Перейти до змісту

Програмуля для створення загрузучних usb флешок


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Вот сьогодні серфив по нету і найшов досить цікаву безплатну програмку... :rolleyes:

Выпущена новая версия LinuxLive USB Creator – программы, предназначенной для создания загрузочных флешек. В процессе записи загрузочного носителя программа может форматировать данные в FAT32, а созданные файлы — скрывать. LinuxLive USB Creator способна не просто компилировать содержимое загрузочной флешки, но также может и проверять используемый дистрибутив на предмет наличия ошибок.

При обнаружении таковых программа предложит на выбор — заново загрузить образ диска или попробовать использовать «неправильный» образ.

6.jpg

Доречи вона не тільки вміє загрузичні флешки створювати ай закачувати дистрибутиви з нету прямо на флешку)))) :smile-zachot:

П.С. Вінду думаю тоже зможе загрузочною зробити)))Розмір файлу 3мб

Скачати можна тут!!! :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так загрузочну "флешку з віндою" можна зробити використовуючи командну строку, образ вінди і флешку :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так загрузочну "флешку з віндою" можна зробити використовуючи командну строку, образ вінди і флешку :0011:

не всі такі круті і розумні. декому це саме те що треба. Топікстартеру +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в своєму блозі вже давно про неї писав. :)

Дійсно хороша програмка.

яка прога, через CMD і все нормал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормал, питань немає. Я теж можу створити загрузочку флешку різними способами, то що з того?

А декого консоль може лякає, дехто просто хоче графікою користуватися, та багато інших причин може бути для використання даного софту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так загрузочну "флешку з віндою" можна зробити використовуючи командну строку, образ вінди і флешку :0011:

не всі такі круті і розумні. декому це саме те що треба. Топікстартеру +1.

:ohmy: ой дякую :blush::0002::0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормал, питань немає. Я теж можу створити загрузочку флешку різними способами, то що з того?

А декого консоль може лякає, дехто просто хоче графікою користуватися, та багато інших причин може бути для використання даного софту.

які там ще можуть бути ще причини? Через CMD найбільш надійно те, що флеш буде саме загрузочню!!!!

Так загрузочну "флешку з віндою" можна зробити використовуючи командну строку, образ вінди і флешку :0011:

не всі такі круті і розумні. декому це саме те що треба. Топікстартеру +1.

:ohmy: ой дякую :blush::0002::0005:

підтримую!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Такое ощущение что тут одни "грамутеи" собрались :) "вумные как вутки"...

Автор дал всем полезную ссылку на полезный софт...

А те кто умный такой мол я и так, и сяк могу :) так раз так можете, поделитесь знаниями, думаю это будет полезно всем не только например мне.

Или умна хватает только на "парафин", или просто на то чтобы "сотрясать воздух"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок.

Ось ще хороші програми для створення multiboot-usb - MultiSystem та SARDU.

Читайте, шукайте віндові версії або їхні аналоги. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є проги щоб створювати емуляцію CD ROM на флешці ?

Создание CD-Rom раздела,

трошкі більше , як два кліка мишкою. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...