Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Порадьте якусь модель ноутбука, щось з найкращими параметрами і максимальною надійностю. Виробники які я розглядаю це: Macbook, Sony, Dell... Може хтось має на продаж хорошого апарата в ідеальному як в технічному так і косметичному стані? (не Китай) Бютжет до 7000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй новий на базі І5

що ти можеш порадити... тут в Луцьку оббігав всі магазини і все Китай! =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як така машина?

відяха в цеї машини аж на 32 Мб. ))

Ты разговорами сам с собой сам себя АПаешь шоли??? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як така машина?

відяха в цеї машини аж на 32 Мб. ))

Ты разговорами сам с собой сам себя АПаешь шоли??? :smile-zachot:

та зовсім ні... я просто хочу почути думку.. експертів а потім дізнався... яка там відяха ось і поділився! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як така машина?

відяха в цеї машини аж на 32 Мб. ))

Відяха цієї машини використовує пам’ять з оперативки. Це раз. І для такого відео нічого суттєво не міняє те, скільки воно тої оперативки виділить. Це не зробить з простого інтегрованого відео ігрову відяху.

Китай, і що? Яблучна техніка робиться в Китаї. І що? Не розумію з приводу чого тут заморочуватись.

Бери новий дел за такі гроші. Вибери, що подобається просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як така машина?

відяха в цеї машини аж на 32 Мб. ))

Відяха цієї машини використовує пам’ять з оперативки. Це раз. І для такого відео нічого суттєво не міняє те, скільки воно тої оперативки виділить. Це не зробить з простого інтегрованого відео ігрову відяху.

Китай, і що? Яблучна техніка робиться в Китаї. І що? Не розумію з приводу чого тут заморочуватись.

Бери новий дел за такі гроші. Вибери, що подобається просто.

я вже над цим і думаю! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б взяв :0005:

DELL Studio 1558 Black 15.6”HD LED TL(1366x768)/Intel Core i5-540 (2.53 ГГц)3GB DDR3 1333,320GB,DVD±RW,ATI HD5470 1GB,VGA,HDMI,GLAN,WiFi b/g,BT,WC 2.0Mp,3xUSB2.0,eSATA,1394,CR8in1,6cell,DOS,2.51kг

~ 1000$ :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer Aspire 8930G (б/у, прекрасний стан)

18.4" FullHD (1920x1080) WUXGA Glare/ Core 2 Duo P7350 (2.0Ghz) / 4Gb / 500Gb / GeForce 9600 GT/ Blue-Ray / Lan / FM / WiFi / BT / FP / Camera / Vista Home Premium / 4.1 kg

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/11043/index.html#tab=characteristics

ціна 5700 грн.

Можу доставити ще другий додатковий вінт на 160 гіг (вінт норм, я його виняв з Мака в звязку з апгрейдом)

Тоді ціна буде 5900 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer Aspire 8930G (б/у, прекрасний стан)

18.4" FullHD (1920x1080) WUXGA Glare/ Core 2 Duo P7350 (2.0Ghz) / 4Gb / 500Gb / GeForce 9600 GT/ Blue-Ray / Lan / FM / WiFi / BT / FP / Camera / Vista Home Premium / 4.1 kg

http://rozetka.com.u...characteristics

ціна 5700 грн.

Можу доставити ще другий додатковий вінт на 160 гіг (вінт норм, я його виняв з Мака в звязку з апгрейдом)

Тоді ціна буде 5900 грн.

Дякую, але Acer я вже не хочу, не раз зним мав діло.. не порадував... я тільки розглядаю Маки, Соньки і Делли!

І по параметрах процик: і5-і7 2,5Гц. ... оперативка не менше 4г... відео 1гіг.. вінт 500г. діагональ в районі 15,6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer Aspire 8930G (б/у, прекрасний стан)

18.4" FullHD (1920x1080) WUXGA Glare/ Core 2 Duo P7350 (2.0Ghz) / 4Gb / 500Gb / GeForce 9600 GT/ Blue-Ray / Lan / FM / WiFi / BT / FP / Camera / Vista Home Premium / 4.1 kg

http://rozetka.com.u...characteristics

ціна 5700 грн.

Можу доставити ще другий додатковий вінт на 160 гіг (вінт норм, я його виняв з Мака в звязку з апгрейдом)

Тоді ціна буде 5900 грн.

Дякую, але Acer я вже не хочу, не раз зним мав діло.. не порадував... я тільки розглядаю Маки, Соньки і Делли!

І по параметрах процик: і5-і7 2,5Гц. ... оперативка не менше 4г... відео 1гіг... вінт 500г. діагональ в районі 15,6.

Чого ж так Асери не любиш?)

