Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Купив собі недавно PCI-контроллер Gimbird USB2 + FireWire. Мать - FIC SD-11 (AMD Athlon Slot-a). Машина на стадії розпізнавання цієї плати оперційною системою (WinXP SP2 та FreeBSD 6.2) вішається. Крім неї в PCI ще стоїть Creative SB-128 та мережева карта на Realtek 8139d. Ще раніше стояв внутрішній модем на Intel 537 - все працюювало. БІОС розкинув віядху, звук, мережу і той контроллер на 3 IRQ - 9, 10, 11. Попарно (мережева, звук, контроллер) працюють без питань). разом - жопа.

В чому трабла? мені здається, що не вистачає вільних переривань :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если считаешь что трабл с прерываниями, найди и включи в BIOS опцию Enable APIC (Advanced Programmable Interrupt Controller) и иногда подобные зависы при инсталляции возникают если выключен ACPI 2.0. еще советую на этапе инсталляции опцию Plug and Play OS выставить в No - в этом случае BIOS сам распределит ресурсы на этапе загрузки.

самый главный совет : убедись что BIOS у тебя самой свежей версии, если нет - перепрошейся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если считаешь что трабл с прерываниями, найди и включи в BIOS опцию Enable APIC (Advanced Programmable Interrupt Controller) и иногда подобные зависы при инсталляции возникают если выключен ACPI 2.0. еще советую на этапе инсталляции опцию Plug and Play OS выставить в No - в этом случае BIOS сам распределит ресурсы на этапе загрузки.

самый главный совет : убедись что BIOS у тебя самой свежей версии, если нет - перепрошейся.

Біос - останній. року так 2002.

PnP=false - не помогло.

ACPI - старе як світ і як та мамка :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 imp13:

я не про ACPI, а про APIC. он позволяет железу использовать прерывания выше пятнадцатого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми інструкцію до "PCI-контроллер Gimbird" і подивись чи нема там особливостей з IRQ. Можливе те що твоя картішка працює тільки з 9 чи 10 наприклад. В мене таке було наприклад з сказі контролером і старою ісашною мережевою картою, якщо є таке діло то прийдеться віддати IRQ тільки Гембірду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus:

такое действительно бывает со старыми ISA'шными картами не поддерживающими PnP, но вряд ли здесь тот случай

в сети я нашел характеристики материнки Fic SD11, похоже что спецификацию APIC она не поддерживает, а значит прийдется попотеть с ручным распределением прерываний..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УФ, мені б ваші проблеми. В мене в мамані (Asus M2N-MX) ваще 3 РСІшки хоть бери і вішайся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, именно так. тем более карт всего три, комбинаций будет не очень много

кстати, если в BIOS можно отключить ISA-PCI bridge и у тебя нет ISA карт, то лучше это сделать. такой бридж вроде бы кушает прерывание даже если не используется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LPT та встроєні ЮСБ відключав. Правда ще з комбінаторикою не грався. можна ще флопа вирубити.

До речі, в біосі ще був пункт про PCI Bus Master. Що це таке і з чим його їдять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...