Перейти до змісту

Продам креветок


nelli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

А в 5-ти літровому акваріумчику скільки грам такого донного планктону можна виростити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо цихлазоми, боциї і дрібненька тюлька-акула?

Боциї точно виб"ють , сама їх маю. Цихлазомі теж будуть за делікатес .

А в 5-ти літровому акваріумчику скільки грам такого донного планктону можна виростити?

Важко сказати , штук 15 можна . Коли їх стає багато , вони самі перестають плодитись .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як для них треба підготувати воду? Кип'ятити треба?

Воду я відстоюю. Хімії ніякої ніколи в жоден аквас не лила. Просто потрібно поступово перевести в нову воду , як і будь-яку рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро буду запускати аквас на 12 л., то якраз хотів поселити туди чериків.

Візьму 10 штук, але з умовою, що вони поживуть в тебе поки я запущусь, можу дати завдаток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро буду запускати аквас на 12 л., то якраз хотів поселити туди чериків.

Візьму 10 штук, але з умовою, що вони поживуть в тебе поки я запущусь, можу дати завдаток.

Прийнято , завдатка не потрібно , є манюні геть , якраз підростуть. :)

возьму 5шт

куда приехать?

В суботу влаштує ? Живу в районі 33-го кварталу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як їх готувати? Готовий взять кіло!

кілограмами продають в супермаркетах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там є такі здоровенні, як ці?

Читайте в першому пості , там написано ,що їх розмір 2-2,5 см. Ці що на фото 2-ох сантиметрові. В магазині набагато більші, і по ціні набагато дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, мені соромно :blush: за неуважність. Сорі знову за оф: а вони в магазині бувають здорові, такі см по 7-10? І в якому, якшо знаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, мені соромно :blush: за неуважність. Сорі знову за оф: а вони в магазині бувають здорові, такі см по 7-10? І в якому, якшо знаєте

В ТАМ-ТАМі є морожені звичайні -десь до 5 см, кревитки тигрові -десь 10 см. А Вам для чого ? Якщо потрібно живі , то є і виликі види .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та малі їв багато раз, ті шо до кг, 1 кг упаковка. Вони як "сємєчкі". Прикольно, але хочеться шось більшого ;) Схожу в Там-Там. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ще є в наявності то візьму десяток!

Креветки ще є. Пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З суматранцями уживеться 5 чериків? Банка 15л.

Дорослі будуть жити , якщо є де сховатись ( багато рослин) , а от потомство навряд чи ви побачите .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nelliще є питанячко, маю вспалах нитчатки, чи допоможуть в такій ситуації чері (знаю що аманки дуже допомагають в такому випадку)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nelliще є питанячко, маю вспалах нитчатки, чи допоможуть в такій ситуації чері (знаю що аманки дуже допомагають в такому випадку)?

Думаю , що при сильному вспалаху і аманки не допоможуть .За своїми черіками та аманками не замічала особливої уваги до нитчатки , але в мене її майже зовсім немає , можливо і їдять , тай своїх я постійно підкормлюю.

В такому об"ємі як у вас , краще вивести ручками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...