Перейти до змісту

Новий Рік у Карпатах


Pama

Рекомендовані повідомлення

Програма на Новий Рік

31 грудня

Виїзд з Луцька в 07.00 (збираємо людей по місту).

Екскурсія по "Українському Афоні" - Манявському скиті, відвідання "Блаженного каменя"

Поселення у приватний сектор.

Готуємося до Новорічної ночі та зустрічаємо Новий Рік. Відвідання масових гулянь в центрі міста. Дискотека.

1 січня

Виспавшись виїжаємо в туристичний комплекс Буковель на екскурсію, піднімаємся по канатній дорозі та катаємося по снігу хто на чому бажає.

Після цього їдемо на Яблуницький перевал.

Ввечері вільна програма в Яремчі, колиби і т.п.

2 січня

Відвідання вольєрів з оленями і дикими кабанами у Яремчі, екскурсія скелями Довбуша, огляд сувенірних ринків, водоспаду "Пробою", куштуємо джерельну мінеральну воду. Ввечері вирушаємо додому.

Трансфер у Буковель ЩОДНЯ

Вартість подорожі: 747 грн. (до 17-го грудня)

Після 17-го грудня вартість: 847 грн.

Кількість місць ОБМЕЖЕНА!

вартість входить: проїзд, проживання у приватному секторі, гірськолижна страхівка, супровід + сніданки!

Не входить: катання на підйомниках, прокат лижного спорядження, вартість вхідних квитків на екскурсійні об'єкти.

За додаткове харчування, сауну можна додатково домовитися.

Більш детальну інформацію про ці та інші подорожі Ви можете отримати тут або зателефонувавши до нас: 28 64 16, 050 697 45 92, 097 745 53 92, 093 054 27 89

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорого!

приєднуюсь, це справді дорого. Можна знайти за 895 з 3ох разовим харчуванням.

Хотілося б побачити фото цього "приватного сектора": кімнати, кухню та "зручності".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за 4 дні, на новий рік,в Східниці потрачу за прожиття ~900 грн (3-х разове харчування, 2-місний номер, зручності в номері)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запорожець - дешева машина, але чомусь люди прагнуть їздити на дорожчих іномарках. У Східниці можливо й потратите, але в Яремчі такі ціни...

Та ж сама програма щоп'ятниці у нас вартуватиме 347 грн.

Але Новий Рік - один раз в Рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто для вас нормально лише за те що це Новий Рік зробити оплату в 2,5 разу більше? - ось він бізнес по-українськи....

, наскільки розумію програми однакові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто для вас нормально лише за те що це Новий Рік зробити оплату в 2,5 разу більше? - ось він бізнес по-українськи....

, наскільки розумію програми однакові

Оплата збільшується, оскільки, у Яремчі піднімаються ціни на те ж саме житло в 3-4 раза і транспотні послуги теж в ці дні дорожчі.

І це характерно не лише для України, а й в усьому світі так, нажаль...

З іншої сторони скажу Вам по-секрету, у нас кожного року більше бажаючих ніж ми можемо повезти, бо Новий Рік один раз в рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок подорожчання житла в 3-4 рази - не згоден. В 2 раза дорожчає. Просто така ціна у вас - ви ж на халяву туди не поїдете. Потрібно вам прибуток. А відповідно і націнка є. Варіант для людей, які не хочуть щось самі шукати - непоганий. Я порахував скільки мені получиться витратити цього року, коли я сам все організую - виходить набагато дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок подорожчання житла в 3-4 рази - не згоден. В 2 раза дорожчає. Просто така ціна у вас - ви ж на халяву туди не поїдете. Потрібно вам прибуток. А відповідно і націнка є. Варіант для людей, які не хочуть щось самі шукати - непоганий. Я порахував скільки мені получиться витратити цього року, коли я сам все організую - виходить набагато дешевше

Давайте так, якщо ви знайдете такого плану житло, як у нас, що не дорожчає в 3-4 рази, в ніч на Новий Рік, я вас повезу безкоштовно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться побачити що то за житло, це по-перше. а по-друге, я вже собі знайшов :rolleyes:

крім того, я написав, що варіант, який запропонували Ви - досить непоганий для людей, які не хочуть заморочуватися з пошуком житла в Карпатах і не хочуть мати проблеми з доїздом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також пропонуємо приєднатися усім бажаючим пофрірайдити (спуститися по цілині) з г. Маковиця та г. Хом'як 1-2-го січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ніби як тут були фото з одними з тих номерів де будуть селити туристів.

Може там ще є фото.На скільки знаю, в основному селяться туристи в одних і тих же секторах що влітку що взимку. Тому якщо кому цікаво можете проглянути.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...