Перейти до змісту

Продам креветок


nelli

Рекомендовані повідомлення

Продам креветки Red Cherry Shrimp по 5 грн. за шт. ( бажано не менше 5 шт. в одні руки)

Фото мої:

post-7802-0-27203600-1291833473_thumb.jppost-7802-0-87085500-1291833257_thumb.jppost-7802-0-26914100-1291833299_thumb.jp

post-7802-0-05185000-1291833373_thumb.jppost-7802-0-05185000-1291833373_thumb.jppost-7802-0-35857300-1291833391_thumb.jp

post-7802-0-34628600-1291833460_thumb.jp

Neocaridina heteropoda var. Red

Другое название: Вишневая креветка

Происхождение: Тайвань

Размер: 2-2,5 см

Температура воды: 18-28 гр.С

Другие параметры: pH 6,5-7,5

Размножение: легкое

Поведение: не агрессивные

Сложность содержания: легкая

Вишневая креветка, безусловно, является самой популярной среди аквариумистов. Не очень требовательна к параметрам воды. Легко размножается. Рекомендуется как креветка для начинающих. Получить приплод очень просто, достаточно соблюдать некоторые условия: каждую неделю менять около 25% воды, не перекармливать, не заселять в аквариум с рыбами или другими агрессивными видами креветок.

Опис взято :http://krevetkoclub.ucoz.ru/publ/1-1-0-22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

А до пива такі підуть?

Якщо за такі гроші полізуть в горло сантиметрові букашки , то пробуйте . :( Але я не раджу , мене пожалійте , я їх вирощую з любовью :g15: і нізащо не продавала б, якби вони були не такі плодючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є акваріум, великий, там риб повно, невже не можна туди ше цих раків морських запхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм потрібний фільтр? Чи може можна просто в воді в стакані? :)

Їм потрібен не так фільтр , як аерація . В стакані довго не протянуть.

Ну є акваріум, великий, там риб повно, невже не можна туди ше цих раків морських запхати?

Якщо риби неагресивні , і багато в акваріумі схованок (мох , багато рослин і т.д.), то жити будуть .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм потрібний фільтр? Чи може можна просто в воді в стакані? :)

Їм потрібен не так фільтр , як аерація . В стакані довго не протянуть.

Ну є акваріум, великий, там риб повно, невже не можна туди ше цих раків морських запхати?

Якщо риби неагресивні , і багато в акваріумі схованок (мох , багато рослин і т.д.), то жити будуть .

в мене без фільтра та аерації вже півтора місяці живуть, з дня на день приплод буде вже... заміна 25% води раз в тиждень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вартує п'ятірка таких коників, і що вони жруть? Недодивився, вже бачу ціну.

Як розрізнити де самець а де самка, щоб потім до пива було шо брати? :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вартує п'ятірка таких коників, і що вони жруть?

Як розрізнити де самець а де самка, щоб потім до пива було шо брати? :friday:

1 шт. 5 грн. , звідси 5х5=25 грн.

В самочки зверху на спинці є жовта плямочка , так зване сідло, і самочки яскравіші.

До пива краще самців..... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....і що вони жруть?

якщо в загальному акваріумі , то кормити їх не потрібно , будуть підбирати після риб , вони добрі санітари. В мене живуть в окремому акваріумі , тому я їх підкормлюю спец.кормами для креветок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм потрібний фільтр? Чи може можна просто в воді в стакані? :)

Їм потрібен не так фільтр , як аерація . В стакані довго не протянуть.

Ну є акваріум, великий, там риб повно, невже не можна туди ше цих раків морських запхати?

Якщо риби неагресивні , і багато в акваріумі схованок (мох , багато рослин і т.д.), то жити будуть .

в мене без фільтра та аерації вже півтора місяці живуть, з дня на день приплод буде вже... заміна 25% води раз в тиждень...

в стакані ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в банку літрову вмістяться (5шт). Чи їх треба якимось ємнішим способом перенести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, ну якщо в стакані, то так, треба аерація... і фільтр... та мабуть тоді і термометр з підсвіткою обов`язкові... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони в банку літрову вмістяться (5шт). Чи їх треба якимось ємнішим способом перенести?

Достатньо півлітрової баночки , вони ж маленькі , трошки більші 1 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, ну якщо в стакані, то так, треба аерація... і фільтр... та мабуть тоді і термометр з підсвіткою обов`язкові... :D

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо півлітрової баночки , вони ж маленькі , трошки більші 1 см.

Кепсько. Бо риби в акваріумі 5-7см...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо півлітрової баночки , вони ж маленькі , трошки більші 1 см.

Кепсько. Бо риби в акваріумі 5-7см...

А риби то які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Посейдон їх знає! Червоні, сині, зелені, сомики є)))

Ну , якщо червоні , сині , зелені .....то напевно не варто .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Посейдон їх знає! Червоні, сині, зелені, сомики є)))

Ну , якщо червоні , сині , зелені .....то напевно не варто .

І я б взяла зо п"ять...або поміняю на равликів, вони, паразіти, теж плодяться, є штук 50 :) To byiviter: равлики під вино добре смакують :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я б взяла зо п"ять...або поміняю на равликів, вони, паразіти, теж плодяться, є штук 50 :) To byiviter: равлики під вино добре смакують :D

Якщо це вино із равликами зі мною куштуватиме при свічках вельмишановна sweetlena :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я б взяла зо п"ять...або поміняю на равликів, вони, паразіти, теж плодяться, є штук 50 :) To byiviter: равлики під вино добре смакують :D

Равликі , якщо мається на увазі ампулярії , я маю . Здавала їх в акв.магазин ,що на І.Франка.А щоб не плодились , просто викидайте ікру на корм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З nelli за пивко ти теж домовився? :D

Якщо бордівці не розберуть, то поїдуть на Франка :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З nelli за пивко ти теж домовився? :D

Ше не знаю, як довідаюся про сумісність креветок із моїми рибами, то візьму 5-рку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...