Перейти до змісту

Хто може перешити XBOX перший?


Рекомендовані повідомлення

Приставку привезли зза кордону, читає лише ліцензійні диски. Потрібно шось зробити щоб читала і "піратки". Хтось може розуміється і може підказати куда звернутися?

Пропозиції сюди або в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.igrushek.net/forum28.html

Тут шукати тему про софтмод!Це єдиний варіант коли без втручяння паяльніка можна прошити старий бокс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вбиваєте лазер своїми прошивками. Автар, купи собі з 20-ок ігр на єбеї (там продаються паки ігр) і не знущайся з заліза коробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лазер вбивається якщо дшеві болванки куплять, і на великих скоростях писать, а від прошивки ще ніодин лазер не помер це брихня... Якщо хоч прошить принось до мене на фірму я подивлюсь подумаїм що можна зробить ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже 4 роки на дешевих двд пишу ігри)і все гуд)

в лотерею грати не пробував? Походу, маєш шанс озолотитися, фортуна прихильна до тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лазер вбивається якщо дшеві болванки куплять, і на великих скоростях писать, а від прошивки ще ніодин лазер не помер це брихня...

і ДА і НЄ, БО: прошивка сама по-собі канєшно ж лазер не вбива, але питання - для чого люди прошивають коробку? відповідь: для того шоб запускати ігри з сраних дешевих балванок (переважна більшість юзає дешеві). Так-то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше буде в Києві зачіпувати!Чім купити 20 дисків)

та не так шоб аж і сильно. Це раз. І не все міряється категоріями "дешевше" і "дорожче", і не обовязково для того бути мажором, між іншим. Це два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю про шо ти тут говориш)ігри на ебаї до хбох нормальні дорогі!+доставка)а по поводу лазера,бокс це майкрософт і якшо ти такій розумний для тебе напевно не секрет що сідюки туда і комповскі деякі підходять)+ігри під бокс навеликих швидкостях не катять,тільки 4х)якшо ти тими болванками і вбєш свій бокс за років так 5 то вже DVDром за 100 грн я думаю ти заміниш)А якшо вже на то пішло то можна поставити туда вінта на гіг так 120 і перекінути ігри з компа!!або їх скинути на стандартний вінт бокса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або занести до мастерів паяльніка і замість одного входа під джой зробити вихід для флеш карти і закідати всяку біду туда,на вінт ящіка!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...