Перейти до змісту

Потрібна газова колонка.


Рекомендовані повідомлення

Планую поміняти газову колонку.

Знайомі порадили звернути увагу на Termet TermaQ G-19-01. http://www.termet.co...ggwp_termaq.htm

Хотілося б почути відгуки від власників даної колонки, та від спеціалістів. Можливо хтось може порадити інший девайс.

Приймаю пропозицій від продавців.

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут обсуждали Юнкерсы. В итоге Shkoder, а потом я купили

Junkers miniMAXX WR 13-2 P. Полёт нормальный, я доволен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Junkers miniMAXX WR 13-2 P. Полёт нормальный, я доволен.

Юнкерс, звичайно класно,

але цю ціну я не потяну. Ця колонка зараз коштує в районі 2400 грн.

Розраховую на ціну 1600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планую поміняти газову колонку.

Знайомі порадили звернути увагу на Termet TermaQ G-19-01. http://www.termet.co...ggwp_termaq.htm

Хотілося б почути відгуки від власників даної колонки, та від спеціалістів. Можливо хтось може порадити інший девайс.

Приймаю пропозицій від продавців.

Наперед дякую.

В мене стоїть термет років 5, може більше треба глянути папери, я задоволений роботою.Купляв за 800--900 грн. точно теж не пам"ятаю.За весь час ніяких проблем. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть термет років 5, може більше треба глянути папери, я задоволений роботою.Купляв за 800--900 грн. точно теж не пам"ятаю.За весь час ніяких проблем. :smile-zachot:

А яка в тебе ситуація з водою?

Фільтрів додаткових на вхід холодної води не ставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть термет років 5, може більше треба глянути папери, я задоволений роботою.Купляв за 800--900 грн. точно теж не пам"ятаю.За весь час ніяких проблем. :smile-zachot:

А яка в тебе ситуація з водою?

Фільтрів додаткових на вхід холодної води не ставив?

На вході води фільтр грубої очистки, на газовій трубі теж фільтр для газу. В мене нормально з водою, а що ти маєш на увазі, я не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вході води фільтр грубої очистки, на газовій трубі теж фільтр для газу. В мене нормально з водою, а що ти маєш на увазі, я не зрозумів.

У мене на вході води стоїть сеточка (це я так розумію фільтра грубої очистки).

Оскільки якість води не найкраща в теплообміннику з часом накопичився осад на його стінках.

Проблема моєї колонки в тому що вона періодично закипає. При закипанні відколюються частинки осаду і забивають вихід води. Приходиться чистити.

Як варіант мені рекомендували ставити на вході магнітний фільтр. Можливо хтось має такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант мені рекомендували ставити на вході магнітний фільтр. Можливо хтось має такого.

На базарі проточный "магнітайзер" для пралок и газ.колонок від 150грн. маде ін Харків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на вході води стоїть сеточка (це я так розумію фільтра грубої очистки).

Оскільки якість води не найкраща в теплообміннику з часом накопичився осад на його стінках.

Проблема моєї колонки в тому що вона періодично закипає. При закипанні відколюються частинки осаду і забивають вихід води. Приходиться чистити.

Як варіант мені рекомендували ставити на вході магнітний фільтр. Можливо хтось має такого.

теплообмінник, можна промити, дивлячись як швидко він закипає, в мене власна скважина, але вода теж не супер.можливо треба поставити фільтр для пом"якшення води, за магнітний чув але нічого сказати не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самое главное, когда поставишь новую колонку, регулируй температуру воды самой колонкой, а не выставить там кипяток и разбавлять холодной водой. Намного дольше не будет проблем с теплообменником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...