Перейти до змісту

Ю.РА. Радіосни.


n_a_p

Рекомендовані повідомлення

post-137-1171284880.jpgЮ.РА. Радіосни.

Цей альбом є гарною новиною. Насамперед, мабуть, для прихильників почерку гурту "ДАТ" – а мені інколи здається, що кожен, хто чув альбом "Жало", став його прихильником. Отже, варто знати, що "Ю.РА", власне, і є колишній "ДАТ". Чи змінилося щось – судіть самі. Але "Радіосни" є гарною новиною не тільки для тих, хто пам’ятає. Він – для всіх, хто не лякається, коли бачить сни наяву. Хто шукає знаки причетності – і знаходить їх всюди. Хто знає, що все, чого шукаєш, міститься у всьому, що бачиш довкола себе та всередині. Все у всьому, так просто і складно. Цю формулу віднайдено вже сотні разів – втім, вона не старішає. Є відчуття, що саме цим знанням – навіть, можливо, несвідомим – проникнуті і тексти, і музика гурту. Є відчуття, що спів Люди Орленко – не просто спів. Він наче нитка лляна, що на неї часи і почуття, мрії і шляхи нанизуються, як перли. М’яко виблискує це намисто, і таїн в ньому не менше, ніж краси. Взагалі, як на мене, музика "Ю.РА" містить потужне зерно росту. Її можна визначити, наприклад, як сплав інді-року та нового фольку – як естетику незалежного мислення, заснованого на глибокому корінні. Схоже на велике кругле дерево, що і корінням, і віттям росте у всі боки одразу. Втім, то вже мої сни – а краще буде, коли кожен тут побачить свої. На добрадень...

1. Радіосни

2. ЦДВМ

3. Дання

4. Одне ціле

5. Біла жінка

6. Самотній

7. Скаже хтось

8. Тепло

9. Холоне сонце

10. Пізно

11. Дім

12. Дання (АК)

13. Радіосни (АК)

14. Біла жінка 2

15. ЦДВМ (відео)

Загальна тривалість звучання: 54:15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...