Перейти до змісту

Акваріум на 2 л.


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

Довго думав над тим щоб завести власний акваріум. Вирішив завести невеличкий акваріум трошки більше 2-х. літрів. Бо великий якось стрьомно купляти, та й не хочеться возитися з тими всякими фільтрами, лампами і тд... Отже обзавівся я ось таким акваріумом 284_0.jpg

Отже підскажіть які рибки можна в ньому поселити, водорості декорації і тд... і де це все можна купити ( чи можливо в когось є таке добро, і хоче поділитись ). Як за цим доглядати, і ще цікавить питання чи можна такий акваріум тримати на комп. столі, чи не впливає на рибок шум від комп'ютера, монітор, музика????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому акваріумі можна поселити тільки півника (він не потребує нагрівача, фільтра, еаратора, освітлення (тільки коли жива рослинка, то треба - згодиться і звичайна настольна лампа..) і то одного. Маленьку одну рослинку і трішечки грунту.

Подивіться в акваріумних магазинах Луцька, як оформляють такі маленькі акваріуми.

На рахунок комп"ютерного стола, то думаю нічого страшного що він там постоїть не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Півник форева! На дно грунту трошки і якусь ракушку невелику, бо і так місця мало. :) Рослинку я думаю не варто. Годувати по трошки раз в день, водичку раз в тиждень по пів літра заміняти. Більше нікого йому в компанію не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скільки в Луцьку ці півники коштують і де саме їх можна купити? А рослинку я б все ж таки хотів (акваріум на мою думку так краще виглядає). Який грунт потрібний в себе вдома найшов "Універсальний" А про годування і про зміну води докладніше будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому акваріумі нічого не можна селити. В ньому лише уха вийде: не муч риб...

Підтримаю Dupuis!

Топікстартер, почніть краще з акви літрів на 30-40... заведіть маленьких живородок будь то: гуппі, моллінейзія, пецилія... вони не вибагливі... та й парочку крапчатих сомів... а ні, то стайку неонів туди шт 5-7. гарненько виглядатиме.

"Прибамбасів" правда прийдеться придбати, маленького фільтрика (щоб зекономити можна з аерацією, щоб не купувати компресор), ну і обігрівач та термометр.

Не так дорого воно коштуватиме як здається, та й тут гадаю можна купити б\в у прийстойному стані...

Аквас можна замовити в Keepo... для форумчана початківця може знижку зробить :)

ось ТУТ приклади його роботи...

В принципі посудіть самі... у варіанті який ви плануєте вийде перепрошую "пародія" ось така

i-664.jpg

І дивитись на одиногоко півника вам вистачить терпіння максимум на 2 місяці...

Якщо ж наважитесь на дійсно акваріум, у який з часом дійсно закохаєтесь, і котрий буде дійсно радувати око... то можна з 30 л. акви зробити гарненького креветочника...

наприклад

3928b05071.jpg

crystallred.jpg

або ж запустити стайку неончиків

DSC00192.jpg

Ну а все ж якщо зупинитесь на 2 л. круглячку, то й спробуємо допомогти і з ним :)

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі посудіть самі... у варіанті який ви плануєте вийде перепрошую "пародія" ось така

i-664.jpg

І дивитись на одиногоко півника вам вистачить терпіння максимум на 2 місяці...

Якщо ж наважитесь на дійсно акваріум, у який з часом дійсно закохаєтесь, і котрий буде дійсно радувати око... то можна з 30 л. акви

Підтримую! Просто на такий літраж вам тільки півник і підійде, адже він малорухливий (якщо сам то майже стоїть на місці), тож на що дивитись? Буде те саме, якщо ви повісите фотографію з авкаріумом. Хоча півники гарні. До речі їх можна купити від 20 до 35грн за шт. Найоптимальніші ціни в будинку Природи, в Зоомагазині на Франка та Акваріумна рибка напроти 4 гімназіїї. Там ви можете і все решту докупити. Грунт Універсальний - це той що до вазоеів? Ні! Треба камінці: дрібний кварц або річну гальку, вони теж продаються у магазинах. Годувати треба буде 1 раз на день-два (менше смітитися буде і рибці теж буде нормально). Воду потрібно відстоювати 2 дні (на такий літраж думаю без проблем посудину знайдете). Робити підміну води на 20-30% раз на 3-5днів. Кожен 7-й день повністю.

Сама починала з 30л, а зараз 140л і теж робила у keepo - раджу.

Ось кілька довідок: Холодная вода и отсутствие обогревателя не самое опасное для петушков, они достаточно выносливы, однако смертельно опасным для них является самая обычная простуда. Поскольку они дышат атмосферным воздухом, могут наглотаться холодного воздуха. А простуда их очень быстро убивает и лечится крайне тяжело. Обычно стараются держать их в аквариумах с закрытой крышкой, с тем расчетом что бы дышали влажным теплым воздухом, но в круглом аквариуме это довольно трудно сделать.

Кстати, исходя из этих опасностей, я бы советовал в данном случае, никаких обогревателей в аквариуме НЕ ставить, пусть температура воды и воздуха будет примерно одинакова, шансы простудится резко уменьшаться. Хотя конечно, в 2 литрах и так ничего не разместишь.

Ось це рибка півник, є різного кольору post-7249-0-15285300-1296114099_thumb.jp а так буде приблизно виглядати ваш акваріум на 2 л post-7249-0-23917700-1296114139_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки півника він не потребує нагрівача

півник доволі теплолюбива рибка і якщо можливий варіант падіння температури на 1 і більше години до 20 градусів, то про температурну стабілізацію теж треба думати.

