Перейти до змісту

Теорія шести рукостискань.


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Ще у 1967 році психологом Гарвардського університету Стенлі Мілгремом (Stanley Milgram) була відкрита ця теорія. Якщо коротко і ясно, то вона означає, що всі люди на планеті знайомі якщо не особисто між собою, то через ланцюжок знайомих знайомих, але не більше від шести. Докладніше тут: http://sez.hiblogger.net/267917.html.

Ну от. Навіть на борді я знайшла підтвердження цієї теорії. Ще кілька місяців тому до мене в друзі приєднався один із учасників цього форуму. Я навіть не розпитала хто він і звідки. А сьогодні я дізнаюсь, що він мій троюрідний племінник. І ми бачились років 13 тому в реалі, хоч і не пам'ятаємо один одного. Здуреть! Світ таки тісний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теорія висмоктана з пальця. Для такого містечка як Луцьк ще може більш схоже на правду, але аж ніяк не для цілого світу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може бути... Навіть для Києва в це ваажко повірити... А про інші континенти я вже мовчу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теорія шести рукостискань.

Я думала тут обговорюється новенький фільм "Елки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж тільки теорія яка має як свої плюси так і мінуси. Та хіба вам не доводилось розмовляти із зовсім незнайомою людиною, із зовсім далекої місцевості і в ході розмови знаходити спільних знайомих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не може бути... Навіть для Києва в це ваажко повірити... А про інші континенти я вже мовчу :)

МОЖЕ. Повірте. В мене є друг з яким ми бачились в садку, та в школі. І все розпрощались. І тут в МОСКОВ сіті ми зустрічаємочь. І я розумію що він працює в мого брата. Хоча ми не бачились років з 1998, як школу закінчили. І живе він в Тернополі. Де я бував майже кожного дня(Рік).

І ще я зустрів друга в Києві, з яким ми не бачились 5 років. Се ля ві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачились років з 1998

:D :D :D :D Стільки не живуть.

І ще я зустрів друга в Києві, з яким ми не бачились 5 років. Се ля ві.

До чого тут теорія 6ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, ну добре... Але то СНД) Ти думаєш в тебе є знайомі через 6 рукостискань десь в Камбоджі чи на Півночі Австралії?

Є дуже багато людей до яких не можна прокласти ланцюжок, навіть, з мільйона рукостискань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не можна говорить за ВЕСЬ мир...

А всякие изолированые племена, что никогда не контактировали и не контактируют с внешним миром?

Луцк да... Тут я не спорю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, вляжешся спати-купу цікавого пропустиш. на раногк уже всьо убрано.

я згоден з цією теорією. правда, там не "не більше, ніж", а в середньому 6. теж не раз випливали зовсім неочікувані спільні знайомтсва з різними людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, яка користь від цієї теорії, та від того, що я в неї вірю чи не вірю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, яка користь від цієї теорії, та від того, що я в неї вірю чи не вірю?

Згідно фільму "Елки" через 6 рукостисткань дівчинка "вийшла" на Президенета країни, а там вже і користь якусь можна почерпнути :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я згоден з цією теорією. правда, там не "не більше, ніж", а в середньому 6. теж не раз випливали зовсім неочікувані спільні знайомтсва з різними людьми.

Теж колись доводилося спостерігати. ВІН познайомиться з НЕЮ, розмовляють на високі теми... і ВОНА раптом: "А Вашу дружину, випадково, не Іра (Маша, Валя, ...) звати? О, то ми з нею до одного перукаря ходимо!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...