Перейти до змісту

Візьмуть на прокат жіночий національний костюм


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Знайомі попросили допомогти з пошуком на прокат жіночого національного костюму.

Розмір 38 (європейський). Цікавить варіант гарного, індивідуального костюму!

Пропозиції (дуже бажано з фото) мені у тему або краще у приват!

В пропозиції вказуйте, будь-ласка, розмір, комплектацію, ціну, стан та інші важливі моменти щодо костюму та контактний номер телефону.

Також будуть вдячні за координати людей, які не представлені на Борді, але до яких можна звернутися з таким питанням (прокатом костюму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі попросили допомогти з пошуком на прокат жіночого національного костюму.

Розмір 38 (європейський). Цікавить варіант гарного, індивідуального костюму!

Пропозиції (дуже бажано з фото) мені у тему або краще у приват!

В пропозиції вказуйте, будь-ласка, розмір, комплектацію, ціну, стан та інші важливі моменти щодо костюму та контактний номер телефону.

Також будуть вдячні за координати людей, які не представлені на Борді, але до яких можна звернутися з таким питанням (прокатом костюму).

в оренду ні, а вот купити приблизно 600-700 грн за комплект можу допомогти. Різні кольори, Луцька фабрика, Луцькі тканини! :smile-zachot:

дивитися тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекають пропозицій

Ребята, в место того, что бы ждать на Борде ответа, надо просто пройтись по местам в городе, где такие вопросы можно решить... (Драмтеатр,Просвіта, местные ансамбли художественной самодеятельности.. и т.д. и т.п.)

неужели вы думаете, что подобные вещи лежат в шкафу каждого второго жителя города Луцк?

имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекають пропозицій

Ребята, в место того, что бы ждать на Борде ответа, надо просто пройтись по местам в городе, где такие вопросы можно решить... (Драмтеатр,Просвіта, местные ансамбли художественной самодеятельности.. и т.д. и т.п.)

неужели вы думаете, что подобные вещи лежат в шкафу каждого второго жителя города Луцк?

имхо.

Дякую за пораду. Ніхто не лінується. Ці точки вже давно відвідали. Шукають не груповий, а ІНДИВІДУАЛЬНИЙ костюм! Тому і попросили оприлюднити це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

не володію точною інформацією, оскільки я в цій ситуації не змін допомогти знайомим. Але пригадую, що на останніх етапах пошуку вони розглядали драмтеатр і швейне училище (здається в Теремно). Хоча здається що самі щось шили чи то підшивали...

Пробачте, детальніше не володію інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...