Перейти до змісту

Футбольний чемпіонат


fantazy

Футбольний чемпіонат  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хотілося б взнати кому який футбольний чемпіонат найбільше подобається.

Вказав думаю найбільш відомі. Якщо є свій варінт, то обов'язково вкажіть його в пості.

:)

Мені найбільше подобається Прем'єр Ліга (Англія). Можливо тому, що його транслюють по "МЕГА Спорту".

Тому дивлюсь, якщо маю можливість.

Все... ВАША ЧЕРГА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за Англію. Поважаю всі чемпіонати, але, на мою думку, найцікавіший саме зараз - англійський. МЮ і Челсі - реальні претенденти на Кубок Чемпіонів, Ліверпуль і Арсенал теж не пасуть задніх. Тим більше, там зараз йде дуже цікава боротьба за чемпіонство. Бундесліга ніколи не подобалась, німецькі клуби у Європі зараз не дуже... у Баварії криза, інші команди, такі як Байєр, Шальке, Борусія, Гамбург погрязли у трясині Бундесліги. Італія подобалась кілька років тому, і не тільки через Шеву. Від колишньої яскравої гри Роми і Лаціо не залишилось і сліду, Ювентус у серії Б, у Мілана криза, а Інтер ніколи не любив :D . Іспанія... як не Реал лихорадить, то Барселону - а деколи і обох. А Депортиво і Севілья - то не серйозні команди. Так що Іспанія теж не подобається. Про Францію взагалі мовчу, французький чемпіонат, напевно, випадково включили до великої п'ятірки :D . Так що, Прем'єр-Ліга рулить!

P.S. Ну а куди ж без рідного українського чемпу? Теж подобається, особливо коли Динамо з Шахтарем грає :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобаються лише ігри Чемпіонату Світу :lol: Добре, що не кожен тиждень відбуваються :D

А дивитись всі перелічені в опитуванні - немає часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж не дивлюсь ігри перелічених чемпіонатів. Навіть якби була змога - не дивився б. Але слідкувати за результатами матчів і перипетіями боротьби - на це багато часу не потрібно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Францію взагалі мовчу, французький чемпіонат, напевно, випадково включили до великої п'ятірки ...

Вот на рахунок цього я не згідний.

Ліон зараз я думаю має досить великий потенціал і може виграти Лігу Чемпіонів.

Я би так не казав про Францію. (Навіть якщо там лише одна команда супер-класу) :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за англійську Прем'єр Лігу - the best!!!

Але найкраща моя команда Real Madrid, навіть їздив на матч за їх участю. Хоча в них зараз криза, але це ненадовго. От сформується основний бойовий склад, тоді і про переможця Ліги Чемпіонів небуде що гадати!!!

post-662-1171189103.gif виграє post-662-1171189214.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліон зараз я думаю має досить великий потенціал і може виграти Лігу Чемпіонів.

Я би так не казав про Францію. (Навіть якщо там лише одна команда супер-класу)

Може воно й так, сперечатись не буду. Але Динамо в 99 році теж мало досить великий потенціал і могло виграти Лігу - ніхто ж український чемпіонат до великої п'ятірки не включав, правда? Так, французький чемпіонат сильніший, ніж, скажімо, голландський, португальский і бельгійський. Але до тих таки прем'єр-ліги і прімери він аж ніяк не дотягує. Буває, що час від часу непогано грає Монако, Ліон чи ПСЖ - але що з того? І той же самий Ліон я б з натяжкою назвав командою супер-класу. Результати окремо взятого сезону - це ще не показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за англійську Прем'єр Лігу - the best!!!

Але найкраща моя команда Real Madrid, навіть їздив на матч за їх участю. Хоча в них зараз криза, але це ненадовго. От сформується основний бойовий склад, тоді і про переможця Ліги Чемпіонів небуде що гадати!!!

post-662-1171189103.gif виграє post-662-1171189214.jpg

Підтримую Тео. Дійсно Реал рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...