Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

p.s. Дякую, kykysya5, але в моєму житті є люди, повага яких мені набагато важливіша, ніж лічильник повідомлень і thank'ів на борді

А мені до одного місця які в твоєму житі люди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

jotka, а не пошли бы вы некоторым образом туда, где и подобает находиться таким как вы, в виду того, что я, в силу некоторых обстоятельств, попросила бы вас туда отправиться!

Пєрєц Моісєєвіч. Позвольте, Свирид Свиридович, ето ж бульварная інтерпретація “Алмазної Сутри”. Вот я Вам прінєсу кніжєнцію, одін купєц пішет о руськом православії. В молодості бил большой разбойнік, прєдставьтє сєбє. ізнасілував свою мать. Ето так, апріорі, затєм долго жив на Востокє. Вобщє, умнєйша, опитнєйша людина!

Свирид Свиридович. Магія слова, батенька!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Ти дебіл!

Був ним і залишився!

За себе говори,піди почитай свої словники, чи потусуй в колі необмежених людей, дівчинко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Ти дебіл!

Був ним і залишився!

За себе говори,піди почитай свої словники, чи потусуй в колі необмежених людей, дівчинко!

Не кажи, що мені робити і не скажу куди тобі йти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Ти дебіл!

Був ним і залишився!

За себе говори,піди почитай свої словники, чи потусуй в колі необмежених людей, дівчинко!

Не кажи, що мені робити і не скажу куди тобі йти ;)

Ну видно дорогу ти туди вже знаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як би розвинув думку [nd] та MOTOROLLLA, а не для того щоб зачепити тонку жіночу натуру :).

Ти сумніваєшся у можливостях вищеназваних осіб зробити це самостійно? Повір, не треба.

п.с. А якщо вже так сильно кортить показати свою крутість, то це не обов'язково робити за рахунок дівчини. Їх і так небагато на Борді, тому будь мужиком - знайди собі достойного супротивника. А не утворюй зграю шавок, яка скубе за ногу, бо всі скубуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до теми: а через що сир-бор? хто кого образив?

Якщо я правильно зрозумів, вельмишановному [nd] не сподобалось те, що lilechka виправила його помилки (а його фраза задумувалась наперед з помилкою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305973624' post='1052375514']

ну карочє ж, борда як борда, люди як люди, дружать спілкуються і тут з'являється НЕЧТО -

саме освічене, саме культурне, саме грамотне і саме правільне.

ну а нам, тупеньким, обмеженим і недалеким обідно :(

і все? так а чого просто не уступити?

Якщо я правильно зрозумів, вельмишановному [nd] не сподобалось те, що lilechka виправила його помилки (а його фраза задумувалась наперед з помилкою)

нутк, посміялись і розійшлись. Нафіщо стільки бруду? Приєднання посторонніх до конфлікту? Не розумію, поясніть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і все? так а чого просто не уступити?

' timestamp='1305973624' post='1052375514']

ну карочє ж, борда як борда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. На борді зібрались різні люди з різною метою. Ну подобається людині (та й не їй одній, як видно з попередніх сторінок) виправляти чужі помилки - так тому і бути. Невже це сильний удар по самолюбству?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А насправді в усьому винна Моторолка :lol: провокаторша

Надавати їй по попі за це, не знімаючи стрінги. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. На борді зібрались різні люди з різною метою. Ну подобається людині (та й не їй одній, як видно з попередніх сторінок) виправляти чужі помилки - так тому і бути. Невже це сильний удар по самолюбству?

Судячи з прочитаного - ТАК.

П.С. моя думка - людина яка має репутацію на бОрДі відчуває себе зверхньо над іншими порівняно новачками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоят два еврея, разговаривают. Подходит третий:

— Я не знаю, о чём вы тут, но ехать надо, да. (с) :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надавати їй по попі за це, не знімаючи стрінги.

А с виду такой приличный человек (с):smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305974630' post='1052375526']

ну от чому ти приєднався? нагрузив ІronSun... :) за шо? :)

Та вроді нікого не "грузив", обмінялись жартами і розійшлись.(Притензій до нього ніяких не маю, думаю він до мене також)

Ні одну сторону конфліктуючих не займав, старався розборонити вроді би то як)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305974878' post='1052375533']

nickel, а чьо стрінгів не знімати? шоб жєна не ревнувала? гм... інтєрєсна метода...

Вони все-рівно не заважають

А с виду такой приличный человек (с):smile3:

Я ж написав - не знімаючи стрінгів. Прілічно? Прілічно.

І прілічно так надавати, щоб знала на другий раз :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...