Перейти до змісту

Допоможіть створити домашню Wi-Fi сітку.


Рекомендовані повідомлення

Хочу створити в квартирі WI-FI сітку для компа та ноута, щоб не плутались шнурки по квартирі. Допоможіть вибрати оптимальний роутер(модем) ціна/якість, та технічні показники.

Площа хати 130 квадратів, потрібно щоб доступ був у любому кутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп.

d-link dir 615 буде найкращий варіант і ціна не кусається, приблизно ~370грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что нибудь подешевле? Стою перед таким же вопросом. Советовали из дешевых TL-WR340GD, чуть больше 200 грн. Как он себя ведёт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально себе веде, навіть вдавалось подружить з білайном.

Очевидно, що високі швидкості на інкапсульованих підключеннях він не дасть, але на свої гроші апарт нормальний.

Доречі, ціна, за яку тобі його пропонують завищена ;)

Іншим же рекомендую TP-Link TL-WR941ND. В останній версії офіційної прошивки з'явилась повна підтримка IPTV (на airbites функціонує добре).

Його перевага над 340вою моделькою в більшій швидкості Wi-Fi сегменту (в теорії до 300 Мегабіт) та в потужнішому процесорі (400 Мегагерц), тому швидкості білайна для нього не проблема. Орієнтовна вартість 390 грн.

D-Link`ом, як виробником, перестав цікавитись вже давно.

Там весь розум сконцентрований навколо маркетингу, а не виробнитва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально себе веде, навіть вдавалось подружить з білайном.

Очевидно, що високі швидкості на інкапсульованих підключеннях він не дасть, але на свої гроші апарт нормальний.

Доречі, ціна, за яку тобі його пропонують завищена ;)

Іншим же рекомендую TP-Link TL-WR941ND. В останній версії офіційної прошивки з'явилась повна підтримка IPTV (на airbites функціонує добре).

Його перевага над 340вою моделькою в більшій швидкості Wi-Fi сегменту (в теорії до 300 Мегабіт) та в потужнішому процесорі (400 Мегагерц), тому швидкості білайна для нього не проблема. Орієнтовна вартість 390 грн.

D-Link`ом, як виробником, перестав цікавитись вже давно.

Там весь розум сконцентрований навколо маркетингу, а не виробнитва.

Не буду стверджувати, але на рахунок швидкостей Білайна, що для нього (TP-Link TL-WR941ND) це не проблема - на відсотків 90% - це тільки в теорії, на практиці - ріже швидкості, так само як всі інші роутери... (Особисто сам тестував, хороших результатів не вдалося добитися, максимум, що вдалося вижати - 8 чи 9 Мбіт. Можливо була проблема в прошивці. А от швидкість по WiFi, і по рівню сигнала - справді краще не бачив). Також в руках були D-Link DIR-100,D-Link DIR-320. Перший dir-100 - 7-8 Мбіт (ну в принципі я від нього більше і не чекав). В DIR-320 розчарувався. Так справді, на нього можна поставити альтернативну прошивку dd-wrt, і його можливості розширюються ого-го, але швидкість все-одно ріже :(. (не більше 10 Мбіт). Хто здивував, так це дешевий Wi-Fi Router EDIMAX br6225n (220грн+) - на прошивці 1.22 - стабільно дає швидкість 20-30Мбіт (як по лану, так і по влану). Але... Або прошивка троха крива, або "конструктора не догляделі", або ще щось - при закачці торента швидкість виростала навіть до 50Мбіт, але при цьому роутер лягає :), допомагає лише перезагрузка (благо виробники зробили на кабелі живлення кнопочку вкл/викл).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто здивував, так це дешевий Wi-Fi Router EDIMAX br6225n (220грн+) - на прошивці 1.22 - стабільно дає швидкість 20-30Мбіт (як по лану, так і по влану). Але... Або прошивка троха крива, або "конструктора не догляделі", або ще щось - при закачці торента швидкість виростала навіть до 50Мбіт, але при цьому роутер лягає :), допомагає лише перезагрузка (благо виробники зробили на кабелі живлення кнопочку вкл/викл).

Всього то - роутер лягає. :smile3:

Якщо він і 100 пропускать через себе буде, але за півтори хвилини стане в ступор то він не вартий навіть тих 220 грн.

