Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Враховуючи високу популярність планшета фірми Apple, iPad, було б помилково вважати, що ніхто не зробить спроби створити свою конкурентоспроможну модель. Першими, як і можна було очікувати, на виклик відгукнулись китайці. Ня ряду з багаточисленними SciPhone'ами і подібними їм девайсами з'являються новинки китайської техніки, так звані APad'и. Китайські планшети мають досить вражаючі (ну так зазначено в описі) характеристики за досить привабливими цінами ($90 - $170). І все б нічого, але фактично ще такий собі великий смарт, оснащений ОС Android в більшості випадків.

Однак, крім усіх цих китайських нанотехнологій, з'являються дійсно цікаві і конкурентоспроможні моделі.

На фоні цього всього різномаїття планшетів слід виділити творіння компанії Axon Logic - Axon Haptic . І саме цей гаджет можна назвати "справжнім" комп'ютером.

_9687300_1305065.jpg

Ну що ж, перейдемо до опису технічних характеристик.

Перше, на що хотілося б звернути увагу - 10-дюймовий резистивний сенсорний LCD екран зі світлодіодним підсвічуванням і роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів, для роботи з яким в комплекті додається стилус (хоча можна і пальцями), а також процесор Intel Atom N270 з частотою 1,6 ГГц.

Модель має 2 слоти SO-DIMM з базовими 2 Гб оперативної пам'яті, відсік для 2,5-дюймових вінчестерів (в базовій моделі об'єм HDD становить 320 Гб), 1,3 Мп камера, знімний акумулятор на 3000 мА/год і вбудований динамік. Система інтерфейсів включає в себе модуль Wi-Fi 802.11 b/g/n, слот під SIM карти з підтримкою стандарту 3G, три USB 2.0 порти і Ethernet, VGA і аудіороз'єми плюс кардрідер. Важить даний девайс 900 г.

_4276038_1304807.jpg

Що ж до програмного забезпечення, то даний планшет має одну цікаву особливість, а саме - вбудований Darwin-загрузчик. А це означає, що крім стандартних ОС Windows та Linux є можливість встановити Mac OS X, включаючи нову 10.6 Snow Leopard. Однак фірма-виробник застерігає, що встановлення на їх девайс Mac OS є незаконним, оскільки порушує умови ліцензійної угоди, за якою дану ОС дозволяється встановлювати лише на фірмові пристрої Apple.

Отже, на мій погляд, Axon Haptic, є не просто черговим "вбивцею" iPad, а досить цікавим, вартим уваги проектом.

Доречі, планшет вже доступний для попереднього замовлення на сайті виробника за ціною $750 (без встановленої ОС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

99,9% що у ньому (та як і у всіх китайських планшетах і таблетках) - слабким місцем буде акум - 1-2 год - не більше...А маючи такий девайс і бути прив"язаним до розетки, хм яка ж тоді мобільність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи танковий акумулятор і візок для нього - в подарунок?:)

Доречі, мені вже приїхав мій Gpad G10

Користуюсь вже 2 дні і девайс дійсно не поганий, за свою ціну.

Першим ділом перешив новішою прошщивкою - час відклику екрану зменшився, працює шустріше.

Wi-Fi завелось без будь-яких проблем, блутуз - теж.

Андроід Маркет присутній, тому з софтом взагалі ніяких проблем.

Тепер про акуум - якийсь він троха глюкавий (при розряді показує 100, 60, 40 і 20%), а мо то так і задумано :) Хз. Но, в цілому, я сьогодні десь так годинок з 5 слухав інтернет радейко через ві-фі.

Пробував HDTV фільми з флешки - хаває і не давиться.

Аудіо і відео з домашнього сервера - йде потоково і без заікань, через те ж таки ві-фі.

В настройках є ше опція GPS, але шось вона в мене так і не завелась (та і не сильно я її поки ковиряв).

Висновок - за свої 150у.о., то досить непоганий девайс.

З.І. Доречі, в ньому ще є ЮСБ хост контролер (правда китайози не дали перехідник з міні-ЮСБ). На днях спаяю шнурочокі попробую гратись з флешками, мишками і фотіком і іншою ЮСБ периферією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль про акум нічого невідомо крім ємності, але не думаю що варто порівнювати даний девайс по часу роботи з китайськими планшетками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль про акум нічого невідомо крім ємності, але не думаю що варто порівнювати даний девайс по часу роботи з китайськими планшетками

по твоєму атом(+його система охолодження), ноутбучний вінт, 10" дисплей, звязка логіки - сумарно будуть жерти менше планшетів?)

Китайським інженерам енд програмерам нема коли працювати над опитмізацією енергоспоживання, партія каже - зробити копію і якомога дешевшу та в нереально короткі строки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненаю ненаю, хто тут і з ким конкурує і кого хоче "вбити", але по-моєму Apple поза конкуренцією, в будь-якому випадку. Діло ж не лише в сухих цифрах характеристик, а й у якості виконання, довершеності і "доточеності" продукції дядька в чорній водолазці :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненаю ненаю, хто тут і з ким конкурує і кого хоче "вбити", але по-моєму Apple поза конкуренцією, в будь-якому випадку. Діло ж не лише в сухих цифрах характеристик, а й у якості виконання, довершеності і "доточеності" продукції дядька в чорній водолазці :smile3:

згідний на всі 100% - це не конкурент продукції Apple, рівень не той

це просто ще одна альтернатива для любителів подібних девайсів з можливістю встановлення повноцінної ОС.

Наприклад, я взяв би такий планшет через можливість встановлення на нього Mac OS X

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Apple поза конкуренцією

При можливості вибрати між iPad і Samsung Galaxy Tab я б вибрав останній. Причина -- Android OS. Досвід роботи і з iOS і з Android маю.

Так що я б не був такий категоричний в висновках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, канешно, обожнюю холіварчики ці, але ж ви повинні розуміти, що це - суто індивідуальне. Кому Apple, кому Samsung, хтось у чомусь кращий, хтось гірший. Але одному треба свістєлкі і пєрдєлкі, а іншому - робоча конячка. Ви ж не порівнюєте КамАЗ з лєксусом?

А по темі: вкотре зазначу, що не зовсім розумію прагнення користуватись настольними операційними системами на портативних девайсах, зокрема - планшетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Доречі, мені вже приїхав мій Gpad G10

Користуюсь вже 2 дні і девайс дійсно не поганий, за свою ціну.

Что-то я в последнее время стал некропостером, но все же :) Какие впечатления от девайса, сколько реально держит батарея?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...