Перейти до змісту

китаєць заблокував сім карту


Рекомендовані повідомлення

В мене китайський телефон, на 2 сімки tv phone c2000 вчора купив стартовий лайф ,поставив сімку ввів пін видало неправельно я ввів ще три рази видало введіть пук код ввів пише неправельно вкіці заблокувало коли ставлю другу сімку то телефон видає, ошибка сим аксцесса, якщо хтось знає що можна зробити буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй взагалі зняти запит пін-коду з сімки на іншому телефоні, і після того вставити в цей китаєць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй взагалі зняти запит пін-коду з сімки на іншому телефоні, і після того вставити в цей китаєць.

не помагає я ту саму карту поставив в другий слот і вона працює а перша заблокована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти щось намудрував з налаштуваннями. Знайди у меню телефона "Відновити стандартні налаштування" (або якось так... ), коли запитає пароль, то введи 1122. Сподіваюсь, допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти щось намудрував з налаштуваннями. Знайди у меню телефона "Відновити стандартні налаштування" (або якось так... ), коли запитає пароль, то введи 1122. Сподіваюсь, допоможе.

Відновлював не помогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову сiмку нада в нормальному телефонi активувати а потiм вже в китайський хлам пхати. З такею проблемою не знаю чи в сервiсi тепер поможуть, хоча вихiд один, неси в сервiс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо включена прив'язка телефону до сімкарти. перевір меню блокування телефону (хоча думаю шо ти вже це зробив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...