Перейти до змісту

Про струйні принтери


Рекомендовані повідомлення

Заздалегідь прошу модератора не переміщувати топік в "Фото". Розміщення теми тут є обдуманим, оскільки обговорюватиметься в першу чергу залізо

Думаю придбати струйник додому, в тому числі з можливістю друку якісних фоток. В районі до 150 у.о. Марка - думаю, Canon. Можливо, хтось порадить щось таке, щоб була нормальна якість друку, недорогі розхідні матеріали? Схиляюся до роздільної конструкції "Картридж" - "Змінні чорнильниці". Але не знаю, чи це добре...

І головне. Чи вигідно на струйнику буде друкувати фотки - на фотопапері? Доведеться купувати чорнила, фотопапір... Чи дешевше все-таки йти в лабораторію? Блін, жаба давить в лабах дивитися, що за цифрову фотку деруть більше грошей, ніж з плівки.

Спеціалізований фотопринтер не хочу, бо більшість завдань будуть звичайними, а не фотографічними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схиляюся до роздільної конструкції "Картридж" - "Змінні чорнильниці". Але не знаю, чи це добре...
а це взагалі: як?
І головне. Чи вигідно на струйнику буде друкувати фотки - на фотопапері? Доведеться купувати чорнила, фотопапір... Чи дешевше все-таки йти в лабораторію?

без СНПЧ - ніколи не вигідно, з ним - так.

Що таке СНПЧ вже писав georg'y , пошук скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коли картридж виконаний у вигляді головки з нішою для капсул, а в нього вставляються лише капсули з чорнилом, які коштують дешевше, ніж цілий картридж. А картридж міняється тільки тоді, коли друкуюча головка на ньому каже "Всьо... нє магу..."

Тему про СНПЧ читав, але так і не вкурив - чи воно відразу йде в принтерах, чи треба щось доставляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба систему додатково купляти, коштує в залежності від марки принтера від 50 доларів і вище. кльова штука однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паааанятно...

А в Луцьку цю СНПЧ реально придбати? І чим/як тоді заправляти?

Блін, я не можу вкурити, як воно працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СНПЧ - хорошая штука. У меня сейчас стоит такая на Canon Pixma p4200. Одной заправки чернил хватает надолго :( Картриджи кончаются намного быстрее. Да и дорогие.

Печатаю фотки на фотобумаге - хорошо (минилаб, конечно, покрасивее будет, порезче малость - но если не придираться, то более чем хорошо)

Как оно выглядит - могу показать :) Купить, в принципе, можно. Если нужно - обращайся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умгу... поняв.

Нє, зробив вигляд, що поняв...

У скільки мені обійдеться ця СНПЧ до принтера такого класу, як ти назвав - Canon Pixma p4200?

А фотопапір, сцуко, теж дорогий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотопапір зараз в Фанфото по 1(!!!) грн за лист А4 270г/м.кв. , хто вміє рахувати, зрозуміє, шо фото10х15 коштує "по паперу" 25 коп.!!!

СНПЧ під замовлення для 4200 магу здєлать дєшовлє 30уєй.

хвірма WWM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, це вже щось. А на скільки листків А4 того СНПЧ вистачає (приблизно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой - до чёртиков :lol:

Мы уже спечатали больше, чем на родных картриджах, а чернил ушло где-то 1/10 от общей массы...

Сами чернила стоят что-то около 250 грн.

Бумага 10х15 (260) стоит 5.50, 200-ка - 4.50. Вот :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сами чернила стоят что-то около 250 грн.

Бумага 10х15 (260) стоит 5.50, 200-ка - 4.50. Вот <_<

Це три кольори (банки) з чорнилами? Чи там шість кольорів.

Бумага - це ціна за пачку?

А можна дурне питання по чорнилах :D читав що є пігментні і на барвниках. Пігментні ніби стійкіші, але передача кольорів хромає. Чи то брехня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена бумаги - за пачку из 20 листов 10х15. Т.е. за листик - около 30 копеек.

Ну для указанного принтера идёт комплект из 5 чернил, три цвета, чёрный и чёрный пигментный (для Ч/Б печати).

На счёт пигментных и с красителями - не в курсе, в такие подробности не вдавался.

Проводил эксперимент - напечатанный на этом принтере листок окунал в воду на несколько минут. Краска не потекла, бумага не съёжилась. Теперь этот листок лежит у меня на окне, типа выгорает под действием ультраиолета <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок використовуваних чорил в принтері - це вже від виробника принтера залежить. Пігментними на принтерах не розрахованих для них не подрукуєш :)

Якість при використанні неоригінальних (той же WWF) матеріалів _може_ впасти, гарантія втрачається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт всім!!!

Порадьте мені будь-ласка струйний принтер. Принтер в основному буде використовуватися для фото-друку на форматі А4 та для друку тексту на звичайному папері.

Перевага віддається фірмі "Epson", хоча якщо хто переконає в іншому, я подумаю :)

Бажано відносно швидкий кольоровий друк, дешеві розхідні матеріали, роздільні картріджі.

Ще було б добре, якби принтер друкував на поверхні CD/DVD-дисків, але без цього можна обійтися. Це не основне.

Дякую!

PS. Де в Луцьку можливо придбати СНПЧ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

СНЧП можна знайти в "Спрайт"і або в "Тонери і картриджі" під мостом за 5-ю школою

але це швидше за все потрібно під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...