от і все

ну всеодно,були часи,коли проходило днів 3-4-5.Коли температура трималась близько +5,звичайно це не дуже тепло,але для льоду це дуже навіть тепло,де в них тількі береться хоробрістЬ?))) :friday:За компанію чи шо там сидять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.тиж не бачів щоб зараз хтось сидів на середині,всі майже біля берега там лід ще міцний ...2.самий кльов коли лід тільки взійшов і коли тає...3.надінь спас жилет і не втонеш!

і 4.Саме більше адреналіну в такі часи,а більшість рибаків тільки зариди нього на рибалку і ходять.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.тиж не бачів щоб зараз хтось сидів на середині,всі майже біля берега там лід ще міцний ...2.самий кльов коли лід тільки взійшов і коли тає...3.надінь спас жилет і не втонеш!

Ага,якраз кожен тобі буде в жилеті сидіти,в Суботу було дуже навіть тепло-сиділи САМЕ на середині.

Хз.Хз.... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.тиж не бачів щоб зараз хтось сидів на середині,всі майже біля берега там лід ще міцний ...2.самий кльов коли лід тільки взійшов і коли тає...3.надінь спас жилет і не втонеш!

Ага,якраз кожен тобі буде в жилеті сидіти,в Суботу було дуже навіть тепло-сиділи САМЕ на середині.

Хз.Хз.... :closedeyes:

я знаю ДУЖЕ багато риболовів які навіть при досить міцному льоді сидять в жилетах,ліпше лишній раз перестрахуватись тим більше що він зараз не є таким дорогим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все просто)) лід ще товстий с потеплінням шука й окунь добре брати почали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...