Перейти до змісту

Шукаю диск до матєрінкі asus m3a


Рекомендовані повідомлення

допоможіть! дуже терміново треба діск до мамкі асус М3А. мені тільки прошивку востановити, буду дуже вдячний якшо дасте скопіювати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так все просто! на оф сайті асуса і блисько образами дісків не пахне

Я так зрозумів ти хочеш перепрошити біос.

Скачує потрібну версію і скидаєш на дискету. Далі перепрошиваєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в тому і справа шо я перепрошив на найновішу версію, але тепер із-за цього в мене перегріваєтся чіпсет і після 10 хв роботи комп просто повністю завісає. пробував все шо тікі мона! перечітав безліч форумів, пробував різними прогами і варіантами, нічього не допомогло. але люди пишуть шо якшо вже нічьо не допомагає то треба просто вставити діск до мамкі і вибрати в біосі шоб сначяла його загрузило. тоді появится там функція даунгрейду прошивкі біоса, того і шукаю діск бо в неті не реально найти образ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вперше про таке чую.та і на диску біосів точно немає.

а взагалі смішно,нікому не говори ,що після прошивки перегрівається чіпсет.бо такого не може бути.(критична температура 80-100гр).раз ти думаєш,що перегрівається,то постав вентилятор і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я вже чітав шо в багатьох людей перегрівався чіпсет, на моїй мамці це стаєтся після перепрошивкі останьою версією, бо асус її якось кончяно зробив (така ж проблема в мамці М4А...далі не помню назви). пишуть шо треба обновляти на передостанню версію. я з цією бідою вже тиждень, перечітав все шо можна, і єдиний варіант це оригінальний діск до мамкі. там коли його ставляєш і робиш шоб його запускало а не вінт, то там появляєтся функція прошивкі на ту версію яка була при випуску мамкі. Cooler, можеш почітати якшо не віриш. і перегріваєтся саме чіпсет (я наіть умудрився його рєшотку торкнутись коли він завіс і обпекти пальця, шо аж кусок шкіри здерся) ше є 1 варіант - це програматор! але там морокі стількі шо легше насобирати грошей і купити нову мамку

до речі ветилятор деє ше додаткових хвилин 5-6 роботи, так шо з нього толку мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому диску, що в комплекті з мамкою, прошики немає. Там тільки програма для прошивки біос. Всі прошивки на сайті Асус. Цікаво як ти зміг її обновити, а понизити не можеш? Це ж такий самий процес. Якщо ти впевнений що проблема в прошивці і сам не можеш понизити її, я за невелику плату можу це зробити (досвід є). Якщо мікросхема біосу знаходиться в панельці і знімається, то можна прошити і на іншій мамці. Так що ця проблема легко вирішується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть топікстартер ще одне. Якщо справа у БІОСі, чому ж не оновити його через БІОС там є EZ Flash 2. post-2669-0-57826300-1296082003_thumb.pn Скачуєм найстарішу версію чи яку там хочеш з асус сайту, скидуєм на флешку, запускаєм цю утиліту EZ Flash 2 там вибираєм свою флеш - там все бачить. Навіть НТФС.(до 8 ГБ)..

Чи у Вас Bad checksum вискакує і нема доступу туди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачуєш прогу Afudos BIOS update tool V2.38 тут, також BIOS тут. Записуєш обидва файли на флеху і читай тут. Я використовую ASUS EZ Flash 2, який є на твоїй мамці. Тільки треба, щоб назва файлу BIOS не складала більше 7 знаків. Після апдейту скинь налаштування в біос на дефолт і перезавантажся.

Чи у Вас Bad checksum вискакує і нема доступу туди?

Якби таке вискакувало б тоді запускається ASUS CrashFree BIOS 3, тіко вставляй флеху з BIOS і вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. тоді нащо afudos.? Тільки файл *.Rom записати і все.

Флеха в обох випалках(CrashFree і EZ Flash ) має бути підключена пере вмиканням ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. тоді нащо afudos.? Тільки файл *.Rom записати і все.

Це як альтернативний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самому початку я написав що пробував усі варіанти. через езфлеш, афудос, асус убдейт, і т.д. даунгрейд не робиться! всі варіанти відпадають бо при кожній спробі шити ціма прогами( я маю наувазі чєрєз діскєту чі флешку) пише одне, шо він не буде в жодному разі перешивати на стару версію, пише шоб я зайшов на сайт асуса і скачяв новішу чім є, а в мене перешито самою новою, а нові вже не випускають!!! до речі креш фрі в мене якогось фіга не канає і не хочє збивати все.

і в мене не виймаєтся плата шоб прошити її на іншій мамці або програматорі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на самому початку я написав що пробував усі варіанти. через езфлеш, афудос, асус убдейт, і т.д. даунгрейд не робиться! всі варіанти відпадають бо при кожній спробі шити ціма прогами( я маю наувазі чєрєз діскєту чі флешку) пише одне, шо він не буде в жодному разі перешивати на стару версію, пише шоб я зайшов на сайт асуса і скачяв новішу чім є, а в мене перешито самою новою, а нові вже не випускають!!! до речі креш фрі в мене якогось фіга не канає і не хочє збивати все.

і в мене не виймаєтся плата шоб прошити її на іншій мамці або програматорі!

Звернися до S30 - допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...