Перейти до змісту

вопрос по эксплуатации флешки


Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток!

Хочу приобрести флешку на 8 гиг, компактную и симпатичную. Навскидку в нете нашел такую, что мне нравиться. Это USB Flash Drive Silicon Power Touch 830 8GB. Хотел спросить мнение форумчан, как думаете, при неправильной вставке данной флешки (вверх ногами) в комп, не произойдет ли замыкания и выхода из строя USB контроллера, корпус то типа металический. Вопрос глупый, но мне кажется что данный факт имеет место быть :rolleyes: .

1_vo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не замкне) Вона не влізе іншою стороною :)

А взагалі не радив би, ці флешки дуууже не надійні) В мене було 2 подарених і обидві не прожили і місяця, то купив собі таку і задоволений.

А ще краще взяти цю, але в Луцьку не найшов :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не замкне) Вона не влізе іншою стороною :)

А мені здається, що влізе. Тут роз'єм не такий як в звичайних флешок. В перевернутому стані площа поверхні не міняється, тому я думаю що влізе легенько. Що не дуже зручно, тре придивлятися якою стороною правильно запхнути.

А взагалі не радив би, ці флешки дуууже не надійні) В мене було 2 подарених і обидві не прожили і місяця, то купив собі таку і задоволений.

А ще краще взяти цю, але в Луцьку не найшов :(

ти про Silicon Power чи про цю модель?

"бочечка" не дуже пре, краще вже PQI Intelligent Drive i820, вона компактніша.

343794.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не замкне) Вона не влізе іншою стороною :)

Ти просто недооцінюєш можливості деяких користувачів :)

А якщо по сабжу, то там по боках роз'єму мають бути виступи зі сторони контактів які мають не дати вставити флешку іншою стороною. Але здуру можно і х* зламати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как раз по Pretecам огорчительная статистика: практически все проданные в магазине флешки возвращались обратно.

Думаю, именно из-за метал корпуса.

А вот сама пользуюсь PQI - хороший бренд, просто не такой раскрученный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі СіліконПовери дійсно довго не живуть. В мене така 850-а модель накрилась, ремонту не підлягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене флешка тошиба 4г. скоросна, то вже рокiв 4 працюе без проблем, я нею стiльки iнфи перетягав що важко уявити, фiльми через двд на телiку дивлюсь через неi. Зараз таких уже незнайдеш напевне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе запрацює...А десь понесеш і на іншому компі вже ні (розхитані USB, притримувати флешку, шукати контакт на ощуп) - для чого ці мороки..Що тільки не роблять щоб зменшити розмір...більшу ккупи зі стандартним повнірозмірним штекером найдешевшу найменшого розміру служитиме довше ніж будь яка тонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо по сабжу, то там по боках роз'єму мають бути виступи зі сторони контактів які мають не дати вставити флешку іншою стороною.

І я про це :)

Как раз по Pretecам огорчительная статистика: практически все проданные в магазине флешки возвращались обратно.

А причины возврата? Юзаю Vault уже пол года и тьху тьху) Каждый день через нее проходит от 1 Gb інфи в среднем и привязана она к немаленькой связки ключей) Раз даже плавала в луже :blush:

Из дефектов только частично стерлись рисунки)

Самые надежные флехи это обычные в резиновом корпусе) А все эти флешки с вые долго не служат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери собі сімпатічну і абсолютно тугу і ненадійну флешку тіпа таку і тіпа тут є фото таких (донт рекламс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в мене Pretec BulletProof 2Gb. Хороша флешка, але повільна. Зараз користуюсь двома Verbatim Store'n'go Micro -- на 8 і 16 гіг.

360_img_Wed0509050503.jpg

Працюють ідеально, до того ж це найшвидші флешки з тих, які проходили через мої руки (не стверджую, що швидших не буває).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но є одна проблема: їх зняли з виробництва і практично нереально знайти :(

Взяв собі PQI Intelligent Drive i820

Запис -- 10 Мб/с

Зчитування -- 50 Мб/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...