Перейти до змісту

Шукаю роботу з ПК


etalon

Рекомендовані повідомлення

Працюю Адміністратором системи , Дуже добре виходить робити та налагоджувати Локальні мережі з міжмережевими Екранами. Зараз маю мережу з 20 компів 16 з них через локалку а 4 через вайфай всі працюють з 3 серверами через удал.стіл

P.S. Робив локалку в Поліклініці на ДПЗ та на цукровому + свої офіси на даній роботі. Працював 1 рік в сервісному відділі та в магазині пп Еталон на рівненській. Збираю та налагоджую комп сам.

Шукаю Цікаву роботу! Я трудоголік Навчаюсь бистро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, звичайно, що ні.

Може любий студент-недоучка прийти і сказати я вмію. І його на роботу приймуть. Особливо на державну.

Коли потрібен дипломований спеціаліст, студента НІХТО не візьме.

Досвід грає велику роль. А освіта - це грамотність, культура. Вона компенсується наявністю досвіду. Що ТС робив цілий рік в тому "еталоні"? Контру рубався?

Коли необхідно написати доповідну, а там "лєзлі на драбіну а упалі с лєсніци" ... і "Terrorist win"!

А де "похваліть себ'я любімого"?

Розказати, що вмієш, що знаєш?

В мене мала у 3-му класі замість конструктора процесор і пам'ять в мамку вставляє. А малий, якому немає двох років, норовить взяти викрутку і закрутити ту мамку в корпус! Цим нікого не здивуєш.

Знання ОС - яких?

Налагодження серверів? На яких платформах?

коли ви навчитеся, в решті решт, себе презентувати ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Женя всё жесть клепает, и ведь нечем крыть его карты :unsure: всё конкретно и по сути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя скажу вам так:

Якщо ви по суті говорите (Хочете запропонувати роботу) То я вам вишлю резюме!

Якщо ж так просто вирішили (ПОБАЛАКАТИ) ТО БУДЬ ЛАСКА НЕ В ЦІЙ ТЕМІ!

(не хтів би вихвалятися, але, я модератор форуму, і замість того, щоб закрити цютему, як неінфрмативну і недооформлену, я роблю Вам безкоштовну послугу - даю пораду. І хорошу пораду)

Працюю з серверами на базі Windows server 2003 ЩО ЗНАЮ ТО ЦЕ ВСЕ Я НАВЧИВСЯ САМ Я САМОУЧКА освіти по комп. немаю.

На Еталоні ніколи було грати в КОНТРУ! Робив принтери, Заправяв їх складав комп. та продавав їх в магазині ( А ви по собі судите чим займаются люди на роботі? )

Освіту маю Електрика.

1 рік назад Працював на Кромберг енд Шуберт Україна Механіком. Налагоджував автоматичні та напів автоматичні лінії обжиму проводів KOMAX. Працював як з механікою так і з пневматикою FESTO. З пошаговими моторами не дуже!

Зараз працюю Адміністратором систем ( так записано в трудовій ) на підприємстві яка займаєтся металообробкою )

Головне в роботі це зайнятість а не в counter strike валитись цілими днями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем из резюме делать государственную тайну.Я думаю вы в закрытых городах при советах не работали и скрывать вам нечего.Так вот-в ваших же интересах воспеть себе серенады,показать чем вы лучше конкурента.

Политика типа "У вас есть работа-тогда вышлю резюме" не катит.Умные люди тычат свое резюме всюду.Так что все в ваших руках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя скажу вам так:

Якщо ви по суті говорите (Хочете запропонувати роботу) То я вам вишлю резюме!

Якщо ж так просто вирішили (ПОБАЛАКАТИ) ТО БУДЬ ЛАСКА НЕ В ЦІЙ ТЕМІ!

Працюю з серверами на базі Windows server 2003 ЩО ЗНАЮ ТО ЦЕ ВСЕ Я НАВЧИВСЯ САМ Я САМОУЧКА освіти по комп. немаю.

На Еталоні ніколи було грати в КОНТРУ! Робив принтери, Заправяв їх складав комп. та продавав їх в магазині ( А ви по собі судите чим займаются люди на роботі? )

Освіту маю Електрика.

1 рік назад Працював на Кромберг енд Шуберт Україна Механіком. Налагоджував автоматичні та напів автоматичні лінії обжиму проводів KOMAX. Працював як з механікою так і з пневматикою FESTO. З пошаговими моторами не дуже!

Зараз працюю Адміністратором систем ( так записано в трудовій ) на підприємстві яка займаєтся металообробкою )

Головне в роботі це зайнятість а не в counter strike валитись цілими днями.

Я і побалакати, ги..

1) Я даю КОНКРЕТНІ поради.

2) Вже знайшов людину на своє місце, Ви спізнилися.

3) Я теж на роботі не граюся, н ́іколи. Майже сотня машин + сервера по всій Волині. Суджу не по собі. А по бідному опису трудової діяльності за останній час.

4) Якщо дійсно шукаєте роботу - варто написати грамотне резюме, і розсилати на всяких job.ua чи їм подібних.

5) Про Counter Strike - коли робота налагоджена таким чином, що у адміна з'являється таки вільний час - значить все працює. Тоді і контра не гріх. :)

Але це вкрай рідкі випадки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...