Перейти до змісту

Візьму в оренду сканер формату А3


Рекомендовані повідомлення

Власне сабж.

Візьму сканер формату А3 в оренду на день-два. Треба посканувати великі оригінали.

Скільки може коштувати оренда - не маю уявлення, але, зрозуміло, цифра має бути в межах розумного :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне сабж.

Візьму сканер формату А3 в оренду на день-два. Треба посканувати великі оригінали.

Скільки може коштувати оренда - не маю уявлення, але, зрозуміло, цифра має бути в межах розумного :).

Зайди в обласну друкарню. Там колись точно був сканер А3. По-моєму є ще такий в Кадастрі.

А в "Ініціалі" колись була можливість сканувати як мінімум ф. А2.

Не знаю чи дадуть в оренду, але домовитися просканування з ними точно можна.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно на борді продали А3 сканер, глянь по пошуку.

Це продавали сканер розмір корпусу А3 :D а сканує А4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую... Облдрукарню, ІнІцІал спробую...

Хоча на рах. оренди сумніваюсь, вони швидше за все захочуть брати якісь гроші за копію, а в мене сторінок для сканування дофігіщє просто, більше сотні.

Та все одно дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

актуально... ех...

Та я впринципі і десь у Вас, під наглядом посканував би.. Часу, правда, багато займе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шаман, бачу ніхто не допоможе. Є альтернатива, правда не краща, але все ж...

Можна відсканувати матеріал на А4 сканері (бажано старіших моделях, де не просто А4 а влазить Letter, а то і ше на 1-2 см більший формат. для того щоб ти не сканував 3 рази з великими накладами, а тільки 2 рази з малими накладами областей одної на одну). а на компі їх попросту склеїти, на подобі як клеять фотознімки у панорами. єдине що тре знайти програму яка "клеїть" не викривляючи зображення (випуклість, перспектива, дисторсія і т п) і водночас добре їх вирівнюючи (має вміти тільки повертати).

Вручну більше сотні клеїти ну н*х %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шаман, бачу ніхто не допоможе. Є альтернатива, правда не краща, але все ж...

Можна відсканувати матеріал на А4 сканері (бажано старіших моделях, де не просто А4 а влазить Letter, а то і ше на 1-2 см більший формат. для того щоб ти не сканував 3 рази з великими накладами, а тільки 2 рази з малими накладами областей одної на одну). а на компі їх попросту склеїти, на подобі як клеять фотознімки у панорами. єдине що тре знайти програму яка "клеїть" не викривляючи зображення (випуклість, перспектива, дисторсія і т п) і водночас добре їх вирівнюючи (має вміти тільки повертати).

Вручну більше сотні клеїти ну н*х %)

Во-во, я вже склеїв зо 40 листів - ну н*х. Там по-любому виходять викривлення - як не крути. А фотошопом це діло мучити... складно...

Дійсно треба пошукати прогу... Хоча ідеал - сканер...

Пробував фоткати в макро - фігня виходить, нерівномірна засвітка, по краях зерно.. гівно карочє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загугли "image stitcher scan" і не парся =)

фото потрібно обробляти файнрідером 9 чи 10 версії. вони дуже добре рівняють і перетворюють в ч/б зображення ;)

я в свій час в універі все фоткав на тел., а потім тупо електронні книжки робив =)) трохи руку набив :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...