Перейти до змісту

Пропоную додатковий заробіток


mila7

Рекомендовані повідомлення

Пропоную додатковий заробіток без відриву від постійного місця роботи. Суть полягає у розповсюдженні текстильних виробів з Єгипту,а саме - велюрові та махрові рушники.Даний товар вирізняються відмінною якістю та чудовими експлуатаційними характеристиками. Всіх, кого зацікавила дана пропозиція і хто хоче отримати більш конкретну інформацію, а також побачити каталог виробів, прошу писати на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я до вас "влаштуюсь", то це я типу тоді матиму діставати всіх знайомих і працівників на роботі рекламою чудо-рушників? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я до вас "влаштуюсь", то це я типу тоді матиму діставати всіх знайомих і працівників на роботі рекламою чудо-рушників? :D

Саме так. ^_^

Доречі, в мене їх реалізують подруга та кума. В однієї купила 2 набори з трьох рушників, в іншої - два банних рушника.

Вони - не чудо - не самоочищаються, самі не витирають :D , але якість дійсно гарна, тому особливої реклами і не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якість дійсно гарна, тому особливої реклами і не треба.

це була реклама? :P

яка ціна банного рушника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якість дійсно гарна, тому особливої реклами і не треба.

це була реклама? :P

яка ціна банного рушника?

Якби це була реклама - я б залишила контакти подруг :P

Я купувала ще в липні - здається 140грн (не впевнена).

Жаль, в цей розділ фоти не можна ставити - я б Вам показала які вони гарні.

будь-ласка, киньте в приват

І мені - в приват

Ок. Тільки, щоб ви розуміли, це фото лише тих двох рушників, що я купила собі. Каталога в мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби це була реклама - я б залишила контакти подруг :P

а може ви "іздалєка" заходите :smile3:

Жаль, в цей розділ фоти не можна ставити - я б Вам показала які вони гарні.

будь-ласка, киньте в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувала роки два тому єгипетські рушники, якість дійсно хороша, приємні до тіла. Порада: купувати темного кольору, світлі з часом затираються і як слід не відпираються.

Рушники дорогуваті, але того варті, звісно якщо це справжній "Єгипет"( дивитися по етикетках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувала роки два тому єгипетські рушники, якість дійсно хороша, приємні до тіла. Порада: купувати темного кольору, світлі з часом затираються і як слід не відпираються.

Рушники дорогуваті, але того варті, звісно якщо це справжній "Єгипет"( дивитися по етикетках)

Ці рушники дійсно з Єгипту. А ви купували які? Махрові чи велюрові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...