Перейти до змісту

продам ноут на запчастини (дерибан)


Рекомендовані повідомлення

Згорів ЮГ скоріш за все, ноут включається - працює але при найменшій нагрузці ребутається,

ноут такий ,

http://www.laptopcit...2007,-WiFi.html (Compaq Presario C700 Intel Pentuim Dual Core 1.6GHz)

Продам з нього неспішно:

  • 1.60 GHz Intel Pentium dual core processor T2330 - 200грн
  • 2 GB RAM (220грн)+ 2 планки по 512Mb(200грн) - планки робочі 100% DDR2 (шо за память - хз/ ноут в ремонті)
  • Super Multi 8X DVD±R/RW with Double Layer Support - часом приглючує на деяких двд дисках - хз - мабудь через пів року здохне (30грн або 2л живого пива)

  • барахло що в мамці + батарея (годину тримає) + зарядне - десь теж за пиво піти повинно

  • 115.4" WXGA High-Definition BrightView Widescreen (1280 x 800) - матриця в ідальному стані. бо минулої весни побив - то купував нову. їй десь біля року = 750грн,

Якщо все зразу забрати хтось схоче - то віддам дешевше.

в цінах не сільон теперішніх - то не пинайте якшо шо Ж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одну планку 512Мб продав . Решта лежить. Дорого? Чи такого барахла валом і так ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одну планку 512Мб продав . Решта лежить. Дорого? Чи такого барахла валом і так ? ))

...якщо оперативна пам'ять 2Gb DDR2 і однією планкою, то за 200грн можу забрати, ну і цікаво знати таки виробника, марку планки :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, завтро по дорозі на роботу закочу в сервіс - гляну, тоді напишу :). Знаю точно шо тоді купував не гуано якесь, но шо саме не помню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планка на 2Гб - в резерві

На манібеку.

Кароч, по остальному - акція )) :

Якщо хтось до четверга обіду забере все шо осталось (Ноут без рами і харда , з підозрою на подгулявший міст. В Біос заходить, при запуску ос - ребутається) - віддам по ціні матриці, тобиш 750грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю шо мона, просто я собі інший купив. Хоч - забирай - піднімай )) 750грн, якшо ща забереш. Бо тра бабло, якшо до четверга не продам - бабло буде неактуальне - мо й піднімати буду. Тобі саме хотів писати. )

ой, полудохлий двд-рв в резерві. - 750грн мінус дві літри живого пива ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бугага, щойно ради приколу пробував ще раз включити його - все паше, загрузилось з лайвсіді убунта О_о - останній раз, як пробував - не грузилась. Що за хня? ... Мікс, до тебе можна принести його на діагностику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему можна закривати. Прошу вибачення за кіпіш. Ноут зненацька почав працювати. Поставив убунту - хай валяється поки не здохне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...