Перейти до змісту

Вибір аудіосистеми 2.1 для дому


Рекомендовані повідомлення

Привіт всім.

Вирішив до нового року придбати колонки до ПК.

Використання в основному для перегляду фільмів (до звучання музики великих вимог не ставлю)

Аудіокарта інтегрована.

Думаю брати систему 2.1 ціною 40-45уо.

Вибираю між:

Колонки SVEN MS-320 2.1, SAT: 2x8 Вт, динаміки: 1" + 3"; SUB: 25 Вт, динамік: 5.25"; 32 – 18 000 Гц, дерево Black

Колонки Edifier M1335 FM 2.1, SAT: 2x8 Вт, динаміки: 3"; SUB: 12 Вт, динамік: 5"; 45 - 20000 Гц; провідний ПДУ, FM-тюнер, дерево Black

Колонки Edifier X400 2.1, SAT: 2x6 Вт, динаміки: 3"; SUB: 12 Вт, динамік: 5.5"; 50 - 20000 Гц; дерево Black

З них на власні вуха чув лише Edifier M1335 FM,

а також читав тест Edifier X400

MS-320 - лише бачив на малюнку, і знаю що в нього двохполосні сателіти.

Наразі схиляюсь до покупки Edifier X400.

Прошу допомогти в виборі порадою, чи відгуком про вищезгадані аудіосистеми,

чи можливо порекомендуєте якусь альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую Creative Inspire T3030

Характеристика

Система дуже чудова (єдиний мінус - зараз тяжко такі знайти)

creative_inspiret3030.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате ще є в продажі новіша модель - Inspire T3100 (2х6w+17w) В цій моделі один  недолік - немає пульта, регулятори на сателіті\сабі.

для Creative характерне чисте звучання без хрипів навіть при 80-90% від максимуму гучності.

Перевірено 4 роки - Creative Inspire T3030 :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну звичайно Мікролаби будуть покруче,але єдиний мінус,автор теми не вкладеться в них своїм бюджетом (40-45 зелепух)

а тут 67 + доставка 50 ре,бо навряд чи такі в Луцьку знайдеш

Так що варіант,про який написав Deemon або ще Creative Inspire 2.1 T3130 самий оптимальний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище загадані системи від Creative дійсно важко знайти.

А Microlab FC550 (як і Креатіви) дещо не вписуються в доступний бюджет (40-45уо чи до 350грн)

п.с. про бюджет випередили )

п.п.с. T3130 - дещо дорогувато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Logitech - фірма нормальна по вебках і по геймпадах

Creative - супер фірма по аудіосистемах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 покемон: візьми дві кучки грошей, ну скажим по 400 грн. і купи за них систему Creative i Logitech, порівняй і потім скажеш кому краще вебкі робити.

якщо Logitech - фірма нормальна по вебках і по геймпадах. ТОді Майкрософт – намана фірма по DirectX і Internet Explorer.

Creative - треба брати коли гроші є, дешеві системи від цієї фірми смотряться не очень. А взагалі ТС-у радив би Microlab досить непогані системи і дешеві.

ЗІ: що завжди мені подобалось: люди які знають і не зовсім, але всі хочуть допомогти з рівня свого досвіду, без будь-якої задньої думки. І така кількість людей приймає участь в обговоренні покупки за 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради.

Терпляче вислухаю всіх.

А те що вартість покупки 300грн - так не хочеться замовляти кота в мішку, який потім шкребстиме по вухах :)

Звичайно найкращий варіант - то брати бренд за більші гроші і послухати в магазині й вибрати з того, що краще звучить для своїх вух,

проте немає можливості це зробити.

Вибір зупинився на:

Колонки Edifier Х400 2.1 Динаміки: Саб 5,5", сател. 3"

Колонки Edifier Х500 2.1 Динаміки: Саб 5,5", сател. 3"+1"

Системи похожі по параметрах і по ціні.

Лише Х500 має двохполосні сателіти.

Що краще взяти з вищезгаданих 2х систем враховуючи їх АЧХ характеристики й якість зборки освітлених в їх тестах (можна переглянути по вставлених ссилках).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне невеличке спостереження:

ні в одному з постів ніхто не порадив Edifier, ну й нічого доброго і я сказати про них не можу. Але ТС сам запевнює себе, що це найкращий вибір.

зрозумій, якщо система фуфлова то хай вона буде хоть 5-ти полосна і з 2-х метровим сабом, всеодно вона буде гірше звучати ніж якісні колонки наприклад 2.0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для Kot:

Це все я прекрасно розумію і в першому пості згадувалось, які вимоги ставляться до якості - середні.

+ є в цьому житті одне цікаве слово - "бюджет"

Значення якого визначає багато що в нашому житті.

І якщо є певна сума грошей і хочете авто, то погодьтесь:

краще взяти Шевроле Авео і кататись, ніж мріяти про 600-го і ходити пішки Х-часу прикидаючи "Коли я на нього назбираю? та й взагалі, чи треба мені така машина?"

