Перейти до змісту

скутер


cot2

Рекомендовані повідомлення

1. новий, за такі гроші вийде тільки китайчик 50куб. Ресурс і ремонтопригодність - нульові, дуже не раджу.

2. За тих же 500 у.о. можна підшукати досить файний б\у японець, який відбігає як пару нових китайоз, а головне - прості і невибагливі в обслуговуванні, за умови мінімальних тех. знань, все робиться своїми руками, безпроблемні та дуже живучі. Порадив би двохтактні Honda Dio\Tact або більш потужні Yamaha Jog.

підшукати можна тут або тут чи тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. новий, за такі гроші вийде тільки китайчик 50куб. Ресурс і ремонтопригодність - нульові, дуже не раджу.

2. За тих же 500 у.о. можна підшукати досить файний б\у японець, який відбігає як пару нових китайоз, а головне - прості і невибагливі в обслуговуванні, за умови мінімальних тех. знань, все робиться своїми руками, безпроблемні та дуже живучі. Порадив би двохтактні Honda Dio\Tact або більш потужні Yamaha Jog.

підшукати можна тут або тут чи тут

Дозволю собі не погодитися з висновком про "китайчики". в мене вже десь біля 3 000 пробігу. ще не разу не був в ремонті. і досить потужний 2-ох місний скутерок!!!!! ......до речі можу запропонувати за 500 у.о.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз так і я поділюсь досвідом/користуванням

вже більше як 3-сезони в хозяйстві є honda tact 24 наїздив він вже більш як 30тис. (і ще їздить), за цей час був тільки замінений задній амортизатор та задня шина і це все щастя коштувало 500 мертвих американських президентів (курс 5грн.) + я ще не знаю скільки він наїздив до мене! Deemon-а я повністю підтримую

ЗІ японець, він і в Африці японець :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

poliglot, якщо няшний китай - чому продаєш? :smile3:

3К пробігу - не показник, це 2-3 місяці в сезон катнутися.

Про потужність в 3 конячки скромно промовчу....При нагоді спробуй не вбитий Yamaha Jog, котрий з газу козлить і легко робить burnout на будь-якому покритті, враження гарантую.

Мої висновки - не голословство, а перевірено так скать на власній шкурі.

Ні гвоздя, ні жезла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт!

Мій батько купив на ринку нового китайця. Наїздив десь 100 км.

А тепер не дуже йому подобається їзда. Та й на пенсії і немає куди їздити.

Хочете, то можете в нього купити.

Всі документи є, що засвідчують купівлю.

Якщо цікавить - телефонуйте. Домовитеся за ціну.

099-231-79-66

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Працюю в япон мото

Продаєм б\у японці, а також їх ремонтуєм.

Якщо цікавить звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати японець - SUZUKI Lets 2, 2001р. стан на 5.

Якщо цікавить звертайтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропоную купити в мене б\у (8 місяців) скутер китайський двохмісний. Двигун 50куб.см. 460у.е. Дзвони 0688512520.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...