Перейти до змісту

Продам ноутбук Lenovo


Рекомендовані повідомлення

Продається ноут LENOVO B550

2_400.jpg440x330-lenovo_b550_1.jpg

Екран 15.6" (1366 x 768) / Intel Celeron Dual Core T3100 (1.9 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 250 ГБ / Intel GMA 4500M / DVD+/-RW / LAN / Wi-Fi / веб-камера / DOS / 2.6 кг

детально: http://rozetka.com.ua/ru/products/details/108426/index.html#tab=characteristics

Повний комплект. Є офіційна гарантія :0011:

довідково:

Lenovo – світовий лідер в області IT технологій комп’ютерів, яка входить до списку Fortune Global 500 (за даними 2007 року). Продуктова лінійка Lenovo поєднує бренд Think—в минулому бренд IBM, що представлений на комерційному сегменті ринку, а також бренд Idea, який було розроблено спеціально для споживчого ринку. Сучасна компанія Lenovo, створена у результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних комп’ютерів IBM у 2005 році, являється світовим лідером, яким має свої підрозділи у більш ніж 60-ти країнах, а також надає своїм бізнес-партнерам та споживачам інноваційну продукцію у більш ніж 160 країнах світу. Компанія Lenovo має операційні підрозділи в Пекіні (КНР), Ралей (США, штат Півн. Кароліна), Сінгапурі та Парижі (Франція), маркетингові підрозділи у Бангалорі (Індія), найбільші дослідницькі центри в Ямато (Японія), Пекіні, Шанхаї та Шенджені (КНР). Штаб-квартира компанії знаходиться в Перчейзі (США, штат Нью-Йорк). Загальна чисельність робітників компанії перевищує 20 тисяч людей по всьому світу, враховуючи 1 700 дизайнерів, вчених та інженерів—представників різних націй та мовних груп.

моя ціна: 3 300 грн

тел. о66о221727

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це б/у? Причина продажу яка?

Якщо користувались ним - які "впечатлєнія"? :rolleyes: Шось з ігр на ньому можна пограти?(я не кажу супер наворочене нове)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це б/у? Причина продажу яка?

Якщо користувались ним - які "впечатлєнія"? :rolleyes: Шось з ігр на ньому можна пограти?(я не кажу супер наворочене нове)

це дорого !!! якшо враховуючи селерон і відео інтегроване !!!

Нічого путнього на ньому точно не пограєш !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут новий.

дивлячись, що ви маєте на увазі під путніми іграми. FIFA, наприклад, буде іти ноу проблєм. Dirt - звичайно, що ні.

природньо, що ноутбук не може бути геймерською приставкою. 2 гіга опори + 2 ядра проца дозволяє даному апарату без проблем працювати з прожерливими програмами.

повірте, це зовсім недорого, бо за 3300 ви його більше ніде не знайдете, гарантую :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повірте, це зовсім недорого, бо за 3300 ви його більше ніде не знайдете, гарантую :P

а я гарантую, що найду його на пару сотень дешевше. Думаю, mrZED сам чудово знає, де шукати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я гарантую, що найду його на пару сотень дешевше. Думаю, mrZED сам чудово знає, де шукати ;)

Да ладно, що там таїти - всі ж рекламу в скриньки отримують... 17 числа кілька людей (якщо вірити їм то 40 ноутів) куплять його на 400 гривень дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут новий.

дивлячись, що ви маєте на увазі під путніми іграми. FIFA, наприклад, буде іти ноу проблєм. Dirt - звичайно, що ні.

природньо, що ноутбук не може бути геймерською приставкою. 2 гіга опори + 2 ядра проца дозволяє даному апарату без проблем працювати з прожерливими програмами.

повірте, це зовсім недорого, бо за 3300 ви його більше ніде не знайдете, гарантую :P

Шо ти таке говориш !!!! Да він загнеться при першому проекті в архікаді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 BARAKUDA в луцьку ? скажи де, пиво буде як куплю )

  mrZED остаточна ціна в пм. реально потрібно срочно .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут новий.

дивлячись, що ви маєте на увазі під путніми іграми. FIFA, наприклад, буде іти ноу проблєм. Dirt - звичайно, що ні.

природньо, що ноутбук не може бути геймерською приставкою. 2 гіга опори + 2 ядра проца дозволяє даному апарату без проблем працювати з прожерливими програмами.

повірте, це зовсім недорого, бо за 3300 ви його більше ніде не знайдете, гарантую :P

Шо ти таке говориш !!!! Да він загнеться при першому проекті в архікаді

:smile-zachot:Без розумника і тут не обійшлось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...