Перейти до змісту

Порадьте свіча


Рекомендовані повідомлення

Цікавить, хто які свічі юзав, і шо про них може написати.

В мене стоять SURECOM, але щось вони мене перестали тішити :D .

І чи варто на сєтку 25 компів брати керований світч, воно шось може дати по швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неуправляемый СУРЕКОМ и неуправляемый НР (к примеру) ето очень разне дивайсы, это для разбега....

если выберать между управляемым и неупраляемым усройством одного производители (одного класа) то нужно смотреть каки у тебя задачи юзаются,

если не юзаются (и нет планов) - вланы, STP, транки, монитонг, удалённое отключение портов, порт байсед секюрити, измение параметров портов (скорость и т.д.) - бери неуправляемый

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи варто на сєтку 25 компів брати керований світч, воно шось може дати по швидкості?

Повністю погоджуюсь з Зевсом, тільки додам, що швидкість буде зележати від внутрішньої шини девайса. Так що звертай увагу на цей параметр при виборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому-то й справа, шо треба визначитись: керований чи некерований, тіпа "ту бі о нот ту бі, мені-мені" :)

А то конкретно тупить обозрєватель в мережі( з швидкістю все ок), причому найбільше там, де сєтка йде через 2 або більше свічів. Кажуть це в хрюши стандартне заболєваніє(в 98 все літає).

to Zevs_Isver: Як думаєш, влани поможуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"тупить обозрєватель в мережі" свич и физика здесь непричом,

это винда, а "именно обозреватель сети", винс нужен, имхо

вланы? а причом здесь вланы?

вланы делят одну физическую сеть на несколько логических, несвязаных (связывать нужно ререз "роутер") между собой сетей,

или у тебя есть групы пользователей несвязаные между собой по работе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це пробував:

Совет [8] - Ускорение работы с локальной сетью

При доступе к соседнему компьютеру Вы, скорее всего не раз сталкивались с ситуацией, когда система замирает на достаточно длительное время, прежде чем отобразить список подключенных компьютеров. Во время такого подключения Windows XP, Longhorn проверяет запуск плановых задач на соседнем компьютере, что может занять до 30 секунд. По большому счету эта операция бесполезна! К счастью, в системном реестре есть возможность отключить эту функцию. Нужный ключ расположен в разделе HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/ CurrentVersion/Explorer/RemoteComputer/NameSpace. Он называется {D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0060F5BF}. Для отключения функции необходимо удалить этот ключ, и перегрузить Windows.

Допомагає, перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Harddriver: Пробував, вже що тільки не пробував, wins пробував, обмежити кількість компьютерів,на яких ввімкнений обозрєватель пробував. Реальний ефект дає тільки заміна стандартного Мережевого оточення, тоді один раз мережу просканував, все гут.

to Zevs_Isver: Коли мало компів в мережі ввімкнено, то всі глюки пропадають і все робить як має, от і виникла ідея розділити компи на групи, звязавши їх файлообмінником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это хорошо что исп/ип,

когда "wins пробував" поставил винс-вервер и на всех тачках "вручну" вписал ипшник винссервера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу. Така конторка як Кромберг унд Шуберт, яка має дох*я компів весь час купляє свічі марки 3COM. І нізащо не хоче брать все інше. ДУмаю німці знають шо єсть гуд :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з вінсом, що без нього, однаково тупить.

Ладно, все одно притерпівся вже, альтернативи мережевого оточення рулять.

Ще є варіант - Animated chat, там є така прикольна функція: "Открыть проводником", секунда, і потрібний тобі компьютер відкриває свої закрома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно прописував :) . Як вінс використовував самбу 2.2.3a-6 for Debian, старезне звичайно, але не думаю, що причина в цьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось знову вмикнув вінс, прописав на всіх компах. Відкриваю wins.dat і чудо, всі компи там прописані. А обозрєватєль як тупив так і тупить :ok2: , чи можливо треба трохи почекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подождать чуток(день) можно,

но если тачки в винсе появились то должно всё пахать

а Винс_манагере тоже тачки видны?

есть ещё такая штука как - WINS/NBT Node Type(определяет очерёдность способов поиска тачек)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається самого налаштування WINS замало.

WINS всього лише розрішає імена netbios.

Тобто він прискорить пошук/звернення до комп'ютерів по імені в мережі, але навряд чи напряму покращить роботу оглядача.

Якщо мова йде про Samba, то треба спробувати настроїти його так, щоб він крім WINS сервера ще був і ГОЛОВНИМ ОГЛЯДАЧЕМ в мережі. Необхідні параметри smb.conf :

....

os level = 65

preferred master = True

domain master = True

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже все настроєне, якби справа вирішувалась вибором тільки одного оглядача, то можна вирішити все простою віндою, там в службах на всіх компах цю радість вирубаєш, а на одному залишаєш.

Прикол в тому, що на одних компах всьо льотає, а на других гальмує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже все настроєне, якби справа вирішувалась вибором тільки одного оглядача, то можна вирішити все простою віндою, там в службах на всіх компах цю радість вирубаєш, а на одному залишаєш.

Прикол в тому, що на одних компах всьо льотає, а на других гальмує.

Мені здається, що службу зупиняти не правильно.

Її треба вірно налаштувати.

В XP є два параметри в реєстрі, в гілці HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Browser\Parameters :

1) MaintainServerList = "No" (Yes - комп головний оглядач, No - комп не буде оглядачем ніколи, Auto - комп буде оглядачем при відсутності головного)

2) IsDomainMaster = "False". (True - комп може бути головним оглядачем, False - комп може бути тільки резервним оглядачем)

В Win98 треба зайти в властивості "Служби доступа к файлам и принтерам ..." и вимкнути прапорець "Координатор сети"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки шо експерименти з софтовою частиною не дали ніякого результату ;) ,

як я вже казав існує чітка закономірність: мережеве оточення тупить на тих компах, які включені не напряму в великий світч, а підключені через маленький 8портовий світч, а той вже в свою чергу включений в великий. Непонятно... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...