Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Мені здається, що Аякс мінімально переможе ДК.

Взагалі-то, як на мене, з такою грою ДК краще грати у Лізі Європи, ніж у ЛЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Да у Лізі Європи в них більше шансів, але все ж таки хочеться щоб перемогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то, як на мене, з такою грою ДК краще грати у Лізі Європи, ніж у ЛЧ.

Яка ЛЄ? В плей-офф команда або виходить в груповий турнір ЛЧ, або додому.

Чи може правила помінялись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь після цеї ігри вусатого таракана виженуть. <_< Перший тайм хвилин 20 Динамо показало хорошу ігру далі нічого зробити не могли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, Динамо після поразки попадає в груповий турнір Ліги Європи. В першому таймі показали чудову гру, але результат за Аяксом. В другому таймі Динамо підсяде і пролетить біля Ліги Чемпіонів.

Чесно кажучи не знав! І це приємно здивувало!

Ну... тим краще :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так будемо вболівати за Динамо в Лізі Європи з новим тренером

Дійсно, головне, щоб тренера змінили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь після цеї ігри вусатого таракана виженуть. <_< Перший тайм хвилин 20 Динамо показало хорошу ігру далі нічого зробити не могли.

цілком згідний, одним словом “проїбали” все. Вже давно пора міняти тренера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені загалом гра сподобалась!

А якщо вже розпочати "разбор польотов", то ніхто не каже про 100% реалізацію, навіть при 50%-вій після першого тайму був би рахунок 0:2!!! Сподобались передачі мілевського! Ну і ясна річ шева як не як виглядав на фоні решти добре - бігав, старався і свій гол заслужив!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після Лобановського в Динамо був лише один хороший тренер Сьомін. Даремно його Суркіс звільнив.імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допобачення "вусатий песик"

Та потрібно думати про поразку, а не про "вусатого песика"

Як на мене, то головне, аби вони стали чемпіонами, хай навіть і вусатий їй до цього привів би!!!

Тим більше я дуже сумніваюсь, що вусатий вже відразу перестане їх тренувати!!! Ніхто його зараз не мінятиме!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо вже розпочати "разбор польотов", то ніхто не каже про 100% реалізацію, навіть при 50%-вій після першого тайму був би рахунок 0:2!!!

але ж не став... Суть не втому як багато ударів було в площину воріт, а скільки моментів реалізовано. Гра була нормальна, але не хороша(у Динамо)як говорив вусатий преред початком сезону, що вони мають намір виграти ЛІГУ ЧЕМПІОНІВ. Він себе показав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнемо, тягнемо, витягнути не можемо... Тобто, б'ємо, б'ємо, забити не можемо.

Перші 20 хв. ДК зіграло на хорошому рівні, а далі... Таке враження, що Газзаєв їх перевантажив "фізикою". ДК потім ледб ноги тягало.

Два гравці зіграло класно: Коваль, який тягнув, що міг, і його вини у голах не було - він і в 1, і в 2 випадках "зрізав" кут нападникам, а захист курив в стороні; Шева - так, у нього не все виходило, але він намагався, він щось робив. Мілевський, блін, 2/3 гри простояв. Чого було його не поміняти на Гільєрмо після 60 хв.? Що міг показати Андре за 5 хв., які залишились до кінця? Да нічого!

Гравці ДК дуже довго думали, що робити з м'ячем, прийом м'яча - відсутній як таковий.

Ну і не можу сказати про Ібаньєса (суддя). Ця людина повністю виправдовує своє прізвище. Він свистів у випадках "дрібних" фолів на користь Аякса.

Висновок: ДК може кращого досягнути у Лізі Європи. І ще трохи часу для поліпшення залишилось (хоча в останні роки такі поняття як "поліпшення гри" і ДК - взаємовиключні, якщо не враховати час, коли Сьомін тренував ДК). Ну і компанію ДК складе Зеніт, який програв Осеру в гостях 2:0.

Треба бути завтра глянути на таблицю коефіціентів, бо це впливає на жеребкування у Єврокубках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після Лобановського в Динамо був лише один хороший тренер Сьомін. Даремно його Суркіс звільнив.імхо

прям читаєш мої думки. І Алієва гнати не потрібно було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а Сьоміна ніхто і не звільняв. Не треба тут лапши писати.

Сьомін був і є власником пакету акцій Локомотива. І там склалася така ситуація, що або тренуєш (повертаєшся тренувати) Локомотив, або гудбай.

Вот і попросив Сьомін про відставку. І Суркіс прийняв її пообіцявши ніяких штрафних санкцій.

Сьомін порекомендував Газзаєва, який на думку всіх мав би продовжити діло Сьоміна, бо дуже подібний тренер.

Але ніхто ж не знав, що Газзаєв зовсім не такий та і менш кваліфікований..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пресуха Газзаєва:

Валерий ГАЗЗАЕВ: «Мы должны были проходить эту команду»

orig_101950.jpg

Послематчевая пресс-конференция главного тренера «Динамо» Валерия Газзаева:

- Очень сожалею, что не вышли в групповой раунд. Очень хорошо команда выглядела в первом тайме, но подвела реализация. Два дня назад мы провели трудный матч против «Днепра», это сказалось во втором тайме.