А Мак з такими характеристиками буде >1000$ вартувати. Та й не розумію, от в Маці стоїть Core 2 Duo (в новіших вже i5,i7), звичайна память, вінт Hitachi (також не суперовий). Відяшку якщо втулять хоча б 9600 джифорс то ціна космічна... Єдиний плюс який я реально бачу це батарея (5-6 годин тримає) і тихо працює (але при оборотах кулера 2000 гріється проц до 70, мамка до 65... При оборотах 3000 тишини уже немає))) Мені просто цікаво чому ти хочеш саме Мака?

І ще може пригодиться... Товариш мій недавно купив Sony Vaio за 8800 грн з такими характеристиками як ти хочеш, то враження від нього не дуже... Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Цікавий народ, ганяється за потужними процами, надшвидкими дискретними відяхами і хочуть щоб це все мовчало і не жужжало :).

То прикрутіть той Соні у розібраному вигляді до алюмінієвого мідного радіатора профрезерованого у формі стола, буде тишина і благодать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ж так Асери не любиш?)

Я б міг тобі розповісти про ейсер. І мій товариш міг би розповісти про ейсер. І мій колега міг би розповісти про ейсер. І мій знайомий міг би розповісти про ейсер. І моя подруга могла б розповісти про ейсер. І купка ейсерів (3-4 шт.), які лежали в куточку і очікували, коли їх заберуть в ремонт (фактично з однаковою несправністю), могли б про себе розповісти. І ейсер за 1000 баксів з неробочим зі старту приводом теж би міг багато чого сказати.

Але навіщо? Прийде час - і ти сам усе зрозумієш. А поки він не прийшов (або якщо взагалі не прийде), не перймайся цим питанням. Людина, яка дивиться на технічні характеристики і думає "а чому отой в 5 раз дорожчий? Краще візьму ейсер" не зрозуміє, чому його не люблять.)

Знаєш, ніщо не ідеальне. Але коли маєш справу зі штукою, де усе, що можна було, продумали, то це приємно, цим кайфово користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Цікавий народ, ганяється за потужними процами, надшвидкими дискретними відяхами і хочуть щоб це все мовчало і не жужжало :).

То прикрутіть той Соні у розібраному вигляді до алюмінієвого мідного радіатора профрезерованого у формі стола, буде тишина і благодать

е

Та я розумію. Просто Самсунг ціною 5500 з майже такими характеристиками гуде так само як і цей майже за 9000. Поясніть мені чому Sony, Mac і Dell рахуються класні, а Асери, Самсунги, Асуси і т.д. ні. :)

Я мабудь щось опускаю....

P.S. Прошу вибачення у топікстартера за невеличкий флуд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acer Aspire 8930G (б/у, прекрасний стан)

18.4" FullHD (1920x1080) WUXGA Glare/ Core 2 Duo P7350 (2.0Ghz) / 4Gb / 500Gb / GeForce 9600 GT/ Blue-Ray / Lan / FM / WiFi / BT / FP / Camera / Vista Home Premium / 4.1 kg

http://rozetka.com.u...characteristics

ціна 5700 грн.

Можу доставити ще другий додатковий вінт на 160 гіг (вінт норм, я його виняв з Мака в звязку з апгрейдом)

Тоді ціна буде 5900 грн.

Дякую, але Acer я вже не хочу, не раз зним мав діло.. не порадував... я тільки розглядаю Маки, Соньки і Делли!

І по параметрах процик: і5-і7 2,5Гц. ... оперативка не менше 4г... відео 1гіг... вінт 500г. діагональ в районі 15,6.

Чого ж так Асери не любиш?)

А Мак з такими характеристиками буде >1000$ вартувати. Та й не розумію, от в Маці стоїть Core 2 Duo (в новіших вже i5,i7), звичайна память, вінт Hitachi (також не суперовий). Відяшку якщо втулять хоча б 9600 джифорс то ціна космічна... Єдиний плюс який я реально бачу це батарея (5-6 годин тримає) і тихо працює (але при оборотах кулера 2000 гріється проц до 70, мамка до 65... При оборотах 3000 тишини уже немає))) Мені просто цікаво чому ти хочеш саме Мака?

І ще може пригодиться... Товариш мій недавно купив Sony Vaio за 8800 грн з такими характеристиками як ти хочеш, то враження від нього не дуже... Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

не люблю Асера тому що не раз мав з ним справу... щось вони мені не йдуть... не знаю.. от не злюбив я їх і все... то ж маю право! ))

А на рахунок соньки згідний... тепер і соньки якісь не вдалі... я все ж думаю що Китайці для нас роблять не якісну техніку... =( Я згідний що вже всю техніку "вуськоглазі" збирають, але однозначно впевнений в тому, що на кожен регіон світу вних свої заводи, комплекти і вимоги... я думаю що Україна попала під брак! =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Цікавий народ, ганяється за потужними процами, надшвидкими дискретними відяхами і хочуть щоб це все мовчало і не жужжало :).

