Перейти до змісту

вилізла проблема з XP ,допоможіть пліз


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

При загрузці вінди вилазить така фігня "Инструкция по адресу "0x7c9113f7" обратилась к памяти по адресу "0х006f004d" память не может быть "written"

Не запускається багато програм,ярлики і панелі стали великими,не запускається відео.

Може хто стикався,підкажіть,будь ласка,шо дєлать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почни з простішого

рег органайзер, вінду поремонтуй установочним диском, потім можна ще і залізо повинімати і біос в дефолт сетінгс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не спец,тому прошу пояснити по людські з пошаговою інструкцією :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простіше занести в ремонт, щоб глянули, а то трохи довго розписувати може бути і толку ніякого не дійдемо.

Почати можна справді з тесту памяті. Для цього потрібна програмка Memtest. Треба скачати образ, наприклад, ISO і записати на диск. Потім загрузитись з того диска і запустити програму (чи вона там сама вже запускається). Або якийсь загрузочний диск, на якому є цей мемтест (ZverDVD, приміром) - так само, з нього загрузитись і запустити.

Мемтест запускає тести безкінечно по кругу. У новій версії знизу пише поточний статус: скільки повних тестів пройшло і чи є помилки. У старіших версіях, якщо є несправні комірки памяті, то знизу зявляються червоні рядочки з адресами тих комірок. Якщо є хоч один рядочок - память несправна. Якщо стоїть декілька планок памяті, треба далі перевіряти кожну по черзі (виймаючи іншу), щоб виявити, яка саме з них несправна.

Ну і отакого доведеться написати ще 10 постів, якщо щось не вийде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто стикався,підкажіть,будь ласка,шо дєлать?

З таким рано чи піздно стикається кожний "щасливий" користувач windows :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, завези якомусь майстрові, хай подивиться.

Я, для прикладу, можу ввечері після 18-19 години. Скажи, що за система (начинка) щоб я знав, що мені необхідно мати для тестів.

Подивлюся, гляну. Вирішимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, завези якомусь майстрові, хай подивиться.

Я, для прикладу, можу ввечері після 18-19 години. Скажи, що за система (начинка) щоб я знав, що мені необхідно мати для тестів.

Подивлюся, гляну. Вирішимо.

скинув систему в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...