Перейти до змісту

Куплю монитор


Рекомендовані повідомлення

Куплю широкоформатный монитор б\у в идеальном состоянии, без потертости и битых пикселей, широкоформатный 19 и выше дюймов. С Вас производитель, состояние и цена, желательно ссылка на описание товара.

Бюджет 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарас є 19-тка широкоформатний ACER AL1916W за 580грн. Но в нього була проблема пропадала підсвітка матриці(бувало раза 3-4 в день, а бувало зовсім непропадала, виключиш-включиш і далі робить нормально, не напряжно в користуванні).

Останіх два тижні працює без проблем. Я його не виставляв так як перевіряв, хто хоче то купляйте, гарантії недам шо пропадати підсвітка небуде. А так то якісний монітор, без битих пікселів.

Продам тільки тоді коли привезуть мені заміну.

1328610162.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монитор действительно классный, но хотелось бы чего-то без косяков, потому как на офис людям я боюсь что у них нервов не хватит играться с ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монитор действительно классный, но хотелось бы чего-то без косяков, потому как на офис людям я боюсь что у них нервов не хватит играться с ним.

Ггг. Ну то я ж ненавязуюсь, просто шукаєте то пропуную. Вдалого пошуку вам.

Скоро має товар приїхати з німеччини(вже мав бути, але напевно через погоду проблеми), може щось попадеться то напишу.

Взагалі то я повністю робочі 19-тки продавав за 660-680грн. Але широкоформатні рідко привозять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монитор действительно классный, но хотелось бы чего-то без косяков, потому как на офис людям я боюсь что у них нервов не хватит играться с ним.

Ггг. Ну то я ж ненавязуюсь, просто шукаєте то пропуную. Вдалого пошуку вам.

Скоро має товар приїхати з німеччини(вже мав бути, але напевно через погоду проблеми), може щось попадеться то напишу.

Взагалі то я повністю робочі 19-тки продавав за 660-680грн. Але широкоформатні рідко привозять.

Мне нужен именно '19, отпишите в приват или сюда когда привезут что то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению бюджет только 750 грн...

Так бы глянул и забрал.

як діти малі. То запропонуй 750!

ему предлогал уже кто-то 750, не идет на торг тогда смысл мне торговаться? Захочет знает как связаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...