Перейти до змісту

Продаж дисків R-17


Vertuha

Рекомендовані повідомлення

Продається комплект титанових дисків ENZO-GERMANY . Розміри 5*112 ЕT35 8J R-17.Ціна 2100.Торг в розумних межах. Тел 0506777099 Віктор.

post-8829-0-09843200-1292319813_thumb.jp

post-8829-0-23113200-1292319850_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони 5*112, то чому на них значок Опеля? На скільки мені відомо на Опелях нема ступиць 5х112!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тоді вони могли стояти на опелі, якшо на Опелях ступиці 5х112 немає, є 5х110, 5х120 і 4х100! Хотілося б уточнити, так як є інтерес!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тоді вони могли стояти на опелі, якшо на Опелях ступиці 5х112 немає, є 5х110, 5х120 і 4х100! Хотілося б уточнити, так як є інтерес!

post-8829-0-39581800-1292594615_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зрозуміло - вони не 5х112 а 5х110! Інтерес відпав, оскільки потрібно диски саме 5х112.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски 5*112 просто ставив на opel.

Як????? :blink: Якщо простими болтами прикрутив то тут є два варіанта - 1) Твоїй ступиці прийшов кабздєц і в тебе рано чи пізно на ходу відкрутиться колесо! 2) Ти спортив диски розбивши отвори для болтів!

Також є ще третій варіант, якшо ти ним користувавсь то назви його, а якщо ні, то полюбому щось із вищепереліченого таки сталося\станеться!!!

п.с. поправте мене, якщо я не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски 5*112 просто ставив на opel.

Як????? :blink: Якщо простими болтами прикрутив то тут є два варіанта - 1) Твоїй ступиці прийшов кабздєц і в тебе рано чи пізно на ходу відкрутиться колесо! 2) Ти спортив диски розбивши отвори для болтів!

Також є ще третій варіант, якшо ти ним користувавсь то назви його, а якщо ні, то полюбому щось із вищепереліченого таки сталося\станеться!!!

п.с. поправте мене, якщо я не правий.

Це не перша машина на яку ставив диски з відхиленням розміру ступиці в рацоні 2мм .Здисками все добре і з ступицею теж .Не потрібно розводити базар .Якщо цікавить приїдь подивись диски і всі справи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не перша машина на яку ставив диски з відхиленням розміру ступиці в рацоні 2мм .Здисками все добре і з ступицею теж .Не потрібно розводити базар .Якщо цікавить приїдь подивись диски і всі справи....

Дякую, але після такого використання вони не цікаві. Не потрібно говорити що це нормально, бо це не нормально і дуже небезпечно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...