Перейти до змісту

кадрове агенство "Інтер-консул"


Rinochka

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось мав з цим агенством справу,чи щось чув про нього?потрібна інформація....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, агенство канторка ще та, доводилось стикатись. Краще з ними справ нiяких немати.

Шукав через його роботу, пiсля мiсяця спiвпрацi вiдправив iх куда подальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також користувався їхніми послугами - ніяких проблем з ними не було, нарікань на надані послуги немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також через них знайшла роботу.

Так, не на наступний день після подання резюме, та все ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне детально "вичитуйте" умови договору, який укладаєте при пошуку роботи...

"канторка" дійсно ще та....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бентежить те, що кантора вимагає наперед гроші(реєстрація+відсоток від зарплатні першої,який зазвичай беруть після отримання зарплатні). Ніхто ж не дасть гарантії що знайдуть мені роботу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як можна взяти відсоток від зарплатні, якщо тебе ще не влаштували і зарплата ще не відома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бентежить те, що кантора вимагає наперед гроші(реєстрація+відсоток від зарплатні першої,який зазвичай беруть після отримання зарплатні). Ніхто ж не дасть гарантії що знайдуть мені роботу...

Можливо Ви щось неправильно зрозуміли?

Я платила з першої ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був декількох різних агенствах.вони спочатку вимагають підписання з ними контракту и виплати їм 150грн.потім надають інформацію по різних роботах.як що тебе щос невлаштовує то на протязі якогось часу (це по різному)ти можеш до них звертатись і вони будуть надавати інформацію про різні роботи(як що вони в низх є).система вкрай неефективна.після звернення до одного такого агенства більш до них не ходжу.роботу так і не знайщли не диівлячись на мою купу дипломів :D .тіки гроши взяли.не зная як на рахунок цього агенства але потрібно бути обережним.

може хто напише докладніше як саме проходила процедура пошуку роботи через нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто напише докладніше як саме проходила процедура пошуку роботи через нього?

Не знаю на яку посаду Ви претендували...

Я шукала роботу бухгалтером (правда було це 5 років назад).

Мені телефонували і я ходила на співбесіди.

Десь я не влаштовувала, десь мене не влаштовувало.

Шоста співбесіда виявилась успішною.

Вже не пам"ятаю точно скільки це часу зайняло, бо я тоді працювала і мені не було так дуже терміново, але що більше місяця - точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бентежить те, що кантора вимагає наперед гроші(реєстрація+відсоток від зарплатні першої,який зазвичай беруть після отримання зарплатні). Ніхто ж не дасть гарантії що знайдуть мені роботу...

Можливо Ви щось неправильно зрозуміли?

Я платила з першої ЗП.

На скільки я зрозуміла,вони змушенні брати на перед гроші,бо були випадки коли їх кидали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я зрозуміла,вони змушенні брати на перед гроші,бо були випадки коли їх кидали...

Ги-ги.. )))

Оце так-так..:))) Звідси який висновок? Значить вони ... (хто?)

Років 5 назад вони всіх екс-студентів пулили в "Ріолу" (Укрбізнес). Було дуже гарним результатом яшо ріола студентам за їх роботу хоч щось виплачувала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бентежить те, що кантора вимагає наперед гроші(реєстрація+відсоток від зарплатні першої,який зазвичай беруть після отримання зарплатні). Ніхто ж не дасть гарантії що знайдуть мені роботу...

Так і є, наперед гроші...теж з ними стикалася. За реєстрацію заплатила, сказали підійти наступного дня з відсотком від першої з/п (десь то було в р-ні 300-500 грн.) тільки тоді дадуть контакти куди йди на співбесіду, але результату не гарантували. Проте, я не пішла ^_^ Про нові вакансії інфо ніхто не давав більше, не телефонували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так працюють всі агентства, тому що люди не всі адекватні.

1. Влаштуються на роботу і не заплатять, тому що кровні не хочеться віддавати.

2. Тому агентства страхуються від таких випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так працюють всі агентства, тому що люди не всі адекватні.

1. Влаштуються на роботу і не заплатять, тому що кровні не хочеться віддавати.

2. Тому агентства страхуються від таких випадків.

Не всі.

Та й, маючи докази того, що саме вони влаштували людину на роботу, суди виграються на раз. Один-два прецеденти і люди б зрозуміли, що контора серйозна і, безробітні, які мають звичку не оплачувати рахунки, оминатимуть їх десятою дорогою. Але луцькі агентства заробляють, в основному, на анкетах, а якщо повезе і подзвонить якийсь роботодавець то і роботу дадуть. Тому їм не вигідно так робити, бо анкет поменшає. Зате ми тепер знаємо хто із ху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...