Перейти до змісту

Я не згоден з політикою президента!


Dream

Рекомендовані повідомлення

Та ні, все просто. Якщо комусь Янукович добрий, знач є на те причини. Qui prodest, кому вигідно?

Дехто звик рішати просто, "по-понятіям", дехто тупо мріє про совок, деяким мова і менталітет наш не подобається, а декому просто все тут ЧУЖЕ.

Визначайтесь, господа і панове, в якій країні ви хочете жити?

Я не вірю в доброго царя як і в доброго президента. Я не рішаю по понятіях, не мрію про совок, подобається мова і все мені тут рідне. І хочу я жити в розвинутій країні, де можна гордитись не лише історією і народною творчістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver & свидомый Smith: Рад, что смог доставить вам удовольствие, в столь не простое для вас время.

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Слава Украине", даже если я этой славы никак разглядеть не могу.

Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може.

Д. Байрон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читал тему, сначала было интересно...

Начались посты georg'a, и тема стала похожа на помойку :(

Последних 20 постов не осилил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З відозви не дуже зрозуміло- автор проти робочого класу? усі мають бути підприємцями? ми маємо стати країною виключно дрібного бізнесу чи лишимо сякий-такий індустріальний потенціал?

таким чином можна до будь-чиєї статті дої.. докулупатися. В 4 абзаца проект національного розвитку хєр втиснеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання до виборців ВФЯ. Питання без під***ки, серйозно.

Завжди цікавило: чим приваблює виборця така людина як ВФЯ?

georg, Luychi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосовал за януковича, я голосовал против "свидомизма" ющенко...

тепер дивись шо виходить: половина Батьківщини голосувала проти одного кандидата, інша половина - проти іншого. Питання: кому це вигідно? Очевидно - тому, хто переміг. Як мінімум, тільки йому... Мовчу про всілякі його зобов'язання перед зовнішніми, назву так, кредиторами...Висновок: всіх серйозно наїб... розвели. ВСІХ! З такої ситуації виникає нове питання: а чи не наказати їх всіх? Чи не дати їм адекватну до даної ситуації відповідь?..................................

Arden, не мели дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, не мели дурниць.

Ну, а чого дурниць?

Який вихід? Багато хто не вважає цю владу за владу демократичної країни і багато витікаючих моментів. Але який вихід? Влада не зміниться... не стане порядною, чесною і гуманною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви, шановний, розумієте, що такими словами ображаєте своїх співвітчизників? Чи манія величі по голові стукнула і дірочка не пломбірується? Чим я гірша Вас? Чим я не така українка?

Вибачте шановні кого образив. Безумовно, ви усі українці, навіть ті хто голосував за комуняк, яника чи тому подібну нечисту силу.

Я поважаю ваше право думати і віддавати ваші голоси, як ви хочете, але засуджую антиукраїнськість нинішньої влади.

Вибачте, якщо образив ваші погляди, але якщо неосталінізм/фашизм вилазить в новій формі - Бандюковича і Ко, коли загроза нашої державності на разі більша ніж за усі 20 років незалежності, по іншому назвати речі не можу і мовчати тим паче. Якби Гітлер автобани не розстроював і економіку не піднімав (Янику до нього далеко, бо він російський запроданець, а не президент), а фашизм в Бундесі був хворобою суспільства, як у нас зараз наша влада. І нормальною реакцією є не мовчати, а ще краще боротися.

І якщо хтось починає хворіти у нас зараз регіоналізмом, українофобством і пятоколонництвом сусідньої держави, зась, не дочекаєтесь є люди які не мовчатимуть і НЕ ЗГІДНІ З ПОЛІТИКОЮ ПРЕЗИДЕНТА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а чого дурниць?

тому що емоціями розуміння не знайдеш. (С) КО.

georg, що ВЯФ робить краще, наприклад, за ВАЮ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а чого дурниць?

тому що емоціями розуміння не знайдеш. (С) КО.

Да ні... Емоцій нема, просто роздуми... Якщо є одні ярі прихильники, а інші ярі противники, то вони не можуть жити під одною владою... Треба шукати вихід, щоб було добре всі :)

georg, що ВЯФ робить краще, наприклад, за ВАЮ?

Залякує, розкрадає, обіцяє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, зараз я тобі сам розкажу що не зробив ТОЙ, за якого я голосував в 2004-му!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg просил передать что он нас покинул (отдельно передал спасибо ванусу).

по теме - научитесь, господа, принимать окружающую действительность как должное и абсолютно заслуженное и неизбежное. Вспомните мудрого жида Соломона с его "и это пройдет". от того согласны вы или не согласны ни Президент не почешется, ни страна сама собой не воспрянет. И, наконец, прекратите спекуляции вокруг истории, потому как в абсолютном большинстве вы хотите сказать что то умное и обидное оппоненту, а получается глупость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, зараз я тобі сам розкажу що не зробив ТОЙ, за якого я голосував в 2004-му!..

