Перейти до змісту

"Кому Вниз" знову в Луцьку!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Легенди українського року знову мають відвідати наше місто! Кажуть, вже всі місця замовлені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть шо і постояти можна, але це фігня а вот то шо кажуть шо вхід буде 80(минулого року було 50) то точно буде так, я краще під майданом посижу і послухаю то набагато краще і дешевше, а вот на Мертвого Півня я схожу, бо на К.В. я вже раз був у Львові на 750 річчя.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть шо і постояти можна, але це фігня а вот то шо кажуть шо вхід буде 80(минулого року було 50) то точно буде так, я краще під майданом посижу і послухаю то набагато краще і дешевше, а вот на Мертвого Півня я схожу, бо на К.В. я вже раз був у Львові на 750 річчя.........

А коли буде і де буде Мертвий Півень? І по скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мертвий Півень" - 22 лютого, в тому ж "Майдані", вартість квитків поки не відома. Минулого року було просто супер ДІЙСТВО!

Vanus підтвердить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага Мертвий Півень Рулить я думаю вхід буде 30 грн. бо минулого разу було 50 але вони на ДВД знімали вот і вхід був дорогий так що зараз буде 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерт "Кому Вниз", який відбувся вчора в "Майдані" був просто ФАНТАСТИЧНИМ!!!!

"Майдан" був переповненим, хлопці потужно відсвяткували свій 19-й день народження, навіть на біс залабали "Птаху на ймення Нахтігаль" та "Суботів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...