То прикрутіть той Соні у розібраному вигляді до алюмінієвого мідного радіатора профрезерованого у формі стола, буде тишина і благодать

е

Та я розумію. Просто Самсунг ціною 5500 з майже такими характеристиками гуде так само як і цей майже за 9000. Поясніть мені чому Sony, Mac і Dell рахуються класні, а Асери, Самсунги, Асуси і т.д. ні. :)

Я мабудь щось опускаю....

P.S. Прошу вибачення у топікстартера за невеличкий флуд)

Асер, Самсунг, Асус ніколи не були для мене брендовими виробниками... це техніка "на сьогодні" а де ж якість, надійність... я повенен довіряти своїй техніці, що вона мене не підведе в якийсь важливий для мене момент і те що, я не втрачу якусь важливу інфо.. згідний, що все ламається і ми тоже ) але є виробники які дбають про своїх користувачів а не ті які роблять кількість, дезайн аби побільше прибутку... я їх називаю "спиногризи" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Цікавий народ, ганяється за потужними процами, надшвидкими дискретними відяхами і хочуть щоб це все мовчало і не жужжало :).

То прикрутіть той Соні у розібраному вигляді до алюмінієвого мідного радіатора профрезерованого у формі стола, буде тишина і благодать

е

Та я розумію. Просто Самсунг ціною 5500 з майже такими характеристиками гуде так само як і цей майже за 9000. Поясніть мені чому Sony, Mac і Dell рахуються класні, а Асери, Самсунги, Асуси і т.д. ні. :)

Я мабудь щось опускаю....

P.S. Прошу вибачення у топікстартера за невеличкий флуд)

Асер, Самсунг, Асус ніколи не були для мене брендовими виробниками... це техніка "на сьогодні" а де ж якість, надійність... я повенен довіряти своїй техніці, що вона мене не підведе в якийсь важливий для мене момент і те що, я не втрачу якусь важливу інфо.. згідний, що все ламається і ми тоже ) але є виробники які дбають про своїх користувачів а не ті які роблять кількість, дезайн аби побільше прибутку... я їх називаю "спиногризи" )

Не буду заперечувати. Кожному своє до душі.

А ти пошукай нормальний Dell. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумить, гріється, екран не дуже. Я був розчарований, очікував чогось більшого від Соньки.

Цікавий народ, ганяється за потужними процами, надшвидкими дискретними відяхами і хочуть щоб це все мовчало і не жужжало :).

То прикрутіть той Соні у розібраному вигляді до алюмінієвого мідного радіатора профрезерованого у формі стола, буде тишина і благодать

е

Та я розумію. Просто Самсунг ціною 5500 з майже такими характеристиками гуде так само як і цей майже за 9000. Поясніть мені чому Sony, Mac і Dell рахуються класні, а Асери, Самсунги, Асуси і т.д. ні. :)

Я мабудь щось опускаю....

P.S. Прошу вибачення у топікстартера за невеличкий флуд)

Асер, Самсунг, Асус ніколи не були для мене брендовими виробниками... це техніка "на сьогодні" а де ж якість, надійність... я повенен довіряти своїй техніці, що вона мене не підведе в якийсь важливий для мене момент і те що, я не втрачу якусь важливу інфо.. згідний, що все ламається і ми тоже ) але є виробники які дбають про своїх користувачів а не ті які роблять кількість, дезайн аби побільше прибутку... я їх називаю "спиногризи" )

Не буду заперечувати. Кожному своє до душі.

А ти пошукай нормальний Dell. :)

Мені наприклад цей сподобався:

Ноутбук Dell XPS L501x Metalloid Aluminum 15.6” HD WLED TL (1366x768) 720p / Core i7 740QM 1.73GHz (2.93GHz Turbo Mode)/4096MB 1333MHz DDR3/640GB 7200RPM/ DVD+/-RW/ NVIDIA GeForce GT 435M 2GB/ HDMI v1.4/ Bluetooth 3.0/ WiDi/ Wi-Fi Intel Centrino Wireless-N 1000/ Webcam 2.0MP HD with single digital mic (H.264)/ USB3.0x2/ USB2.0/eSATA(powershare combo)x1/ mini Display Port/ JBL 2.1 Designed & Certified Speakers +Waves MaxxAudio / GLAN/ CR 9in1/6-cell/ DOS/2,78 kg/Metalloid Aluminum

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...