Перейти до змісту

Хочу завести нанорибки


r3T5

Рекомендовані повідомлення

Хочу завести нанорибки. Можливо хтось має на продаж, чи має інформацію де в наших краях їх можна придбати.

Перш за все цікавить Мікрорасбора галактика, але перегляну і інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чому рикол нананорибок?

Нанорибки - це живність що зможе жити в маленькій баночці 5-8л. До того ж рибки досить забавні і гарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в магазинах на Волі був?

В луцьких крамницях взагалі ніразу небачив.

Не раджу. Нанокорм вельми дорогий.

А можна подокладніше будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно, а в магазинах на Волі був?

Лінк хоч дайте, на це нано чудо:)

Будь-ласка http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=40493&page=3 http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?showtopic=1487

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот і ціни)))

Це за кордоном, в українських реаліях за такі гроші нереально.

На національних форумах ціни коливаються 6-20грн за особину, та є нюанс - транспортування зимою (холодно однако).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз сьогодні купляли гуппі, і бачили рибок, які світились в темноті, яскравим жовтим або рожевим, тільки краї, а самі були прозорі...Трішки більші від неонок. Так мені здалось, що і ціна, і спосіб утримання таких рибок нічим не відрізнявся від тих же ж гуппі, плавали всі в одному акваріумі. Ну, можливо це не ті рибки. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990, неон - рибка стайна, для їх комфорту тре тримати хоть стайку 7-10 особин, до тогож розмір дорослого неона до 5-6см.

Для нано - максимум 3-3,5см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама зацікавилась і нагуглила.... <_< Не порадувало... Рибки, яких я бачила, фарбовані за допомогою інєкції або корму, живуть не довго і зовсім не весело... Багато їх гине при самому процесі... Отже обережно купляйте.

Бідні рибочки....

017cd8d730ef.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рівненському форумі в пості річної давності згадувалось: що десь там в них в місті є галактика по 30грн за персону. Невже в Луцьку ніхто не цікавиться/займається нанорибками :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флейм потер! Нанотехнології трохи в інших розділах!

Тепер по темі:

Ендлерів, які впринципі втискуються в нано, я привозив з Києва. Доречі, поїздом це не проблема навіть зараз.

Галактика має бути в Луцьку - попитай завтра на варшавці в хлопців, що торгують в центральному будинку по вихідних.

Є ще кіллі. Там взагалі можна в стакані пару тримати + пересилка ікри в конверті ;) . Проблема тільки в тому, що рибка сезонна.

ЗІ Ruslyk, друга рибка з тих, що ти виклав на фото - морський житель ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Ruslyk, друга рибка з тих, що ти виклав на фото - морський житель ;)

Може бути я в цьому не сильний)) Але согласись що досиь гарненька рибка ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З морською рибою мало яка прісноводна може тягатись в кольоровій гаммі, але тема не про те трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галактика красива коли в тебе фотік модний з функцією макрофото, а так маленька невзрачна рибка яка при наближенні до банки ховається в рослинах. Єндлери рулять полюбому, жваві, гарні, весь час на виду, самочки звісно більші і сіреньки, але самці вогонь! До речі можна з Києва замовляти без проблем, я б собі ендлерів голд ще взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...