Да вся влада хороша, не спорю)

Но год - два назад (до прихода регионалов) мне жилось и не только мне, я думаю, лучше и лекче и лишний раз не думал купить мне то или иное, а если нада шел и покупал... Вот такие факты... А щас иногда стает страшно, если подумать о том, что будет дальше.

Сужу из того что вижу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ухти, Політика модерується, ось пішов конструктив..

пости видаляються, зсилання на них в цитатах залишаються, тема від того кумедно читається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg просил передать что он нас покинул (отдельно передал спасибо ванусу).

шкода дуже. :( Наступні думки багато в чому писались для нього....

Я просто хочу зрозуміти, чим зумовлений особистісний вибір того чи іншого кандидата. Рвати на грудях рубаху - "За Данбас!" чи "За Галичину!" - це, імхо, дурня, вигідна, наприклад, тій самій п'ятій колоні.

Що мало/має найбільший вплив на волю людини при виборі: чи переважний перегляд виборцем того чи іншого каналу ТВ, чи вплив розповідей батьків в дитинстві/юнацтві, чи зовнішній вигляд (краса, солідність, імпозантність блаблабла) кандидата, який якимось чином зачіпає підсвідоме, приховані в пам'яті спогади про дитячі симпатії..... Чи все відразу?... ЩО?

Знання цього, хоча б для самого себе (!), може дати розуміння особистості
наступного
Президента. Того, кого чекає народ... Я неодноразово, і тут в т.ч., писав що: Україна пережила Ющенка, мусить пережити і Януковича. Дай Бог щоб це "переживання" було мирним, але, тим не менше, - з наступним поверненням народу всього того, що було
нажито нєпосільним трудом
НАКРАДЕНО в нього і використовується не для його блага! Останнє речення, думаю, тлумачити не варто?

mammoth, дякую за адекватність.

Но год - два назад (до прихода регионалов) мне жилось и не только мне, я думаю, лучше и лекче и лишний раз не думал купить мне то или иное, а если нада шел и покупал... Вот такие факты... А щас иногда стает страшно, если подумать о том, что будет дальше.

Сужу из того что вижу...

дивись глобальніше - в цьому вина не виключно регіоналів, і не виключно НУНСу з БЮТом. Та біда прийшла, в принципі, ззовні і до всіх (тут - до всіх країн) відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пости видаляються, зсилання на них в цитатах залишаються, тема від того кумедно читається

суть лишилась - не переживай. Видалили лише срач і провокації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть імхо в тому, що народ гуде як вулик, а на майдан ніхто не поспішає - нема лідерів, патова ситуація.

Піду, подивлюся Шустера, може присутній пан отаман Корчський чого розумного скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, щоб знайти лідера серед людей, треба спочатку знайти його в собі (вибачайте за двозначність).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

половина Батьківщини голосувала проти одного кандидата, інша половина - проти іншого

якось так водиться у демократичних батьківщинах, що одна половина голосу за одного, а інша за іншого. тільки зазвичай у тиз батьківщинах легше сприймають, якщо переміг не їхній кандидат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, щоб знайти лідера серед людей, треба спочатку знайти його в собі (вибачайте за двозначність).

Каждый не может быть лидером ;)

Все эти розговоры: начни с себя, ищи в себе, измени что то в себе это просто красивые отмазки, в контр аргумент которым нечего сказать... Эти фразы не имеют смыла, ведь сколько бы мы их не говорили, все ровно в себе никто нечего менять не будет и это ФАКТ. Люди могут только обьединится в сообщества по взглядам/интересам/ и т.д. и .т.п. в которым им комфортно, выберут лидера и все :)

дивись глобальніше - в цьому вина не виключно регіоналів, і не виключно НУНСу з БЮТом. Та біда прийшла, в принципі, ззовні і до всіх (тут - до всіх країн) відразу.

Согласен, но я смотрю на изменения ситуации за последний год от 17 января и до сегодня... Все показатили благосостояния для меня ухутшились, а вне кризис уже какбэ прошел. Что за реакция жирафа, если проблеми к нам пришли из вне?

Наша "власть" делает все, что бы заставить людей молчать, тех кто еще может говорить. Налоговый кодекс, ЖКГ, цены... Что бы люди думали о выживании, а не о том как контролировать власть...

Конешно я сгущаю краски, но всеже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый не может быть лидером

я вибачився за двозначніть фрази "треба спочатку знайти його в собі" - одне з значень може бути "зрозуміти себе - кого саме ти хочеш бачити лідером". ;)

а вне кризис уже какбэ прошел

справді?

Наша "власть" делает все, что бы заставить людей молчать, тех кто еще может говорить. Налоговый кодекс, ЖКГ, цены... Что бы люди думали о выживании, а не о том как контролировать власть...

100% і лише від неї самої залежить чим вона 'кінчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...