Перейти до змісту

Куплю компас


Valyanok

Рекомендовані повідомлення

Дитина ходить на туризм-спортивне орієнтування, просить купити компас із швидкою стабілізацією та зручним в користуванні, щось типу цього http://www.nemiga.newmail.ru/OL/Orient_technik.htm

хоча може бути й такого плану http://sportnarod.ru/SportType/Igry__turizm_i_otdyh/Kupit/Kompas_professionalnyj_precizionnyj_DC45-2B , також пише що на палець, але незнаю наскільки він зручний буде.

Можливо хтось бачив в Луцьку де продаються такі чи в когось лежить без діла.

Буду вдячний за пораду-пропозицію.

Ну і звичайно недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй у мене Iphone 3gs там э компас !!! :blush:

Дуже зручний , як підуть у ліс чи ще кудись , в айфоні є все , ніколи не засумує ^_^ ^_^ ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди в анамандрію що на грушквського 6 біля авангарду там тобі точно щось порадять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй у мене Iphone 3gs там э компас !!! :blush:

Дуже зручний , як підуть у ліс чи ще кудись , в айфоні є все , ніколи не засумує  ^_^ ^_^ ^_^

за скільки айфона продаєш?(причина продажу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуй у мене Iphone 3gs там э компас !!! :blush:

Дуже зручний , як підуть у ліс чи ще кудись , в айфоні є все , ніколи не засумує ^_^ ^_^ ^_^

Вговори, за 50грн. забираю, не хотів, але ти так настоюєш, то візьму. Контакти внизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив щось подібне на варшавці, в точках де всяку хрєнь для рибальства продають.(це я про компас, а не про айфон) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди в анамандрію що на грушквського 6 біля авангарду там тобі точно щось порадять!

Привозять під замовлення, на прохання підібрати щось недороге але якісне, запропонували за 450 грн. ХЗ, може комусь і не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купляв компас влітку на 2 поверсі в Глобусі (біля Крезу) в спортивному магазині, подивись, там є різні (від дешевих брелків до схожих на військові)

собі взяв брелок за 10грн :) , зручно користуватись, коли ходив по гриби, але там є різні - щось вибереш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам треную дітей (туризм, спортивне орієнтування).

То раджу придбати дитині moskow kompas.

Їх можна замовити у хлопців в магазині Альпініст на вулиці Винниченка, на зупинці університет навпроти бару Бурштин

За рахунок плати, то раджу тільки на палець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки всім дякую. Як придбаємо щось і протестим постараюсь відписатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...