Перейти до змісту

Вибір аудіосистеми 2.1 для дому


Рекомендовані повідомлення

На днях купив собі Microlab M-800. Був приємно здивований якістю звуку, да і дизайн мені сподобався. Для невеликої кімнати та за таку ціну (355 грн.) система просто супер. Дуже задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Послухав що не варто брати дешеве

Трохи поколядував :) і було придбано: Logitech Z-313

Звуком задоволений на всі 100 :)

Дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех, троха запізнився. Ну та ладно.

Даремно ТС не зхилився в сторону Едіфаера, гарну б акустику підібрали.

як завжди від себе: більшість відписувачів - олені, які нічого окрім своїх колонок не чули. Нафіга лізти і казати що твої самі кращі якщо ти їх ні з чим не порівнював.

Хтось там шото какнув про те що Едіфаери - Китай, так - Китай, і вони цим гордяться. По якості звучання взувають мікролаби в повний зріст починаючи від 40 баксів, дешеві в них на рівні. Кажу то бо маю майже повну лінійку Мікролаба на вітрині і все переслухав, а не чув/читав дето... Так само і з іншими виробниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тут скажеш, на кожне вухо свої колонки,

комусь різатиме вуха акустика за 300уо, а комусь достатньо за 50грн.

ПС: Едіфайра 2.1 не було можливості послухати,

а от доводилось чути китайця Джемікса 2.1 (ціна десь 35уо) - то звук був просто "ніякий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ferra.ru/online/multimedia/93339/

Купував на Рядянськый за 349грн. ЗА ТаКі ГРОШІ Я НЕ ОЧІКУВАВ такої якості та потужності, троє моїх товарашів теж такі покупляли, а одному не хватило, по всіх магазинах, тільки по одному комплекті стоїть, ціна може коливатись до 380грн. За такі гроші альтернативи ще не побачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Юзаю 1085.jpgSVEN MS-1085 , бюджет правда 50$, але як на мене ціна/якість + дизайн сподобався.

імхо. за менш ніж 50 у.о. більш-менш якісну АС 2.1 не купиш.

блін, не глянув на дату ств-ня теми :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ось хороша модель, дуже класно грає! Якщо ціна не кусає. http://hard.rozetka.com.ua/sven_ms_1090/p243984/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...