Перейти до змісту

Спецзагін дорожня поліція "Кобра 11"


IgrekB

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Шукаю для дружини серіал Кобра 11 в інтернеті, але усі пошуки зводяться лише до декількох серій. Пробував шукати у Vkontakte, але попадаються серії без перекладу або такі, що взагалі відсутні хоча посилання на них є. Можливо хтось допоможе: підкаже сайт чи має вже закачаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФенМікс завжди на стражі! Серіал дуже хороший, американське л*йно в порівнянні з цим німецьким шедевром, який транслювався по новому каналі + ще Комісар Рекс (ех старі часи, а зара всякі лайняшки типу фабрики зірок, зроби мені смішно і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФенМікс завжди на стражі! Серіал дуже хороший, американське л*йно в порівнянні з цим німецьким шедевром, який транслювався по новому каналі + ще Комісар Рекс (ех старі часи, а зара всякі лайняшки типу фабрики зірок, зроби мені смішно і т.д.)

Да згідний колись було шо по теліку подивитись!!! а зара..... хотя іноді є шось прикольне але реклами харять, тому я і дивлюся переважно все або на ДВД або на компі.

Єслі зареєстрований на Гуртом - торрент-толоці то найшов 17-20 сезони. Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вже дружина зрадіє. Вже на пару днів буде чим їй зайнятися. А те що зараз відбувається з рекламою, точно можна нервовим стати, краще б робили окремі канали для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що зараз відбувається з рекламою, точно можна нервовим стати, краще б робили окремі канали для цього.

окремі канали існують, на супутниках, але платні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що зараз відбувається з рекламою, точно можна нервовим стати, краще б робили окремі канали для цього.

окремі канали існують, на супутниках, але платні...

Ха-ха це ж хто буде платити шоб рекламу дивитись??? Може ти переплутав мабудь це канали де навпаки реклами немає...????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я про канали без реклами, а канали суто для реклами ніхто ніколи не зробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Може ще хтось знає хороші сайти де можна подивитися чи закачати цей серіал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...