Це порівняння звісно втрачає сенс, коли для вас "Все що не 600-й чи аналог - то ф*гня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім невдале порівняння, порадив тобі ще дешевший варіант а ти мені про 600-ти сотого, я ж не пропоную брати тобі якусь 7.1 систему за 3000 грн., я запропонував взяти тобі якісніший варіант в тих же грошових межах .

Ось твій бюджет

якщо ти хочеш сказати, що тобі якість не потрібна, то просто йди в магазин і купуй – середня якість вийде полюбому , а випадково на щось і толкове потрапиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 4U вже 3 рік служать і норм)

4U_E198.jpg

Напротив директорії є офіс, там схожий бачив недавно...

А не краще докласти й взяти 5.1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 покемон: візьми дві кучки грошей, ну скажим по 400 грн. і купи за них систему Creative i Logitech, порівняй і потім скажеш кому краще вебкі робити.

якщо Logitech - фірма нормальна по вебках і по геймпадах. ТОді Майкрософт – намана фірма по DirectX і Internet Explorer.

Creative - треба брати коли гроші є, дешеві системи від цієї фірми смотряться не очень. А взагалі ТС-у радив би Microlab досить непогані системи і дешеві.

ЗІ: що завжди мені подобалось: люди які знають і не зовсім, але всі хочуть допомогти з рівня свого досвіду, без будь-якої задньої думки. І така кількість людей приймає участь в обговоренні покупки за 300 грн.

не треба тут кучками розкидатись,повстидався би!

по-перше,ти такий впевненний,будь то і сам прирівнював Logitech з Creative,те що ти на форумах читаєш багато - флаг тобі в рукі,просто це не доказ!

Сам користуюсь схожими Creative майже 5 років,звучання суперове ще й досі,так що я знаю що кажу..... а в тебе яка аудіосистема?

Забирай свої дві купи, позич в когось на вечір дві аудіосистеми вище згаданні,послухай,завтра відпишеш!

Де ти бачив Мікролаби 2.1 дешевші за будь які Креатів 2.1?

"Microlab досить непогані системи і дешеві" - це сказав як у воду щось зробив,Мікролаби будуть найкращі і набагато дорожчі!

А свій ЗІ ти напевно про себе написав точ в точ

Котяра, а ти не помітив що людина бажає придбати 2.1 ,а ти йому 2.0, якби згадувалось про 2.0 - дискусія була б іншою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина – страна идиотов! Здесь излишняя инициатива наказуема.

Это был мой последний совет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.0 систему не хочу брати,

маю Люксеони старенькі SPK-609,

проте вони програють в загальній картині навіть китайцю джеміксу 2.1 за 240грн

слухав і новіші дорожчі системи 2.0 - особисте враження від їх звучання гірше ніж від 2.1 такої ж ціни.

п.с.: варто зв'язуватись з акустикою після допродажного ремонту? (є один такий Мікролаб з дещо дорожчих)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя порада - пройдись по Луцьких магазинах техніки,там щось собі і підбери.

А то тут багато порад,а толку 0

Ти ж не будеш з розєткі заказувати кота в мішку,згадувалось вище,що ти ніби для початку хочеш послухати. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно, що з Розетки нічого не замовлятиму. :)

чекаю поки скажуть ціни і можливість замовлення цих моделей: Microlab M-820, Microlab M-880, Microlab M-890.

думаю, що при не великій ціні, вони повинні бути непоганими.

Слухати 2.1 в магазині напевно немає смислу - нічого особливого не почується )

Кімната не магазин (по об'єму) - всерівно вдома ефект буде зовсім інший )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смысл есть. Проверишь не рипят ли на больших громкостях.

Как уже советовали - выбирай между креативами и микролабом. Были у меня T2900, сейчас Микролабы Н220. В магазине требуй что-то из серии Т креативов, услышишь звучание - сразу купишь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Edifier X600 http://www.edifier.com.ua/products.php?model=X600

Користуюсь вже 2 роки, дуже класний звук, особливо сабвуфер! Сателіти двухполосні, що теж суттево!

http://article.techlabs.by/100_806.html - тест якщо цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки років на ринку Среатівщікі з Логіками, а скільки чістой води кітай едіфери, свени і мікролаби :D

Хош качество купуй що порадили - Creative Inspire T3030, аби бумкало і сабжик хріпел шансон убогій купуй едіфер.

А самий путьовий варіант - маяк с усілком. Я наприклад свою Creative Inspire T6060 так і замутив :closedeyes: , 4 сателіта - 4 колонкі маяковські по 10 Ват. Ось біда одна, більше 10-30% загального голосу крутить вигон, бумкає оч замного для 15м² кімнати. А рідних сателітов хватає з головою для 50м².

Нада качеством брать і не колічеством, как і з :0088:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...