Перейти до змісту

Акваріум - 240 літрів. Запуск


webmaestro

Рекомендовані повідомлення

Давня мрія поставити дома великий акваріум з цього все і почалось, оскільки досвіду не багато вирішив (раніше були максимум 40 літрів акваріуми) - почати з 240 літрів. Хочу оформити акваріум в голандському стилі - з багатьма рослинками, з рибок планую - декілька скалярій, мечоносці, гурамі, анцитруси, птерігопліхт (можливо цей варіант відкину, хоча уже є один доволі великий птерігопліхт), сонідонтоси (є 2 штуки)

Що є:

Акваріум - 240 л. (Природа) 120х40х50 см

Задній фон - до акваріума

Кришка - з двома звичайними люмінісцентними лампами по 30 Ват

Тумба - куплялась спеціально під акваріум по ширині 120 на 40

Обігрівач - Нагреватель с терморегулятором, Tetratec HT 300 Вт.

Зовнішній фільтр - Fluval 305, 1000 л/ч

Сіфон

ну впринципі поки все.

Цікавить грунт, освітлення, кислород і інше обладнання, а також оформлення і рослинки.

Буду дуже дуже вдячний за поради :)

Рибки: 2 Скалярії

Скалярій жалко....

Чому жалко - уже найближчим часом я буду запускати 240л ))))))) Скалярки туди плануються )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флювали хороші фільтри, в мене також є, але 205. Світла для травника мало, полюбому треба докидати зо дві лампи, а на рахунок фальшдна, а навіщо воно тобі в травнику потрібно? І твій птерігопліхт ну зовсім не підходить для травника, в мене також колись був, красивий зараза, але як пропливеться то потім садити траву знову треба.

P.S. Я далеко не спец в акваріумістиці, а все вищесказане з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флювали хороші фільтри, в мене також є, але 205. Світла для травника мало, полюбому треба докидати зо дві лампи, а на рахунок фальшдна, а навіщо воно тобі в травнику потрібно? І твій птерігопліхт ну зовсім не підходить для травника, в мене також колись був, красивий зараза, але як пропливеться то потім садити траву знову треба.

P.S. Я далеко не спец в акваріумістиці, а все вищесказане з власного досвіду.

Я теж про фільтри Fluval багато читав --- то ніби відгуки хороші )))) + і ти кажеш що класний ))) да світла мало треба полюбому доставити буде. З фальш дном буде краще циркулювати воздух в грунті (що буде покращувати ріст рослинок), ти його вже використовував? поділись власним досвідом?

P.S. Я теж в акваріумістиці лише починаю :) можна так сказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давня мрія поставити дома великий акваріум з цього все і почалось, оскільки досвіду не багато вирішив (раніше були максимум 40 літрів акваріуми) - почати з 240 літрів. Хочу оформити акваріум в голандському стилі - з багатьма рослинками, з рибок планую - декілька скалярій, мечоносці, гурамі, анцитруси, птерігопліхт (можливо цей варіант відкину, хоча уже є один доволі великий птерігопліхт), сонідонтоси (є 2 штуки)

Що є:

Акваріум - 240 л. (Природа) 120х40х50 см

Задній фон - до акваріума

Кришка - з двома звичайними люмінісцентними лампами по 30 Ват

Тумба - куплялась спеціально під акваріум по ширині 120 на 40

Обігрівач - Нагреватель с терморегулятором, Tetratec HT 300 Вт.

Зовнішній фільтр - Fluval 305, 1000 л/ч

Сіфон

ну впринципі поки все.

Цікавить грунт, освітлення, кислород і інше обладнання, а також оформлення і рослинки.

Буду дуже дуже вдячний за поради :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо таки голандця робити думаєш, то кришку викидати повністю, робити нову.

Треба буде докупити:

- обладнання для СО2 (від браги з помпочкою до супер-балона і активних СО2 міксерів :) )

- грунти: 1, 2. Перший можна і без підложки (хоча не помішає), другий обов"язково з підложкою, можна ще базальт чорний + підложка, хоча є відгуки, що цей тандем може закиснути.

По кисню не зовсім зрозуміло... необхідності в травнику, тим паче з зовнішнім фільтром я не бачу. Але аератор на хозяйстві для підстраховки має бути. Сам зараз використовую такі.

Якщо таки плануєш фальшдно, то грунту треба побільше брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

з грунтом уже визначився: http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=85_171&products_id=5155 ))))))

фальш дно ставити не буду )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там йдуть справи з запуском?

чекаю на грунт keepo обіцяв привезти за днів 10 (ще днів 5 залишилось) + дозамовляв собі

Компрессор Resun AC-9603, двухканальный і різні дрібнички (градусніки, краніки і так далі)

P.S. Уже не можу дочекатись - )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=85_171&products_id=5155

Кееро а якщо на цьому грунті посадити багато рослин но без підкладкі але під корні шарікі з голубої глини з жидким підживлювачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.arowana-i...roducts_id=5155

Кееро а якщо на цьому грунті посадити багато рослин но без підкладкі але під корні шарікі з голубої глини з жидким підживлювачем?

Грунт для рослин непоганий, про кульки незнаю - не пробував саме ваших :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю от трохи і прозріваю))) Мав колись акваріум, 40 літрів. Воду лив відстояну 10 днів водопровідну, грунт був морський купу раз викип"ячений, фільтр стояв взагалі хенд мейд, за допомогою аератора, нехитрої трубки і куска паролону. І жили в мене рибки довго, і плодились рибки активно, і водорослів росло не мало, і око це все радувало просто не передати.

К чему ето я...

Так от, хочу знов акваріум, стоїть 10-ти літровий, певне буду запускати помалу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...