Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

ой, якось я це пропустив

' date='Вчера, 23:08' post='1052294947']

ну а граматнастію панти ганять - ета я даж ні знаю кєм бути нада - акадєміком, не менше, й#пть

А хто каже про "панти"? Мова йде про банальну повагу до співрозмовників і до мови вцілому. Ніхто тут не займається "буквоїдством", а дратує найбільше НАВМИСНА безграмотність. Чомусь подобається людям навмисне калічити мову. Замість того, щоб просто написати нормальними словами, через одного кривляються, як Петросяни і думають, що вони або круто написали, або смішно, або просто дотепно, хоча з боку це виглядає просто по-уродськи. Мову шкода.

Мені якось одинаково як людина розмовляє, головне щоб вона вміла чітко формулювати свої думки і доносити їх до людей. І НЕ ТУПИТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

lilechka, хамство і сарказм різні речі.

IronSun, їй не сподобалось, але вона сама в наведених прикладах тойво, познущалась з мови.

' date='Вчера, 22:05' post='1052375160']

Та воно так завше, хто найбільше кричить, то на тому шапка потихеньку горіти починає

А як тільки зрозуміла що написала, одразу "мені ваша думка фіолетова" або "десь далеко в ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут двоє людей, які вставляють в кожну тему свій (інколи недоречний, а подекуди і не один) коментар, вважаючи, що так вони здобувають повагу бордівчан. + можна пАіЗдєВаЦцо з мови для досягнення більшого "еффекту". А коли це не сподобалось lilechka - один з цих двох привів в тему дівчину, друзів...

Молодець здобув повагу бордівчан. Зауважала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тільки зрозуміла, що написала, одразу "мені ваша думка фіолетова" або "десь далеко в ..."

Та воно так завше, хто найбільше кричить, то на тому шапка потихеньку горіти починає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, золотце, поясни мені...

якщо тобі думка форумчан глибоко фіолетова і ти маєш її десь, КОМУ і ЩО ти намагаєшся довести вже другу добу????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут двоє людей, які вставляють в кожну тему свій (інколи недоречний, а подекуди і не один) коментар, вважаючи, що так вони здобувають повагу бордівчан. + можна пАіЗдєВаЦцо з мови для досягнення більшого "еффекту". А коли це не сподобалось lilechka - один з цих двох привів в тему дівчину, друзів...

Гамлєт. Не можна мстить. Повинні ми любити всіх підорасів, злодіїв, убивць. Бо кожний з них – народ, всі – богоносці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, закривайте тему, бо почнеться кривава війна, що хтось комусь виправив помилку, не осягнувши всю глибину думки

p.s. Дякую, kykysya5, але в моєму житті є люди, повага яких мені набагато важливіша, ніж лічильник повідомлень і thank'ів на борді

p.p.s. Мікс такий начитаний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скворцов (в телевізорі). От відітє, как іногда получається. Токо наш новий знакомий собрался в родную стіхію, как хозяін тайгі, которому надоєдо сосать лапу, прийшов на водопой. Обично, еті сільниє звєрі ізбєгают друг друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвольте бути вашим фанатом. Я здібний, на борді вчусь хамити тим, хто виправляє мої помилки (до речі, Oksana04 начувайтесь, я ждатиму вашої помилки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свирид Свиридович (сп’янілим голосом). Ето напомінаєт мнє фільм Хічкока. Він і Вона сидять, оба голиє. Он з ножом. Вона з топором, рєжуть ковбасу і їдять. А над іми стоїть д’явол в образі женщіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, золотце, поясни мені...

якщо тобі думка форумчан глибоко фіолетова і ти маєш її десь, КОМУ і ЩО ти намагаєшся довести вже другу добу????

Та що буду тобі пояснювати, якщо ти навіть в часі не орієнтуєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, золотце, поясни мені...

якщо тобі думка форумчан глибоко фіолетова і ти маєш її десь, КОМУ і ЩО ти намагаєшся довести вже другу добу????

Та що буду тобі пояснювати, якщо ти навіть в часі не орієнтуєшся

все ж спробуй ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, золотце, поясни мені...

якщо тобі думка форумчан глибоко фіолетова і ти маєш її десь, КОМУ і ЩО ти намагаєшся довести вже другу добу????

Та що буду тобі пояснювати, якщо ти навіть в часі не орієнтуєшся

все ж спробуй ....

Пояснюю...Одна доба = 24 години. Отже, якщо бути точною, 15.59 21.05.11 буде рівно доба. А в кого вона вже друга - нехай шукає причини в собі, а не в оточуючих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, золотце, поясни мені...

якщо тобі думка форумчан глибоко фіолетова і ти маєш її десь, КОМУ і ЩО ти намагаєшся довести вже другу добу????

Та що буду тобі пояснювати, якщо ти навіть в часі не орієнтуєшся

все ж спробуй ....

Пояснюю...Одна доба = 24 години. Отже, якщо бути точною, 15.59 21.05.11 буде рівно доба. А в кого вона вже друга - нехай шукає причини в собі, а не в оточуючих!

ок, це я зрозуміла і вже шукаю в собі причини

але все ж таки.....

якщо думка форумчан тобі фіолетова, то КОМУ І що ти намагаєшся довести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо думка форумчан тобі фіолетова, то КОМУ І що ти намагаєшся довести?

Никогда не оправдывайся. Твоим друзьям это не нужно, а враги все равно не поверят.

Элберт Хаббард

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо думка форумчан тобі фіолетова, то КОМУ І що ти намагаєшся довести?

Никогда не оправдывайся. Твоим друзьям это не нужно, а враги все равно не поверят.

Элберт Хаббард

Подкачал Скумбриевич! Не выдержал очной ставки…(Остап Бендер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jotka, а не пошли бы вы некоторым образом туда, где и подобает находиться таким как вы, в виду того, что я, в силу некоторых обстоятельств, попросила бы вас туда отправиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jotka, а не пошли бы вы некоторым образом туда, где и подобает находиться таким как вы, в виду того, что я, в силу некоторых обстоятельств, попросила бы вас туда отправиться!

:rolleyes: я бачу аргументи вичерпались)))))

jotka, а не пошли бы вы некоторым образом туда, где и подобает находиться таким как вы, в виду того, что я, в силу некоторых обстоятельств, попросила бы вас туда отправиться!

опа!!!

:rolleyes: я бачу аргументи вичерпались)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jotka, а не пошли бы вы некоторым образом туда, где и подобает находиться таким как вы, в виду того, что я, в силу некоторых обстоятельств, попросила бы вас туда отправиться!

і взагалі фуууу, як грубо

lilechka, ти ж дЄвАчка))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Ти дебіл! Намагаєшся справити враження на одну дівчину, ображаючи іншу. Це низько, дуже низько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305970801' post='1052375470']

ги... іще один образєц культури і толєрантності :D

Таких "шедеврів", як ти годі й знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Ти дебіл! Намагаєшся справити враження на одну дівчину, ображаючи іншу. Це низько, дуже низько

Гриша Нєпєйвода.

Я встрашном гнєвє, помолчі, мудак, Когда говоріт Гнат Пилипович Рак!

Стьопа Хулімулін.

Моя твою возьмьот за голу сраку І харашо отпі*діт, як собаку.

Клім Моісєйович Кац (велично).

Ідітє на*уй всє, покіньтє кабінет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...