Ошибка Данило привела ко второму голу в наши ворота. Поздравляю «Аякс», но мы должны были проходить эту команду по сумме двух встреч и по игре.

Тем более «Аякс» нам никаких проблем не создавал, только били вперед в надежде на нашу ошибку. Есть один сильный игрок – Суарес, который подтвердил свой класс. Очень сожалею, что проиграли этой команде.

- Не запоздали ли замены?

- Нет, играли хорошо, не было нужды менять. Сейчас можно что угодно говорить. Если бы забили второй мяч, все было бы блестяще.

- Цель замены Бетао, который был готов вступить в игру после 0:2?

- Устал Данило, я посчитал, что его нужны было заменить. Но забили гол и я отозвал эту замену.

- Какие задачи будут в Лиге Европы?

- Задача – как можно дальше пройти. Все наши молодые игроки приобретают опыт, это ценное качество. Очень хорошо играл Милевский, отдал великолепную передачу, хотя до этого пропустил 2 игры.

- Какие-то свои ошибки видите?

- Не снимаю с себя ответственности. Виноват только один человек – тренер, раз нет результата. Что еще могу сказать. Вы это хотели услышать? Я вам все объяснил.

- Показалось, что команда вышла нервозной на второй тайм.

- Получить гол в раздевалку… Это не очень хорошо влияет на психологическое состояние. Не хочу комментировать судейство, но во многом поэтому у нас потерялась комбинационная игра.

Игорь НИЦАК из Амстердама

джерело

На одному футбольному форумі написали: Чемодан, вокзал, Кавказ! Чемодан, вокзал, Кавказ!

І жодного слова про відставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чемодан, вокзал, Кавказ! Чемодан, вокзал, Кавказ!

важко з цими словами не погодитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що Алієве ігнорував, а потім прибрав - це була дуже серйозна помилка.

А я думаю навпаки. В іншій обстановці Алієв розкрився, тобто це крок вперед. В динамо все так і залишалось б. Все таки Російський чемпіонат трохи відрізняється від нашого...

А взагалі помилка Газаєва це пізні заміни. Він же знає свою команду. Чи він думав люди які вже майже пішки почали ходити ще забігають? Гільєрме треба було кидати на другий тайм замість Ярмоленко або Мілевського... А так все поїзд проїхав.

Ну що ж удачі в лізі європи!

А щодо тренера - коней на переправі не міняють. Якщо це професіонал з Європи то я всіма руками за, але як показує практика суркіси можуть і таких "дем'янеків" знайти, а це вже повний піпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Алієв в Динамо міг розкритися, якщо він постійно на банці сидів?

ну чому постійно? Я наприклад добре пам'ятаю його гру. Перетримував мяч, пас не точний, так собі бігав, претензії завжди в нього до партнерів і суддів. Як висловлюється Віталій Володимирович - "піжон ще той". Його козир штрафні, удари з льоту. Але чи не замало цього було як для команди такого класу як Динамо. 

Ну а в Локо вже трохи "росте"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде такий Аякс з групи навіть.Вирішувати гру можна було до 25 хв-приємно здивували хорошою грою,Мілевський був корисним,Шева щось багато бігав і довго думав щоб пробити(мав два таких моменти).Чому не нагружали фланг Гусева,весь час пхалися через Ярмоленка і Шеву.Газаєв знов проспав з замінами.І знову будуть будувати нову команду,купа бабла на вітер.Всі новоспечені легіонери як мандарини на морозі-можуть зіпсуватися за зиму:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нашому телевізійному меню

Футбол (і Спорт 1)   18:55 Жеребьевка Лиги Чемпионов. Прямая трансляция (що там Шахтарю попаде?)

Футбол                      20:55 Лига Европы. "Таврия" – "Байер". Прямая трансляция

 Кіно                          19:50 Лига Европы. "Металлист" - "Омония". Прямая трансляция

Карпат і Дніпра не побачимо.... dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від переходу Алієва виграли всі:

1) Алієв - почав професійно рости і постійно грати;

2) Локо - отримав кваліфікованого гравця;

3) Динамо - отримало гроші та Гармаша, який би при Алієві не грав;

4) Збірна - Алієв + Гармаш.

Тому, вважаю, вдалий трансфер.

Щодо Газаєва, думаю, що ніхто його міняти зараз не буде.

Краще вже ЛЄ, ніж ганьба в ЛЧ. Сподіваюсь, з групи ДК вийде з першого місця, бо і потенціал. і гра (яка інколи з'являється) є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нашому телевізійному меню

Футбол (і Спорт 1) 18:55 Жеребьевка Лиги Чемпионов. Прямая трансляция (що там Шахтарю попаде?)

Футбол 20:55 Лига Европы. "Таврия" – "Байер". Прямая трансляция

Кіно 19:50 Лига Европы. "Металлист" - "Омония". Прямая трансляция

Карпат і Дніпра не побачимо.... Изображение

Карпати і Дніпро ми все ж таки побачимо:

ICTV 21:45 Ліга Європи. "Карпати" - "Галатасарай". Пряма трансляція

ТЕТ 21:00 Ліга Європи. "Лех" - "Дніпро". Пряма трансляція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...