Перейти до змісту

куплю телефони з дефектами чи в вбитому стані (побиті дисплеї, корпуса, динаміки неробочі та інше) ( і неробочі)


weerds

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Є 6120 - непрацює підсвітка клави і дисплея, все остальне гуд + дам запасну батарею + перехідник 2.5 на 3.5

Скільки запропонуєте?ще маю Samsung SGH-X460 пошкодженим шлейфом та тріснутим корпусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Есть Нокия 6120с.Корпус на 3.Неработает пару кнопок нижних и раздолбано гнездо зарядки.Соко денег??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Fly SL600. Не вмикається. Що з телефоном - не знаю. Екран взагалі працював, перед тим, як здох. Акумуль теж. Скільки пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Siemens A 52 (невмикається) та Siemens C 55 (працює тільки батареє мало тримає). Скільки пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Siemens A 52 (невмикається) та Siemens C 55 (працює тільки батареє мало тримає). Скільки пропонуєш?

старих телефонів і повних корчів попрошу не пропонувати бо вони нічого не варті і толку ніякого, на днях пару коробок таких повикідав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер більша перевага віддається сенсорним телефонам і смартфонам, старих телефонів і повних корчів попрошу не пропонувати бо вони нічого не варті і толку ніякого, на днях пару коробок таких повикідав.

нащо повикидав? краще б мені подарив, я б не відмовився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер більша перевага віддається сенсорним телефонам і смартфонам, старих телефонів і повних корчів попрошу не пропонувати бо вони нічого не варті і толку ніякого, на днях пару коробок таких повикідав.

нащо повикидав? краще б мені подарив, я б не відмовився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер більша перевага віддається сенсорним телефонам і смартфонам, старих телефонів і повних корчів попрошу не пропонувати бо вони нічого не варті і толку ніякого, на днях пару коробок таких повикідав.

нащо повикидав? краще б мені подарив, я б не відмовився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер більша перевага віддається сенсорним телефонам і смартфонам, старих телефонів і повних корчів попрошу не пропонувати бо вони нічого не варті і толку ніякого, на днях пару коробок таких повикідав.

нащо повикидав? краще б мені подарив, я б не відмовився!

жаль, я б паяльничком поорудував! якшо вдрух ще щось таке будете викидати, то напишіть мені будьласка, буду вдячний! :)

да там в основному старіші моделі були в основному семени, самсунги, та сонькі більшість з них мертвякі були, от мені надоїло з ними модохатися я їх і повикідав тай толку з них нуль, а про те щоб комусь той хлам віддати якось не подумав. :)

гг:-D жаль, я б паяльничком поорудував! якшо вдрух ще щось таке будете викидати, то напишіть мені будьласка, буду вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тема ще актуальна!

Nokia 2720 black непрацює динамік розмов, клеєний корпус. Повний комплект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене 3 телефони

1 Panasonic EB-gd55ASUU --- сірого кольору - потетості на всіх сторонах але технічно все працював - перестав заряджатися (підозра на зарядне) --- Коробка, зарядне, телефон

2 Siemens M65 --- падав не раз э сколи на корпусі але проблема одна джойстик відвалився та датарея маловато тримала ---------- Телефон , зарядне

3 Nokia 7260 --- утопленик ---залишився сам телефон без батареї --- корпус відносно в непоганому стані -- клава майже як нова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А ремонтом телефонів ви займаєтесь??? Є Nokia 7390, проблема- полоски по екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...