Круглий акваріум, досить непроста штука в плані оформлення і треба усвідомлювати чи ваші бажання взагалі реалізуються в такому об"ємі і формфакторі. Оскільки посадити можна все що завгодно туди, а от дати раду потім може бути досить складно. Хоча... в аттачі фото кульки arelav"а з aquafanat.com.ua

не хочеться возитися з тими всякими фільтрами, лампами і тд.

вкрай неправильна позиція. "возитись" з маленьким акваріумом треба також, без догляду все пропадає як в малому об"ємі так і в великому.

post-56-0-18285400-1296129642_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бр-р-р-р... Прочитавши все це і ще парочку статей взагалі перехтілось акваріум робити.... Дуже вже сильно возитись з ним треба...... В мене в сім'ї завести акваріум хочу лише я, а всі решта мене тільки відмовляють від цієї ідеї, тому і вирішив завести для початку малий акваріум, бо якщо я куплю більший акваріум і вкладу в нього скажем 1000 грн. а через пів року, той акваріум потече рибки і рослини захворіють чи здохнуть, то це буде капець який скандал (просто ніхто мою мамку не знає :) ) тіпа "гроші на вітер викинув", "А я ж тобі казала.... сволич ти така - сяка...." (трошки перебільшив але виглядати буде це приблизно так) Та й за моєї відсутності з акваріумом ніхто не дасть ради, а літом буває шо я і на відпочинок на місяць - два звалюю, шо квартира взагалі пуста.... А маленький акваріум в таких випадках і з собою в сумці взяти можна :) . Тому я вже й не знаю шо й робити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бр-р-р-р... Прочитавши все це і ще парочку статей взагалі перехтілось акваріум робити.... Дуже вже сильно возитись з ним треба...... В мене в сім'ї завести акваріум хочу лише я, а всі решта мене тільки відмовляють від цієї ідеї, тому і вирішив завести для початку малий акваріум, бо якщо я куплю більший акваріум і вкладу в нього скажем 1000 грн. а через пів року, той акваріум потече рибки і рослини захворіють чи здохнуть, то це буде капець який скандал (просто ніхто мою мамку не знає :) ) тіпа "гроші на вітер викинув", "А я ж тобі казала.... сволич ти така - сяка...." (трошки перебільшив але виглядати буде це приблизно так) Та й за моєї відсутності з акваріумом ніхто не дасть ради, а літом буває шо я і на відпочинок на місяць - два звалюю, шо квартира взагалі пуста.... А маленький акваріум в таких випадках і з собою в сумці взяти можна :) . Тому я вже й не знаю шо й робити....

Купіть орхідею і посадіть у той горщик-акваріум. Ото вже мамка буде рада :ok: правда він куштує 120-280грн і якраз для нього горщик підходящий. :D

Сама колись мала "акваріум" на 2л, пробув тиждень, віддала рибку в садочок і купила більшу банку. Чим менший акваріум - тим більше за ним догляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бр-р-р-р... Прочитавши все це і ще парочку статей взагалі перехтілось акваріум робити.... Дуже вже сильно возитись з ним треба...... В мене в сім'ї завести акваріум хочу лише я, а всі решта мене тільки відмовляють від цієї ідеї, тому і вирішив завести для початку малий акваріум, бо якщо я куплю більший акваріум і вкладу в нього скажем 1000 грн. а через пів року, той акваріум потече рибки і рослини захворіють чи здохнуть, то це буде капець який скандал (просто ніхто мою мамку не знає :) ) тіпа "гроші на вітер викинув", "А я ж тобі казала.... сволич ти така - сяка...." (трошки перебільшив але виглядати буде це приблизно так) Та й за моєї відсутності з акваріумом ніхто не дасть ради, а літом буває шо я і на відпочинок на місяць - два звалюю, шо квартира взагалі пуста.... А маленький акваріум в таких випадках і з собою в сумці взяти можна :) . Тому я вже й не знаю шо й робити....

Купіть орхідею і посадіть у той горщик-акваріум. Ото вже мамка буде рада :ok: правда він куштує 120-280грн і якраз для нього горщик підходящий. :D

Сама колись мала "акваріум" на 2л, пробув тиждень, віддала рибку в садочок і купила більшу банку. Чим менший акваріум - тим більше за ним догляду.

Кстаті в цьому "акваріумі" раніше був гідрогель і якась травичка росла.... такшо ти прям екстрасенс :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не лякайте ви людину! Півник абсолютно спокійно живе в обємі 2 л і якщо банка не стоїть на дворі то нічого з ним не буде! Сам маю дві акви і ще третя на підході але півник є також! З досвіду:

-обєм банки 2л

-жменя грунту

-маленька амфора для декору

-гілочка наясу для зелені

-меланій паро штук

-півник :)

Кормлю раз в день, мотиль, чіпса або хлопья. Підміна раз в два тижні, а мию банку може раз в два місяці. Та що там банки, рукою взяв півника в кружку, вилив воду, мачалкою туди сюди, сполоснув, частину води 1/3 з іншої акви решту з крана. Все, всі здорові і щасливі! Проблема може бути лише в самому півнику, тобто основна маса це азіатські і відповідно більш теплолюбні і старі!!!, тому живуть на жаль не довго. Варто купити молоденького півника, можливо не супер красивого і великого але нашого розводу, вони крепші і з часом наберуть форми. Удачі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...