Перейти до змісту

Потрібен хороший митний брокер


USATOPBRANDS

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани.

Я думаю в нашому місті є люди, які займаються імпортом товару.

Так от - потрібна допомога у вигляді поради щодо вибору хорошого митного брокера, який може зайнятися проблемами, які виникнуть на митниці при оформленні та оцінці товару, який буде ввозитися в Україну.

Я знаю що є багато митних брокерів біля нашої регіональної митниці (дорога на село Боголюби), але якого з них вибрати навіть не знаю.

Будь ласка порадьте, потрібна людина яка дійсно в цьому розбирається та має великий досвід в таких справах.

Наперед вдячний за відповіді :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жодна брокерська фірма не одержить дозволи на діяльність, поки серед її співробітників не буде кваліфікованих фахівців.

Джерело

а по-сєму, перший ліпший митний брокер і вперед з піснею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гастер, юний максималісте,а ти знаєш, яким чином і за які гроші брокери отримують ці дозволи? Ти гуру у всіх сферах, маєш досвід співпраці з різними брокерами, чи просто ляпнув не подумавши?

Брокерські фірми відрізняються одна від одної, і ціною послуг, і тим, що входить в ці послуги (наприклад, при співпраці з однією брокерською конторою замовник сам збирає всі документи та сертифікати, необхідні для оформлення ВМД, а в інших брокерів ці послуги уже входить в вартість оформлення декларації), і найважливіше - в яких стосунках брокер перебуває з митниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і найважливіше - в яких стосунках брокер перебуває з митниками.

ось це і є ключовим при виборі митного брокера.

Написав в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і найважливіше - в яких стосунках брокер перебуває з митниками.

Ось такий і мені потрібний :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глорія-Імпекс, ПП «Волинь-Брок». Проблем не було. Брокери з митниками "дружать" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глорія-Імпекс, ПП «Волинь-Брок». Проблем не було. Брокери з митниками "дружать" :)

Дякую, буду мати на увазі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...