Скільки раз його треба перезавантажить щоб витягнуть фільм в хорошому HD? dry.gif

Особисто на TP-Link TL-WR941ND + Beeline бачив по Wi-FI 8.1 MB/s (64.8 Mbit/s), по LAN 10.1 MB/s (80.8 Mbit/s)

TP-Link TL-WR941ND + Intel WiFi Link 1000BGN.

Хай в повсякденні цифри будуть трошки меньші, але аж ніяк не 8 мегабіт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто здивував, так це дешевий Wi-Fi Router EDIMAX br6225n (220грн+) - на прошивці 1.22 - стабільно дає швидкість 20-30Мбіт (як по лану, так і по влану). Але... Або прошивка троха крива, або "конструктора не догляделі", або ще щось - при закачці торента швидкість виростала навіть до 50Мбіт, але при цьому роутер лягає :), допомагає лише перезагрузка (благо виробники зробили на кабелі живлення кнопочку вкл/викл).

Всього то - роутер лягає. :smile3:

Якщо він і 100 пропускать через себе буде, але за півтори хвилини стане в ступор то він не вартий навіть тих 220 грн.

Скільки раз його треба перезавантажить щоб витягнуть фільм в хорошому HD? dry.gif

Особисто на TP-Link TL-WR941ND + Beeline бачив по Wi-FI 8.1 MB/s (64.8 Mbit/s), по LAN 10.1 MB/s (80.8 Mbit/s)

TP-Link TL-WR941ND + Intel WiFi Link 1000BGN.

Хай в повсякденні цифри будуть трошки меньші, але аж ніяк не 8 мегабіт ;)

Ну я не агітую за едімакс, просто кажу як є. А на рахунок витягнути HD-фільм, без проблем - ставиться обмеження по швидкості (наприклад 4МБ/с) і все - не лягає. Але все-одно згідний - це не вихід, але зате майже в 2 рази дешевше ніж TP-LINK 941ND. Сам в пошуках ідеального роутера для білайн. Мені також хвалили цей TP-LINK 941ND. Однак мені не вдалося від нього отримати, те про що Ви кажете. Можливо справа в прошивці? Скажіть будь-ласка, яка прошивка була на даному роутері, коли вдалося досягнути таких результатів по швидкості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат по швидкості був досягнений завдяки внутрішнім пірам білайну при завантаженні досить популярної роздачі з rutracker.

Враховуючи 3тю апартну версію роутера прошивка булаTL-WR941ND_V3_100609

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от. А 941 і 1043 апартно ідентичні, тільки в 1043 в 2 рази більший розмір ROM під флеш + USB порт для зовшнішнього HDD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

народ я в цьому дуб-дерево, тому прощу розуміти. В мене питання. В мене дома інтернет від Укртелекому (1мб), чи можна просто купити роутер(чи як він там називається), провести до нього кабель і ходити з ноутом по хаті якщо немає стаціонарного компютера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил TP-LINK 941ND у Тумана осенью за 40 бачей, работает 24/7 зависаний нет скорость инета 50 мб.

и стоит тоже у меня ДИР-300 так вот с ТР-Линком на много меньше проблем.

так что 200% за TP-LINK 941ND

народ я в цьому дуб-дерево, тому прощу розуміти. В мене питання. В мене дома інтернет від Укртелекому (1мб), чи можна просто купити роутер(чи як він там називається), провести до нього кабель і ходити з ноутом по хаті якщо немає стаціонарного компютера?

ну да, купити сам роутер й модем всунути в нього й все)) в мене так працювало 2 роки Зюксер 660 Р й Д-Линк дир 300, роутер тобі буде коштувати для такого инету десь 250 грн. потолок)) це якщо без перспективи переходу на кабель)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Результат по швидкості був досягнений завдяки внутрішнім пірам білайну при завантаженні досить популярної роздачі з rutracker.

Вибачте за оффтоп, але після переходу з Він ХР на Він 7, трекер не працює по внутрішніх пірах.

Плз хелп :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат по швидкості був досягнений завдяки внутрішнім пірам білайну при завантаженні досить популярної роздачі з rutracker.

Вибачте за оффтоп, але після переходу з Він ХР на Він 7, трекер не працює по внутрішніх пірах.

Плз хелп :sm128:

Все таки вже працюе знову, але не на всіх роздачах.

На Бі якось було краще <_<

Сорри за :offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...