Перейти до змісту

Пенсійний фонд, внески підприємців


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Згідно закону принятого "якогось там"(літом) підприємці які працюють на спрощеній системі оподаткування повинні сплачувати певну встановлену суму до ПФ поквартально... Сплата була введена помоєму від 01.07.2010, в той час я перебував на сплаті Єдиного податку... Потім закрив "єдинщика" в вересні місяці і перевівся на загальні умови...

Виходить що я ще по факту попав під дію закону на липень і серпень місяць, але поскільки здав патент в перших числах вересня то і забув про цю сплату до ПФ...

Питання: чи потрібно мені провести сплату за цей період?.. Сплатити треба за весь квартал чи за 2 місяці? Взагалі можна якось ухилитись від даної сплати і що це за собою потягне?

Буду дуже вдячний за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потрібно мені провести сплату за цей період?

чому створив тему? хтось (податкова) тобі про це нагадав?

Сплатити треба за весь квартал чи за 2 місяці?

імхо за 2 місяці, плата помісячна, а не квартальна

В загальному: мусиш сплатити, і тільки за 2 місяці, можливо за 3, бо "в перших числах вересня" здав патент. Все імхо, тобто не претендую на істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекайте, поправте, якщо я помиляюся, але якщо ти на загальній системі, всерівно треба платити в пенсійний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекайте, поправте, якщо я помиляюся, але якщо ти на загальній системі, всерівно треба платити в пенсійний

Так, але на загальній системі, сума внеску вираховується з прибутку, а не з ставки єдиного податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сума вираховується з мінімалки, але частина йде з єдиного податку, тому враховується і ставка єдиного податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сума вираховується з мінімалки, але частина йде з єдиного податку, тому враховується і ставка єдиного податку.

помиляєтесь з єдиного податку частина тепер не йде до пенсійного. хоча сума вираховується з мінімалки отакі нині закони вступили в силу з 1ого січня 11 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помиляєтесь з єдиного податку частина тепер не йде до пенсійного. хоча сума вираховується з мінімалки отакі нині закони вступили в силу з 1ого січня 11 року

можна детальніше чи конкретніше, з посиланнями на закони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помиляєтесь з єдиного податку частина тепер не йде до пенсійного. хоча сума вираховується з мінімалки отакі нині закони вступили в силу з 1ого січня 11 року

можна детальніше чи конкретніше, з посиланнями на закони?

сьогодні був в пенсійному мені все це пояснили і дали папір(на роботі лишив тому викласти не можу) з всім розясненнями про оплату пенсійного ,тепер це до речі ,єдиний страховий внесок. і виріс він в мому випадку на 70 грн ще й доплату хочуть за минулий квартал.Хочте детальніше сходіть в пенсійний так чи інакше в податковій вісить папір з попередженням про зміни в законодавстві і проханням зявитись в пенсійний до 20 січня

P.S Чуть не забув СЛАВА УКРАЇНІ :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні був в пенсійному мені все це пояснили і дали папір(на роботі лишив тому викласти не можу) з всім розясненнями про оплату пенсійного ,тепер це до речі ,єдиний страховий внесок. і виріс він в мому випадку на 70 грн ще й доплату хочуть за минулий квартал.Хочте детальніше сходіть в пенсійний так чи інакше в податковій вісить папір з попередженням про зміни в законодавстві і проханням зявитись в пенсійний до 20 січня

Дякую, розберусь - прокоментую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось вже більш конкретною інформацією володіє ?

Працівник пенсійного фонду пояснила, що тепер внески в пенсійний фонд будуть відраховуватись з єдиного соціального внеску, а з єдиного податку не будуть. Тобто розмір єдиного податку має зменшитись на 42%, які раніше відраховувались в пенсійний фонд. Тільки щось податкова мовчить і невідомо коли єдиний зменшать і як будуть проводити перерахунки, тобто чи повернуть переплачені кошти чи перенесуть переплату на наступні місяці, хз.

post-3393-0-16790600-1294743404_thumb.jp

post-3393-0-95592500-1294743409_thumb.jp

так чи інакше в податковій вісить папір з попередженням про зміни в законодавстві і проханням зявитись в пенсійний до 20 січня

цей папір - це одне оголошення на 13 віконечку, якби конкретно не шукав, то і не знайшов би його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...