Перейти до змісту

статеві відмінності папуг?


r0ma

Рекомендовані повідомлення

хто може підкинути ссилочку на фото, на яких було би видно статеві відмінності папуг (пельвікахроміс пульхер).

або конкретно пояснити на словах. буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самки яскраво-вишневий животик, меньша, більш округла форма тіла, весь час заграє до самця, плавники заокруглені (вроді :), згадую по памяті), колись були у мене, прикольні рибки, легко розмножуються і гарно доглядають за мальком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю 2 попугая, більший і менший. більший поселився в замочку і гонить завжди малого. Малий ховається під плаваючими рослинами.

То в мене мабуть 2 самці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю 2 попугая, більший і менший. більший поселився в замочку і гонить завжди малого. Малий ховається під плаваючими рослинами.

То в мене мабуть 2 самці?

Фотку папуг можеш скинути? Нефакт що два самці, в мене самці і самок ганяють.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю 2 попугая, більший і менший. більший поселився в замочку і гонить завжди малого. Малий ховається під плаваючими рослинами.

То в мене мабуть 2 самці?

в мене, по ходу, схожа ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не створюючи нової теми напишу тут.

один з двог попугаїв став агресивний - пообскубував плавники в данію, гонить іншого папугу. До того співіснували більше місяця мирно. В чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не створюючи нової теми напишу тут.

один з двог попугаїв став агресивний - пообскубував плавники в данію, гонить іншого папугу. До того співіснували більше місяця мирно. В чому причина?

Можливо статеве дозрівання в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав папуг двох однакових, але зараз один з них виріс більше от і він гонить рибок. Порився трошки і знайшов

Половые отличия: • самец - на хвостовом плавнике у него находятся 4-6 овальных черных пятен, брюшные плавники зеленоватого цвета, спинной и анальный плавники, заостренные с красно-коричневой каймой; • самка - меньше и полнее самцов, задняя часть брюшка красно-фиолетовая, хвостовой плавник как бы обрублен, на спинном широкий золотистый кант с 2-3 темными пятнами на кончике, брюшные плавники красноватые

судячи з цього в мене 2 самці... треба шукати самку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді кращ дві самки, щоб дві пари було. Якщо буде одна пара, то іншого самця можуть прибити. В мене сильнші самці малих забивають. Недорогі папуги на варшавці в павільйоні (акваріумсти продають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидше всього буду мыняти папуг на других рибок...

На які хоч? Мож я поміняю? Або куплю? Фотки можеш виложити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4223-0-35880500-1300130139_thumb.jppost-4223-0-82745700-1300130138_thumb.jppost-4223-0-40083800-1300130138_thumb.jp

вибачаюсь за якість фото.

брав по 10грн/шт за стільки й віддати можу, або обміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4223-0-35880500-1300130139_thumb.jppost-4223-0-82745700-1300130138_thumb.jppost-4223-0-40083800-1300130138_thumb.jp

вибачаюсь за якість фото.

брав по 10грн/шт за стільки й віддати можу, або обміняти

Маю даніо( один самець правда лишився), макропода теж самець, навряд чи тобі такий обмін підійде. Кращ би купив, але глянув на фото, зокрема на червоне, здається мені і що то самка. Можливо в тебе пара і самець просто самку ганяє.Якщо надумаєш точно продавати то я куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

post-4223-0-35880500-1300130139_thumb.jppost-4223-0-82745700-1300130138_thumb.jppost-4223-0-40083800-1300130138_thumb.jp

вибачаюсь за якість фото.

брав по 10грн/шт за стільки й віддати можу, або обміняти

Маю даніо( один самець правда лишився), макропода теж самець, навряд чи тобі такий обмін підійде. Кращ би купив, але глянув на фото, зокрема на червоне, здається мені і що то самка. Можливо в тебе пара і самець просто самку ганяє.Якщо надумаєш точно продавати то я куплю.

надумав продавати попугайчиків, ціна не міняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...