Перейти до змісту

глюк при грі в СS


dim0n

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть. Коли роблю конект на сервер, в ході самої гри прослідковується такий глюк ніби велика latency, тормозить страшно. В чому може бути причина. Коли створював свій сервер, все good але ті що робили конект до мене теж ті самі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка ж таки в тебе latency ?

Тип підключення?

Мережева карта?

Максимальна швидкість з лм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть. Коли роблю конект на сервер, в ході самої гри прослідковується такий глюк ніби велика latency, тормозить страшно. В чому може бути причина. Коли створював свій сервер, все good але ті що робили конект до мене теж ті самі проблеми.

<{POST_SNAPBACK}>

товариші лм-овці, допоможіть колезі! :)

я своїм напів-напів-професійним оком дивився машину. глюк з стрибком летенсі з звичайних 30-40 до 300 відбувається саме в момент присутності на екрані контри інших гравців, тобто таке враження що з декількома гравцями комп "не вигрібає". комп дійсно слабоватий - вроді 900Мгз селерон, але памяті 384 і відео 440Мх - плюс коли сервер робить він і ботів до фіга все пучком без тормозів, поки не приєднається реальний опонент по лану. :)

мережева карта в нормі, фул-дуплекс 100 Мбіт нах :)

з дімона :):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не хочете апгрейдити всю машину, спробуйте поміняти хоча б мережеву карту на щось за 20 у.е. якщо там у вас Realtel8139 - це як "софт" модем, при загрузці CPU на LAN може не вистачати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...